Miguellito , "La Angelita" project

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Štvrtok, 7. Augusta 2008, 14:09

:D :
Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok



No narodila sa v novembri 1989 v Japonsku ako 3678. exemplar tychto novych legendarnych 5gen. celic,teraz ma 181134km najazdene
bola prevezena a objednana do Svajciarska,potom ju mali v cechach 3ja ludia , pokracovala smerom na vychod a mam ju ja :D :D :D
Je to 2.0 Gti 16 Valve,3S-GE DOHC ,ST182,ale ma 129 Kw,nikto nevie preco ale ma,a motor nie je meneny lebo KO presla.
Mam ju cca 3 tyzdne,splasil som na nu tie 16 ky a dal ich aj zapisat do TP-co bol zatial najvacsi MORRRR.
Teraz budem menit stabliky setky 4,dalej sviecky su hoooodne vyhryzene ,takze uz mam doma denso 4x v krabici nachystane, :D ,dalej pojde palivovy filter a vzduchovy ,olejovy budem menit az s olejom,ten bol naliety len pred necelymi 5000km,takze este vydrzi 8)
inak neni tam myslim ECU od TOYOTY aspon tak mi vravel maitel,ale asi jej to nevadi lebo pruzna a hlavne na 14kach je az moc.
Z ciech isla 240 na 14kach ,a uplne v poho,nemal som vobec pocit ze sa blizi k DEATH LINE,vibrovala este menej ako pri cca.140,Len vyfuk uz dunel ako B-17ka. :twisted:

Interier je absolutne zachovaly a povodny -vypada vazne jako keby bol 2 mesiace z fabriky-cize len trochu spinavy-umyjem a odfotim,
Za tych 18 rokov s nou v zime zevraj vobec nebolo jazdene-to mi povedali pred kupou-neveril som,ale teraz ked som to pozeral tak vazne to tak vypada,jedina hrdzava vec su na vyfuku tie uchyty na gumickach,ale tie sa navaria nove,inak vyfuk povodny nie je ,-je ale v dobrom stave-a katalyzatorik je novy a sportovy.-emisie asi len tak tak :D ,
motor ma nove rozvody spojka ma asi 3000km,je tam sportovy podvozok,-sice zatial neviem znacku ale tvrdy ako.... :D ,co je dobre pretoze ju mam na nase kysucke cesty trochu vyssie-a keby nebol tak v tych zatackach by to asi bolo :? ,
inak ak si viete predstavit vacsinu zataciek cez sturec -tak cez take podobne sla od 80 do 130 vsetky-ale soferoval mi to vodic co jazdi 20 rokov zo zachrankou-ja si trufam na ne tak 60 8) :shock: ,a uz aj on prestaval miestami dychat.ale je to bestia.iba raz pri takej fakt brutalnej nam to asi na 1 sekundu zapiskalo,a iba tiez raz trochu hodil zadok ale vazne to skoro ani nebolo citit-pre neskuseneho.
Su na nej teraz 16 ky AEZ a na nich zavodne Pirelli P Zero Asimmetrico ,uplne funglovky.Inak mam brutalne rozsirene blatniky preto som tam uz necel nechat tie 14ky,aj Borbety boli 9x 16 v zadu utopene a vpredu na tesno.Hold bola to aj tuning car-mam este na okne nalepene nalepky zo zrazov v Hradci Kralove a piestany a Matador cup a Styling party 2006 ci co atd atd,takze ju mozno niektori aj poznate.

Len este brzdy v predu budem menit najblizzsie ked sa prehryziem parametrami,a uchytenim.,a este musim opravit rucnu ,lebo brzdi len jedno koleso :(

Inak v cechach stali prepisy asi 2000kc,na slovensku ma len administrativne veci stali 10500sk dokopy,ale uz mam setko- :D
Potom este hlupol imobilizer a stale skratoval starty ale to uz je vyriesene.plus opravoval som jednu obrysovku.lak je hodne tvrdyyy :D
zazil som tu u nas take krupobitie -ze niektory kamosi mali na svojich koktavkach a golfikoch a jeden na coupecku huindai bodky a dierky. a ja som po burke vystupil so zatajenym dychom aaaNIIIIC :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
podvozok je cely POGUMOVANY niecim ako guma na Puku,vrstvou asi 2-3 mm,takze ochrana jak delo,na par miestach trochu odreta na bruchu,lebo u nas kopu kanalizaciu tak uz som ju na takyc 2 miestach pokrstil aj po bruchu preto je vyssie teraz.Lebo na nase cesty len s SUV este tak 2 roky.
Vyfuk ladi tak od 3200 otacok ako WRC auticko,a pri 5000 duni ako ......no neviem take zvierata existuju uz len v bajach.-skotsky CARNIX a tak.
ale da sa nou ist aj conomicky a vtedy zere tak tych 9 l naozaj aj 8 sa zadari,a ked ju zobudim na plno tak tych 13,5asi.

