IS-enko

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
autodoplnky
panic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Mája 2011, 15:07

IS-enko

Príspevok od používateľa autodoplnky » Utorok, 24. Mája 2011, 08:16

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 24. Mája 2011, 08:58

Mmmm, zaujímavé.. :) Nejaké bližšie info by nebolo? Myslím, že toto autíčko by si zaslúžilo bližší popis, minimálne úpravy oproti sérii ;-)

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa scream » Utorok, 24. Mája 2011, 16:06

... sexy:)
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
autodoplnky
panic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Mája 2011, 15:07

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa autodoplnky » Pondelok, 20. Júna 2011, 17:29

Zdravím takže môj lexík sa narodil v roku 1999 :mrgreen:
na autíčku je pár Úprav oproti sérii ako napr.: hliníkové chróm speťáky, fólie, parkovacie senzory, predné svetla - original xenony, žiadne nexony;), nové žiarovky 8000K - orig 4300K, Altezza maska, Podnárazník (lízatko / lip) TRD, skrátená prevodovka, LSD - diff, TTE podvozok + stabiky, iridiove sviečky, KN filter, TRD olejový filter, EBC brzdové doštičky, zadné Black chrome svetlá (prerobené hmlovky takže mi svietia všetky štyri kolečka hh ala corveta ;) ) TTE výfuk, Brembo kotúče( už nie tie vŕtané), Radiator cooling plate - vyrobené na zákazku z nerezu (budú fotky), Led osvetlenie ŠPZ (celé moduly nielen žiarovky ) Led podsvietenie predných dverí + interier, mračítka, rádio pioneer, subik, zosik, repráky. malé krídielko z ebay :/ ale časom ho hadam nahradí DÚFAM :cry: TRD carbonové ;)



Inak auto má 17-ký origo prelakované čírim lakom, pneu Dunlop SP Sport Maxx 215/45 R17 - zosílená bočnica.
Zimné H&R 16-ky.

Interiér - Koža - Alcantara, elektrické sedačky, šport. pedále -lexus + prahy

Motor ide ako hodinky teraz bude mat eštelen 120.tis !!!!
Sme maximálne spokojný s autičkom a hádam jediná chybyčka je, že nedokáže lietať :)

Auto nemá a ani nemalo jedinu poruchu z čoho som fakt že uchváteny, pýta si len papať !!! :D



na ceste ku mne (netrpezlivo očakávam) TRD thermostat

a postupne sa bude dopĺňať ;)

Nové fotky porobim akonahle sa troška ukludní počasie, čo dúfam že bude už zajtra :)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 21. Júna 2011, 06:36

závidím 2 veci - lak a origo kolesá :) inak to budeš mať tiež Sport verziu ako ja.. úprav je pekné množstvo, trošku mi nepasujú tie chrómové speťáky, ale proti gustu žiaden dišputát ;-)
to auto ked je naleštené tak vyzerá ako nové.. susedia musia závidieť :)

Používateľov profilový obrázok
autodoplnky
panic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Mája 2011, 15:07

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa autodoplnky » Utorok, 21. Júna 2011, 09:36

hej hej je to Sport, nooo proti chrom speťakom mam tiež svoje vyhrady, ale je rozdiel chrom a "chrom" (plasťáky hnusne nastriekane) a autu pasuju hlavne naživo ;) idú s maskou. ale premýšlam, že ju dám prelakovať na čierno, alebo neaku titanovú farbu.

a čo sa laku tyka je dost doskrkany, ale keď ho dva tri krát prelestim Turtlewax-om tak potom vypada ako na fotkach :) ale zaleží aj od uhla pohladu. ale ta leštenka je na nezaplatenie. Predtým som mal jettu z US mala striebornu metalizu no to uz vyzeralo jak "zošuchana" strieborna ale s tou leštenkou sa dali robiť zázraky.skutočne to auto po par nalešteniach málo nádherny lak ;) odporúčam

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 21. Júna 2011, 10:01

a to ta korytnacka je oproti ozajstnym lestenkam smejd, tak si viete predstavit, co dokaze ozajstna lestenka :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 21. Júna 2011, 10:34

tak tak, tie su o 2-3 kategorie vyssie ako Turtle.. maska mozno by sla este titanova, len ja som zaryty originalista takze.. :D ale aj ta chromova moze byt, len zrkadla by som ja osobne dal do tmavej.. ale je to Tvoje auto, zase nemozme mat vsetci rovnaky vkus a rovnake auta :)

Používateľov profilový obrázok
autodoplnky
panic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Mája 2011, 15:07

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa autodoplnky » Štvrtok, 3. Novembra 2011, 22:11

tak to hej, ale tak zatial mu taka zakladnejsia kozmetika postacovala, po zime ak auticko este bude, tak rozmyslam ze ho dam prelestit .. ale uvidime, kazdopadne budem musiet dat v najblizsej dobe dat streknut kapotu ... lebo je dost oplieskana a zacinaju uz aj bublinky ... takze najvyssi cas s tym daco robit ... nahodil som zimne kola, gumy su este ako tak ok, ale dnes som objednal Dunlop Winter Sport 4D, tak zima uz moze pomalynky prist..

Obrázok


Obrázok


Obrázok

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa spider207 » Piatok, 4. Novembra 2011, 15:17

Pekne vyzerá, takto z diaľky ani nevidno, že má lak nejaké nedostatky ;-)

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Piatok, 4. Novembra 2011, 17:36

aaa môj človek! upraviť is-ko sa dá na xy spôsobov, ale ten tvoj mi teda silne pasuje! tú VIP masku by som chcel vidieť naživo, na fotkách vyzerá bombovo. odkiaľ si, možno by som to prišiel kuknúť aj osobne, keď by som mal cestu :) a ten predný lip by si nebol ochotný požičať na odkopírovanie? :D
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa spider207 » Piatok, 4. Novembra 2011, 19:27

K7: všetko je to len o bubákoch, takéto lipky a iné "bodykity" sa dajú zohnať po nete, akurát nie každý je ochotný toľko za to zaplatiť.. nie každý dá za predný, zadný spojler + prahy nejakých 1500-2000€ :)

K7LEXUS
začiatočník
Príspevky: 219
Dátum registrácie: Piatok, 19. Augusta 2011, 14:26
Bydlisko: Lučenec, Banská Bystrica

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa K7LEXUS » Piatok, 4. Novembra 2011, 21:48

neboj, mám ich obkukané a dobre viem po čom sa hýbu ;-) na požičanie sa pýtam preto, lebo by ma v tom prípade ten lip stál cca 15 eur na laminát a prácu si spravím sám...:)
2006 Lexus IS250

Používateľov profilový obrázok
autodoplnky
panic
Príspevky: 14
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Mája 2011, 15:07

Re: IS-enko

Príspevok od používateľa autodoplnky » Nedeľa, 10. Februára 2013, 16:35

Tak a po dlhšej dobe autičko idem dat viac menej do seriového stavu, nakoľko časom príde niečo nové. Veci z neho sú na predaj. Dosť dlho som zháňal niektoré diely za nie malé finančne prostriedky. Ale treba sa posunúť ďalej. Snáď iným urobia radosť ako mne ;) V cenach zohľadňujem stav veci.

Takto sme vyzerali ešte včera
Obrázok

Obrázok

A dnes už o čosi bližšie serií... :/ umyté to možno bude lepšie :D

Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných