Stenky - Aurora II (MR2 AW11)

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Stenky - Aurora II (MR2 AW11)

Príspevok od používateľa stenky » Nedeľa, 26. Februára 2017, 22:16

maly update s podvozkom. 2 mesiace v kybli a na aute je zatial len predok lebo....

- toyota ma na zadnych tlmicoch 8 hran s rozmerom 54mm, KYB dodava 55mm maticu; takze spat k hasaku ale tentokrat som nan nasunul hlinikove U profily nech neobkuse matice
- inzinieri v Powerflex nedomysleli, ze prachovka (harmonika) sa musi pri stlacani aj dako odvetrat; trebalo vycvakat dierky nech sa to nenafukuje ako balon
- z prevodovky mi okrem Redline MT90 vytieklo kopec rozomleteho cierneho silikonu; zrejme sa daky prebytocny/vytlaceny uvolnil a zvysok sa dako udial

takze skor nez vymenim gufera na poloosiach v prevodovke, musim prevodovku preplachnut a az potom ked to dam dohromady, pojdu zadne tlmice na miesto. zaroven planujem otestovat HTD rozvod na periferiach, konecne.

farebne vobrazky

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
smugi
panic
Príspevky: 105
Dátum registrácie: Streda, 12. Januára 2011, 09:51
Bydlisko: Rimavska Sobota-Norway(Hamar)

Re: Stenky - Aurora II (MR2 AW11)

Príspevok od používateľa smugi » Nedeľa, 9. Apríla 2017, 13:52

oplati sa sem obcas zavitat, uz len kvoli takym "pacientom" ako si ty Stenky, skrutkovace som hned objednal, akurat som chcel este bity P123 ale za shipping chcu na vesseltools 130$ a na dalsej stranke iba 51$ takze som to nechal na inokedy, ked samotne bity su za 3,50$ :lol:
Fajn, ze aspon niekto je ochotny priebezne veci zaznamenavat a delit sa s nami o informacie. Len tak dalej ;-)
Good drivers have dead flies on the side windows. (Walter Röhrl)
"For a pure sports car, it must be internal combustion" (Mazda Motor Corporation's sports car chief Nobuhiro Yamamoto)

toyota MR2 MK1...nova laska

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Stenky - Aurora II (MR2 AW11)

Príspevok od používateľa stenky » Nedeľa, 23. Apríla 2017, 17:39

Som rad ze to dakto oceni ;) Ako pokracujes s MR2 ty?
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
smugi
panic
Príspevky: 105
Dátum registrácie: Streda, 12. Januára 2011, 09:51
Bydlisko: Rimavska Sobota-Norway(Hamar)

Re: Stenky - Aurora II (MR2 AW11)

Príspevok od používateľa smugi » Pondelok, 24. Apríla 2017, 00:05

Ja som zatazeny na poriadne naradie, takze toto ma velmi potesilo. Skrutky na japonskych karboratoroch maju presne tento JIS standard a to bola doteraz zahada, ze preco tie hrany clovek strha aj s novym skrutkovacom :shock:
Moja zatial nijak,spi v suchej garazi v RS. Rad by som ju dokoncil tak ako si predstavujem, no su teraz podstatnejsie veci na plane. Budem tato, plus otvarame behom par tyzdnov dielnu na opravu motoriek tu v Norsku :)
Uvidime ako to vsetko vystreli....
Good drivers have dead flies on the side windows. (Walter Röhrl)
"For a pure sports car, it must be internal combustion" (Mazda Motor Corporation's sports car chief Nobuhiro Yamamoto)

toyota MR2 MK1...nova laska

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných