diana3 - Auris 1.6 Luna

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: diana3 - Auris 1.6 Luna

Príspevok od používateľa diana3 » Štvrtok, 25. Augusta 2011, 10:27

dakujem dakujem. ja som velmi zvazovala farbu. pacila sa mi aj taka tmavo seda, ale ked je biela vo fulke, ze aj klucky a spataky a ktomu cierne skla a popripade pekne kola, tak sa mi zdalo, ze mu to najviac pristane :)


zatial robi velku radost, dufam, ze mu to vydrzi
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Používateľov profilový obrázok
Besatt
panic
Príspevky: 58
Dátum registrácie: Nedeľa, 14. Augusta 2011, 17:26
Bydlisko: Sutton In Ashfield
Kontaktovať používateľa:

Re: diana3 - Auris 1.6 Luna

Príspevok od používateľa Besatt » Štvrtok, 25. Augusta 2011, 13:30

Tak potom vitaj v klube, necha auto slúži tak, ako sa na toyotu patrí ;)
Toyota Celica 2.0i Turbo 4WD 1992
ex: Mazda MX6 2.5i GT 1996
ex: BMW 318iS E36 1996

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: diana3 - Auris 1.6 Luna

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 25. Augusta 2011, 15:54

1.6ka je doba volba, svokricka ma 1.33ku a na bezne jazdenie sice v poho, ale stacia 3ludia a kopcek a uz motor nestiha.. biela sa bude zle udrziavat, ale pasuje to tej auriske :) darmo, imidz je nanic :)

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: diana3 - Auris 1.6 Luna

Príspevok od používateľa diana3 » Štvrtok, 25. Augusta 2011, 15:57

no priznam sa, ze ani netusim aku specialnu udrzbu potrebuje biela...

moje cierne auto pred tym, dostalo umytie raz mesacne, po roku raz polrocne, o dvoch raz rocne :D

o bielu sa treba nejako viac? na vianoce vytrepem koberceky.

jedine co, tak planujem ju davat umyvat do rucnej autoumyvarky, nech sa na nej chlapci trocha vysantia. ja sa jej povednujem iba prilezitostne, ked budem u rodicov

mate nejake rady?
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: diana3 - Auris 1.6 Luna

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 25. Augusta 2011, 16:09

myslel som to tak, ze na bielej bude ta spina hned vidiet oproti nejakym "lepsim" farbam.. udrzba? zalezi ako to chces brat vazne.. na novom ak je garazovane by som isiel do nejakej autokozmetiky typu Autoglym, Dodo Juice, Maguire a pod.. ale to som ja, nie kazdy je ochotny dat nejakych 100€ a potom este pol dna behat okolo auta :D (samozrejme tie pripravky vydrzia dlhsie ako jedno-dve umytia)

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: diana3 - Auris 1.6 Luna

Príspevok od používateľa diana3 » Štvrtok, 25. Augusta 2011, 16:14

nemam garaz a byvam v bytovke, konkretne na deviatke, cize auto si pri dome fakt neumyjem, mozno tak raz za pol roka u rodicov, cize sa budem musiet spolahnut na kozmetiku, ktoru maju v umyvarnach :)

a pol dna okolo auta? ja skor pol dna v aute (za volantom) ako okolo :)
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: diana3 - Auris 1.6 Luna

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 25. Augusta 2011, 17:09

no ked to clovek robi poriadne a robi vsetky procedury tak ako ma, tak ti nestaci ani vikend na (kvazi) dokonalu starostlivost o auto :D ale tou sa mysli nie len umytie, ale najma aj protekcia - cize voskovanie a podobne..
ale pri parkovani pred bytovkou sa to asi neoplati, budes tam riesit kazdu dobku a potom aj tak pride nejaky blb co otvori dvere az cez tvoje.. ale aspon rucne umytie by som odporucal, kefy na nove auto nepatria ;-)

Používateľov profilový obrázok
JaRe
panic
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Štvrtok, 4. Augusta 2011, 11:47

Re: diana3 - Auris 1.6 Luna

Príspevok od používateľa JaRe » Štvrtok, 25. Augusta 2011, 20:30

Ahoj diana3,

pises ze ti chyba obmedzovac rychlosti, ta mala packa pod volantom v pravo to nie je nahodou?
Aspon tak mi tvrdil predajca... :shock:

Pekny den!

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: diana3 - Auris 1.6 Luna

Príspevok od používateľa diana3 » Štvrtok, 25. Augusta 2011, 20:41

jj ruchne umytie je najlepsie, jasne, ze nie kefy, dakujem za rady :) urcite sa onho budem vzorne starat.


a packa pod volantom je len a len tempomat. nikedy bol obmedzovac tusim na volante ale uz tam ten gombicek nie je, ma uz skutocne len tempomat
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných