mrdvojkac MR 2 W 3

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
mrdvojkac
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Piatok, 4. Januára 2008, 20:03
Bydlisko: TN

mrdvojkac MR 2 W 3

Príspevok od používateľa mrdvojkac » Pondelok, 1. Septembra 2008, 19:05

Takže je to W3 r.v. 2001 dovoz D 2007 nabehané má nejakých 67 000 km pri dovoze mala 58500

Úpravy:
Vymenený výfuk za zvodmi za INVIDIA – takže vyhodený kat + tlmič, ďalej vybúchané
pre katy – keďže je to model ešte pred face liftom a už sa začínali rozpadať tak som nechcel nič riskovať a ani kupovať zvody po face lifte za neviem koľko eur.
Vymenená spojka komplet za Exedy organic.
Audio:
Reproduktory : Hertz HSK 165
Zosilňovač : Mac Audio Z 2200
komplet vytlmené dvere , repro osadené v MDF medzykružiach vytlmené Dynamatom extreme ešte mi chýba rádio a čas to dokončiť
Ináč auto šľape ako hodinky až na jednu poruchu keď sa mi stále rozsvecovala kontrolka elektroniky motora, nakoniec to bolo len zasr... čidlo nasávaného vzduchu.
MR 2 MK 3
Avensis T 25 2.0 A/T

Používateľov profilový obrázok
mrdvojkac
panic
Príspevky: 40
Dátum registrácie: Piatok, 4. Januára 2008, 20:03
Bydlisko: TN

fotky

Príspevok od používateľa mrdvojkac » Nedeľa, 14. Septembra 2008, 18:12

MR 2 MK 3
Avensis T 25 2.0 A/T

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných