sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa sonnicek » Pondelok, 13. Februára 2012, 10:39

smutok napísal:sonnicek, ked to zistis, tak mi daj urcite vediet. ;)
neboj dam najde sa dost ludi mozno bude aj nejake ta mnozstevna zlava ked sa zacnem pytat, zatial som pisal poliakovy na youtube, inak co som kukal vsetky videa a veci zatial som ju nenasiel a to som stravil celu nedelu nad internetom, a to uz ma chytalo zufalstvo ked som prehliadal cinske stranky atd..., uvidime snad poliak odpise a snad nebude stat cez 1000 euro :mrgreen:
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

tomek corolla
panic
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Utorok, 6. Marca 2012, 23:23
Bydlisko: Žilina

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa tomek corolla » Nedeľa, 11. Marca 2012, 15:33

no tu spotrebu by som tiez rad mal taku teraz v meste ukazuje mi 7.3 a tiez mam 1.4

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa moschino » Nedeľa, 11. Marca 2012, 19:08

Neviem ci si hladal tu http://www.tinydeal.com/62-169-touch-sc ... -5942.html ja som nenasiel pre tvoj model, ale nejak sa to da pouzit ako odrazovy mostik....
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa sonnicek » Nedeľa, 11. Marca 2012, 20:28

takych odrazovyh mostikov mam kopu ;-) aj ramiky pre lcd-cka a obycajne radia viem zohnat, ale mne sa pacil jeden konkretny ktory mi nikdo nevie identifikovat :?
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa moschino » Nedeľa, 11. Marca 2012, 20:34

Ty si ,,tvrdohlavy,, ako ja :mrgreen:
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa sonnicek » Pondelok, 12. Marca 2012, 22:03

tak ale ked mozem mat nieco na 100% preco sa uspokojovat s 80-70% percentami? ja proste ludi vtomto ohlade nepochopim, bud robim s prepacenim ''hovno'' alebo to spravim na 100% naco mi bude robota odmaknuta na 75%?
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 13. Marca 2012, 16:01

pridavam sa do klubu :D tiez ma zerie ten moj lak, ale ak mam dat 50€ za docasne, len naooko riesenie tak to radsej nespravim a vyprdnem sa na to.. a spravim to ked budem mat zbytocnych 150€, ale urobim to raz a poriadne.. absolutny suhlas, nemam rad polovicate roboty..

ely
panic
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Augusta 2011, 13:00
Bydlisko: Bratislava

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa ely » Streda, 14. Marca 2012, 09:31

vyzera ze mysiak asi nasiel tvoju hladanu navigaciu
Toyota Corolla E12 1,6 2004 Obrázok

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa sonnicek » Štvrtok, 29. Marca 2012, 20:04

Tak nejaky ten maly update by bol po tej zimnej prestavke aj vhod, na prezutie som cakal kym mi pridu sroby (bezpecaky aj cierne obycajne), vsetko pekne poporiadku a este sa ospravedlnujem vsetkym za kvalitu fotiek boli to fotene cez mobilnu mydlovu krabicku :mrgreen:

Obrázok
Auticko umyte po zime, straty a nalezy v podobe novych skrabancov preliacenin uz ani nepocitam a definitivne som kapituloval s myslienkami na poistne podvody a nove narazniky alebo zaplatenie cez havarinku a nie toboz folia na cele auto, rezignujem aj ked je auticko momentalne garazovane v mieste bydliska kazdy den sa objavuju nove a nove..... Upratovanie po zime celkom svizne pouzil som vsetky prostriedky co som mal a dlho som zo spinou ani nebojoval (dakujem Autoglym :lol: ) vysavanie, umyvanie, vysusenie, prahy, okna, mal som na to iba poobedie takze som nestihol porobit auticko so Autoglym Super Resin Polish (lestenka) a uz teraz toho lutujem, prsat neprsalo ale od umytia su to cca. asi dva tyzdne auto vyzera vporiadku ale vsade je ten prach s toho sucheho pocasia a uz nestaci pretriet handrou :twisted: nevadi poucenie do buducna treba uz kupit nejaky ten finishovaci vosk + nieco na plasty aby to aj nieco vydrzalo lebo mam stoho nervy ako kratko ostalo ciste

Obrázok
Obrázok
Zohnat obycajne cierne sroby s rozmerom M12x1.5 je na slovensku NEMOZME!!!! jediny obchod ktoremu tu robit reklamu nebudem si pytal za sadu 16 srobov cez 100eur!!! Beh na dlhe trate sa nekonal vyriesil som to cez Facebook, dakujem chalanom na Facebooku co mi pomohli s hladanim a objednal som sroby cez anglicky ebay ktore napokon poslielali s ameriky, ku kvalite sa nevyjadrujem skoro nic nevydrzia a farba sa celkom nici zatahovanim, hlavne na hranach, proste su maslove ale ucel splnaju a ked si clovek da trochu pozor tak mu aj dufam vydrzia nieco, esteticky sa to neda porovnat zo sadou striebornych bol to otras na tie cierne disky a samotny vyrobca OZ neponuka ani nema moznost zakupit ci cierne sroby alebo bezpecnostne!!! O bezpecnostnych nehovorim ponukaju iba na opytanie, ja som mal stastie a schytil som nejaky vypadok vo vyrobe a nikto nemal sroby na sklade, vela e-mailov kopa nervou pretoze vtom case som mal doma uz obycajne cierne sroby (sledoval som si zasielku cez track and trace a posledny log bol v amerike a potom dva tyzdne nic a hop zrazu som mal sroby na stoliku ked som vecer prisiel s roboty :) )nakoniec som nasiel v kamennom obchode na bajkalskej u distributora oz-diskov na slovensku

Obrázok
Obrázok
Konecne to vyzera cele to stalo asi okolo 70-80eur ale asi okolo 45 su tie bezpecnostne, bezpecnostne nevyhnutna investicia a predsa ked su v ponuke aj cierne tak treba aj tie cierne sroby zriesit, postupne sa hodim asi na detailing celeho auta v takychto detailoch a budem spokojny :mrgreen: Inak som este vyskusal na pneumatiky Tyre Care z Lidl-a a cuduj sa svetu fakt ta guma ozila a leskne sa jak psie gule, uz je to druhy tyzdne kazdodenneho jazdenia a stale drzi, uvidime dokedy :)

Na plane je vymena autoradia za cinu ktoru objavil mysiak
http://www.cnhenhao.com/sdp/693296/4/pd ... creen.html
Momentalne je niekde na ceste s Chiny na Slovensko, dufam ze pride cela a za 5-7 pracovnych dni jak mi pisal cinanec do mailu :mrgreen:
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 29. Marca 2012, 20:20

jj, chce to potiahnut aj tym SRP a potom zakonzervovat voskom.. idealne keby si to od prachu umyl, prebehol clayom a az potom pouzil SRP.. a neviem co za vosk planujes, ale kludne daj aj 2-3 vrstvy, bude to mat aj celkom fajn zivostnost.. spravis mozno dalsiu voskovacku na jesen, prip ak sa Ti bude chciet tak aj v lete..
tie kolesa vyzeraju teraz celkom v pohode (farebne), ale tento styl sa mi nepaci z jedneho dovodu - tie kolesa vyzeraju STRASNE malinkate.. v prvej chvili som si myslel, ze to mas 13ky :D ani tym mojim letnym s limcom nemozem prist na chut, proste to potom vyzera ako keby mali o 1-2 palce menej.. ale farebne to mas zladene pekne, darmo - imidz je nanic :mrgreen:
celkovo dobra praca, chvalim ;-)

milos
začiatočník
Príspevky: 211
Dátum registrácie: Streda, 27. Mája 2009, 19:08
Bydlisko: Poprad

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa milos » Štvrtok, 29. Marca 2012, 21:57

sonnicek napísal: Na plane je vymena autoradia za cinu ktoru objavil mysiak
http://www.cnhenhao.com/sdp/693296/4/pd ... creen.html
Momentalne je niekde na ceste s Chiny na Slovensko, dufam ze pride cela a za 5-7 pracovnych dni jak mi pisal cinanec do mailu :mrgreen:
čo ta to bude stat? tiež som nad tym rozmyšlal,som zvedavy ako s tym budeš spokojny inač vyzera
to pekne :D
Toyota Corolla E12 1.4 VVTi

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa Bebo » Štvrtok, 29. Marca 2012, 22:48

sonnicek napísal:Momentalne je niekde na ceste s Chiny na Slovensko, dufam ze pride cela a za 5-7 pracovnych dni jak mi pisal cinanec do mailu
Tak sa ti ho nakoniec podarilo objavit ;-) , super.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

ely
panic
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Augusta 2011, 13:00
Bydlisko: Bratislava

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa ely » Piatok, 30. Marca 2012, 09:33

dobra praca. uz som zvedavy ked ti dojde ta cina - potom ju dojdem kuknut :)
kde si zacal garazovat :?: ja od soboty koncim :(
Toyota Corolla E12 1,6 2004 Obrázok

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa smutok » Piatok, 30. Marca 2012, 10:01

Obzretie ciny si rezervujem aj ja ;)
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

ely
panic
Príspevky: 121
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Augusta 2011, 13:00
Bydlisko: Bratislava

Re: sonnicek - Corolla E12 1.4 VVTi

Príspevok od používateľa ely » Piatok, 30. Marca 2012, 10:06

smutok: kukam na tvoju spotrebu na E12 - nie je to nejak vela??
Toyota Corolla E12 1,6 2004 Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných