Č3RNica v2.1+ (Silvertop 4age)

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Č3RNica v2.1+ (Silvertop 4age)

Príspevok od používateľa AndyGTP » Utorok, 23. Októbra 2012, 11:42

nechcem byt prilis mudry, lebo Libor je mudrejsi - ale snad bude suhlasit, ze uz v tvojom bode 1 musis spravit hrozne vela veci, aby si vobec mohol rozmyslat nad bodom 2 a 3. Ten bod 3 mi pride uplne scestny, nakolko musis spravit blok takym sposobom, aby si ho uz nikdy nerozoberal. Viem, som mudry jak radio, ale myslim, ze Libor len potvrdi, co pisem a doda nejake vecne argumenty.

ja sam za svojej kratkej a vyslovene amaterskej existencie okolo "ladenia" motorov a nejakych tych zavodov viem, ze pokial nespravis 100% robotu a neurobis vsetko do najmensieho detailu a vynechas co i len 1 hypoteticku somarinu, na ktoru sa vyseries, trpko to olutujes. Vidim to na niekolkych beznych aj zavodnych motoroch (v mojich autach alebo okolo mna).

ak su premenne A, B, C, D, E a F a ty pri uprave motora, alebo len spodku napriklad, spravis iba ABCF a DE vynechas, tak to "nedelas dobre s tema sirkama, Jaromire"...

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

C3rn0
začiatočník
Príspevky: 323
Dátum registrácie: Utorok, 20. Marca 2007, 09:30
Bydlisko: 90%BA - 10%Spisska Nova Ves
Kontaktovať používateľa:

Re: Č3RNica v2.1+ (Silvertop 4age)

Príspevok od používateľa C3rn0 » Utorok, 23. Októbra 2012, 12:51

Andy presne tak som to myslel. Prave preto je stage 1, aby sa zaklad spravil poriadne aj s vecami k dalsim upravam (nie len samotna GO). Len vsetko musi mat nejaku postupnost, priority comu sa venovat a pod. . Nechcem, aby sa mi to vymklo z pod kontroly.
Takisto sa nevychadza zo stavu, ze motor (ci to uz bude ST alebo BT) sa vytahuje z volakeho srackoveho stavu.

Buduci tyzden bude trochu viac svetla z coho sa bude zacinat.

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Č3RNica v2.1+ (Silvertop 4age)

Príspevok od používateľa libor12 » Utorok, 23. Októbra 2012, 13:22

něco Ti ukažu. Takhle jezdi oturbena 1.6 honda Ljay z honda fora. Jeho projekt je celkem dost známy.
http://youtu.be/xL8EdH4aPOQ no a takhle jezdi moje malicko upravene age http://imageshack.us/clip/my-videos/521/file28722z.mp4/ to crx je srovnatelne s corollou e9. Stejna koncepce,podobna vaha. Clovek co mu to ladil,tvrdi ze ted to ma 170hp :) ja rikam ze moje agema 124hp. Jeste k tomu pak neco napíšu. Andy samozrejme mas pravdu. Cim vetsi rpm,cim vetsi vykon tim vice nelze nic osidit.
corolla ae92gti
celica ra61

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Č3RNica v2.1+ (Silvertop 4age)

Príspevok od používateľa libor12 » Utorok, 23. Októbra 2012, 15:23

Tenhle jeho "170" hp motor vydrží jezdit hezkou řádku let. :) v uvozovkách proto,že ten motor ma realne cca 130-135hp,narust od serie tedy asi 15hp. Ale jeho projekt ma 200000 přečtení a tak se potom nepravdy šíří velice rychle. Frantovi jsem na to svuj nazor rekl,on je spokojeny a ja nemamzapotrebi nekde v jeho topicu vyvolavat flame. 90% motoru tohoto zpusobu oturbení nema deklarovany vykon,a je jedno jestli jsou postavene v cz,sk,usa nebo australii. BT je na preplneni,skutečné přeplněni jeste mene vhodny jak ST. Takže pokud chceš 200hp ,skutecných 200hp ne hru s císly a koeficienty při odbrzdění mas pred sebou dost zasadní rozhodnuti ohledně cele prestavby jez klidne muže obnáset castku 10-15000eur. Že se ti z te castky nevrati zpět ani euro je ti doufam jasne. Pokud se pres vsechny tyto varovani do toho pustis,tak odměnou bude skutečné svezeni. :twisted:
corolla ae92gti
celica ra61

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 38 neregistrovaných