Strana 1 z 1

HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pamäti

Napísané: Štvrtok, 24. Novembra 2011, 01:43
od používateľa eduard_13
Bol som sprostý, už je tomu viac ako rok a trápenie nekončí. To že som skrz svoju sprostosť prišiel o auto ktoré mi prirástlo ku srdcu. Keď kľúče nechám v spínacej skrinke...možno sa smejete ale takejto krádeže som sa stal svedkom ako 15ročný zasran a to by som nikdy netušil že sa to stane aj mne... Bola to Audi 100 1994 čierna...nevedel som reagovať a keď som počul "pozri kľúče sú tu..." ostal som stáť ako obarený nevediac čo robiť... sám 15 ročný voči dvom "rómom"...prvá hláška "je tam rádio?"
Táto istá chyba sa stala osudnou mne tiež a v kútiku duše dúfam že sa moja Toyota Corolla Hatchback 1987 1,8Diesel s poznávacou značkou BA-835KY nedostala do recyklačného obehu a stojí niekde na lúke hore kardánom či napol v bažine.
Mám Vento 93 silnejšie tichšie bezpečnejšie... no nie je to Toyota.

Preto sa na Vás s otázkou obraciam či niekde ste nevideli moje auto samozrejme som ochotný sa aj patrične zavďačiť za jeho nález. Dojazd zostávajúcej nafty bol na cca.180km.

Presne v tejto farbe tento model Obrázok
Zozadu Obrázok
S predu podobna ako tento sedan Obrázok

Motoricky v perfektnom stave zo vzhľadovej som ju postupne dával dokopy no veľmi zachovalá. Aspoň tak ju mám v pamäti.

Ďakujem za Vašu pozornosť.
Nádej hasne posledná sa vravieva...
Ako na začiatku som naznačil už je tomu viac ako rok a pôvodne som sa nedokazal na môj mail registrovať tak som si povedal že asi to tak malo byť a tak aspoň na facebooku som to zverejnil no nechcel som svojou hlúposťou nikoho ťažiť tak som to po mesiaci stiahol. Týmto je to po roku a trištvrte posledný pokus a snaha sa rozlúčiť. Dbajte na to a nespravte chybu ako som spravil ja... jedna sprostá nepozornosť...môže sa to hocikomu stať.

Adminom sa vopred ospravedlňujem.

HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pamäti.

Napísané: Štvrtok, 24. Novembra 2011, 08:07
od používateľa grexos
Drzime palce

Re: HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pam

Napísané: Štvrtok, 24. Novembra 2011, 11:32
od používateľa Thomas
Videl som presne takú tento týždeň, neviem či Pondelok alebo Utorok v Bratislave, križovatka pri zváračskom ústave, mám pocit že biela (ale to si niesom istý, nejaká bledá farba, už bolo šero..), bez fólii, BA ečv...neviem kedy Ti zmizla..

Re: HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pam

Napísané: Štvrtok, 24. Novembra 2011, 11:53
od používateľa liguere
tyzden-dva dozadu som takuto videl pri starej lubovni s MI znackami (michalovce)... bol to dizel. ale stav vzhladovy (a vliekol sa, tak asi ani motoricky) nebol to co popisujes

Re: HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pam

Napísané: Štvrtok, 24. Novembra 2011, 12:03
od používateľa AndyGTP
scheisse mna tiez prepada stihomam teraz, ze som pred tyzdnom zrovna pozeral na nejaku E8 v bratislave, ze hen tych je malo...

Re: HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pam

Napísané: Štvrtok, 24. Novembra 2011, 13:51
od používateľa kuki
eduard-13 -> neparkovaval si ju pri FEI-ke. Este v roku 2008 som tam presne takuto pravidelne vidal. To si bol ty?

Re: HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pam

Napísané: Štvrtok, 24. Novembra 2011, 15:51
od používateľa ondrik
doPC!!!, to este furt sa kradnu taketo "vraky"? (bez urazky prosim)
Aj moju byvalu E9 ked chceli cornut dvaja potmavsi spoluobcania, tiez mi povedali fizli ze to nie je mozne, kto by to chcel, a tak...

Re: HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pam

Napísané: Štvrtok, 24. Novembra 2011, 17:58
od používateľa stenky
chalpi, ako toto citam tak asi mozem byt fakt rad ze moja celica pred vyse rokom prezila kluce zastrcene v kufri 3 dni na petrzalskom parkovisku, zejo? :)

Re: HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pam

Napísané: Sobota, 26. Novembra 2011, 18:41
od používateľa sonnicek
stenky napísal:chalpi, ako toto citam tak asi mozem byt fakt rad ze moja celica pred vyse rokom prezila kluce zastrcene v kufri 3 dni na petrzalskom parkovisku, zejo? :)
skus dat nabuduce echo ja si pre nu pridem :mrgreen:

Re: HLADA SA UKRANUTA COROLLA: Moja Corolla ako ju mám v pam

Napísané: Pondelok, 28. Novembra 2011, 12:06
od používateľa kuki
Aj mne sa uz s novym autom podarilo hodinku postat v Auparku s klucom vnutri a autom odomknutym. Mala mrncala a priecila sa a tolko som sa s nou natahoval, ze ked uz konecne sedela v kociku, tak som plesol dverami a frcal rychlo prec :-) Ale beh spat k autu, ked som si uvedomil, ze nemam pri sebe kluc, to bolo na zlatu medailu.