hathaway - Prius 2010

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
dusan555
začiatočník
Príspevky: 224
Dátum registrácie: Nedeľa, 3. Januára 2010, 12:21
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: hathaway - Prius 2010

Príspevok od používateľa dusan555 » Utorok, 15. Júna 2010, 23:09

[quote="Gabriel Nagy"]nechapem tomu presne, preco so solarom len 15 a balony... preco nie aspon 17 s nizsim profilom? alebo aby nedostavala karoseria rany a ten solar by mohol prasknut? nechapem fakt..

Keď som bol na školení tak nám tvrdili, že 15 sú tam kvôli obtoku vzduchu a tým pádom znižovanie spotreby a podobne. Pri slabších výbavách sú v štandarde 17 a na tých to už je iná káva.
Avensis T25 2,0 VVTi D4
Yaris II 1,3 VVT-i Sol
Yaris 1,3 VVT-i - EX
Celica T23 kompresor - EX

Používateľov profilový obrázok
hathaway
panic
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Pondelok, 15. Marca 2010, 23:47
Bydlisko: Topoľčany

Re: hathaway - Prius 2010

Príspevok od používateľa hathaway » Pondelok, 21. Júna 2010, 21:50

Tie 15" sú tam naozaj kôli lepšej spotrebe. Oproti 17" to spraví cca 0,2 - 0,3l. Predpokladám že sa tým kompenzuje nárast hmotnosti s tou sklenenou strechou. 17" sú aj vo výbave sol pokial nieje so solárnou strechou alebo v najvyššej výbave.
Prius 2010 Sol + solar pack
ex: Yaris 1.3 NG
ex: Yaris 1.0

luigi73
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Piatok, 18. Júna 2010, 14:50
Bydlisko: Spišská Nová Ves

Re: hathaway - Prius 2010

Príspevok od používateľa luigi73 » Piatok, 25. Júna 2010, 23:31

Prius je krasne auto a pacil sa mi aj predchadzajuci model. Tie 15" kolesa nie su zle len sa mi nepaci ako vyzeraju a chcelo by to nizsie pneu a nie take balony ale vsetko zalezi aj od toho co mas v predpisane TP. Ked budem velky tak by som si take auto rad kupil a je to teda potesenie pre oko a aj pre penazenku co sa tyka prevadzkovych nakladov ale co sa tyka ceny auta tak to penazenku velmi nepotesi. Gratulujem ti k auticku.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných