HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pamäti
Napísané: Štvrtok, 24. Novembra 2011, 01:43
Bol som sprostý, už je tomu viac ako rok a trápenie nekončí. To že som skrz svoju sprostosť prišiel o auto ktoré mi prirástlo ku srdcu. Keď kľúče nechám v spínacej skrinke...možno sa smejete ale takejto krádeže som sa stal svedkom ako 15ročný zasran a to by som nikdy netušil že sa to stane aj mne... Bola to Audi 100 1994 čierna...nevedel som reagovať a keď som počul "pozri kľúče sú tu..." ostal som stáť ako obarený nevediac čo robiť... sám 15 ročný voči dvom "rómom"...prvá hláška "je tam rádio?"
Táto istá chyba sa stala osudnou mne tiež a v kútiku duše dúfam že sa moja Toyota Corolla Hatchback 1987 1,8Diesel s poznávacou značkou BA-835KY nedostala do recyklačného obehu a stojí niekde na lúke hore kardánom či napol v bažine.
Mám Vento 93 silnejšie tichšie bezpečnejšie... no nie je to Toyota.
Preto sa na Vás s otázkou obraciam či niekde ste nevideli moje auto samozrejme som ochotný sa aj patrične zavďačiť za jeho nález. Dojazd zostávajúcej nafty bol na cca.180km.
Presne v tejto farbe tento model
Zozadu
S predu podobna ako tento sedan
Motoricky v perfektnom stave zo vzhľadovej som ju postupne dával dokopy no veľmi zachovalá. Aspoň tak ju mám v pamäti.
Ďakujem za Vašu pozornosť.
Nádej hasne posledná sa vravieva...
Ako na začiatku som naznačil už je tomu viac ako rok a pôvodne som sa nedokazal na môj mail registrovať tak som si povedal že asi to tak malo byť a tak aspoň na facebooku som to zverejnil no nechcel som svojou hlúposťou nikoho ťažiť tak som to po mesiaci stiahol. Týmto je to po roku a trištvrte posledný pokus a snaha sa rozlúčiť. Dbajte na to a nespravte chybu ako som spravil ja... jedna sprostá nepozornosť...môže sa to hocikomu stať.
Adminom sa vopred ospravedlňujem.
Táto istá chyba sa stala osudnou mne tiež a v kútiku duše dúfam že sa moja Toyota Corolla Hatchback 1987 1,8Diesel s poznávacou značkou BA-835KY nedostala do recyklačného obehu a stojí niekde na lúke hore kardánom či napol v bažine.
Mám Vento 93 silnejšie tichšie bezpečnejšie... no nie je to Toyota.
Preto sa na Vás s otázkou obraciam či niekde ste nevideli moje auto samozrejme som ochotný sa aj patrične zavďačiť za jeho nález. Dojazd zostávajúcej nafty bol na cca.180km.
Presne v tejto farbe tento model

Zozadu

S predu podobna ako tento sedan

Motoricky v perfektnom stave zo vzhľadovej som ju postupne dával dokopy no veľmi zachovalá. Aspoň tak ju mám v pamäti.
Ďakujem za Vašu pozornosť.
Nádej hasne posledná sa vravieva...
Ako na začiatku som naznačil už je tomu viac ako rok a pôvodne som sa nedokazal na môj mail registrovať tak som si povedal že asi to tak malo byť a tak aspoň na facebooku som to zverejnil no nechcel som svojou hlúposťou nikoho ťažiť tak som to po mesiaci stiahol. Týmto je to po roku a trištvrte posledný pokus a snaha sa rozlúčiť. Dbajte na to a nespravte chybu ako som spravil ja... jedna sprostá nepozornosť...môže sa to hocikomu stať.
Adminom sa vopred ospravedlňujem.