elektrika funguje az na antenu,radio je povodne to velike TOYOTA,jedno na CD-ty brdo uz v tych rokoch-a druhe na kazetky 8) esteze mam desi schovanu kazetku Wanastovi Vjeci :)
setko az na volant RAID a ten vyfuk je seriove,a tie tlmice.
a tak to aj ostane je to najkrajsie auto ked vypada ako z fabriky.-vazne hodne hodne hodne nadcasove.
Akurat na niektore miesta pojdu nejake male vyniliky-ale len tam kde je prasknuty lak,lebo nemam prachy na lakovanie a necem az to tam zacne hrdzit,
ale ziadny tuzing ze -5 metrove draky a blesky a napisy need for speed,.mam ale nalepky 4x pirelli -tie este pojdu na kolesa,a napis Denso v zlatej farbe,a znacik Toyota -lebo nemal som ho tam-tak som si splasil bielay a placnem ho tam ab audiny vedeli co ich obieha :D :D :D
A este 2 take aztecke orliky tie pojdu urcite lebo musia zakryt nieco dolezite :D ale maju tak 15 cm max.takze tag.
Inak este treba preplachnut a vymenit a vycistit chladiacu sustavu,a umyt aj z vonku chladic,lebo po niekolkych jazdach popri rieke podvecer som pozbieral asi milion komarov na chladic takze prestup tepla nothing good.-ale to ma caka buduci tyzden.
Lebo po jazde to sala jako hrtan sopky Raiatea.
Inak starty ked je zimsie su dost zaujimave,ale pozre sa mi na to asi nejaky odbornik,ale chytila zatial vzdy na prvy raz,len par sekund to vzdy vyzera ze sa nevie rozhodnut aky song bude spievat.
tak ale uz si na seba zvykame-uz som ju otestoval aj ja a aj ona mna :D ale uz OK.Inak ma vysla na nase 105000Sk(len auto),+v tom boli aj Borbety 9x 16 s gumami Pirelli .Okrem tych 105000 este prepisy 10500,+nahradne diely 6500,plus AEZ Disky 23000,teraz ESTE brzdy???sk,a potom aspon na mesiac do anglicka ,alebo oblicku predat-este neviem.
Tak ciao Bambiny


Vitam vas v klube :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Naposledy upravil/-a miguellito v Sobota, 22. Februára 2014, 14:38, upravené celkom 12 krát.
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: KONECNE MAAAM CELICU

Príspevok od používateľa fajry » Štvrtok, 7. Augusta 2008, 14:27

gratulujem k autu aj ku kolesam :-)

Len zo zaujimavosti mi napis, odkial beries, ze mas 129kW? Pretoze ten motor, co mas v aute moze mat maximalne 115kW. Obycajne sa vykon na SK zvysuje tuningovym zasahom slovenskych policajtov, ktori ani nevedia, co tam maju zapisat :-)
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: KONECNE MAAAM CELICU

Príspevok od používateľa miguellito » Štvrtok, 7. Augusta 2008, 14:47

no mal to tam uz tak zapisane aj majitel predomnou a aj ti ostatny pred nim ktorych on poznal,ja som prvy slovak co ju ma ,to bolo pred tym v cechach a svajciarsku.ale je tam ze uplne ina ECU aj vyfuk moze co to pridat,ale inak som tam tiez ziadny tunik nevidel,zeby bol zvacseny nelegalne objem? 8) 8) 8) 8) :D ,ci co,fakt neviem este som to nemal kde dat tak odborne zmerat.Najprv som mysle ze tam je motor z tych novsich 129 Kw tovych,ale na originalite nic nevraveli,aj ked borci to su :) lebo mam v protokole zapisane ze Prvy krat v evidencii nie 1990 ale 1900 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: vazne,ale zatial som s tym problem nemal,takze vlastne tu mam najstarsie auto :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: z vas,cize nie YOUNGTIMER ale HEAWY OLDTIMER.ale pojdem na dyno tak sa uvidi,neviete kde je take dobre a lacne?
ale nie zas 500km odo mna ,niekde v Zilinskom alebo Banskobystickom kraji?
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: KONECNE MAAAM CELICU

Príspevok od používateľa fajry » Štvrtok, 7. Augusta 2008, 14:53

bez urážky, ale máš tam klasický 3S-GE motor so 115kW. Iná ECU? Aká? :-) Výfuk? Nenechaj sa vysmiať. Pokiaľ to prinesieš na papieri odmerané na nejakej brzde, tak beriem. Inak nie.

Ako píšem, policajti tam napísali blbosť, či už slovenskí, švajčiarski alebo českí. Je to blbosť. Pokiaľ samozrejme nemáš novší motor, čo nemáš :-)
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

miguellito: KONECNE MAAAM CELICU!!!!!!!

Príspevok od používateľa miguellito » Štvrtok, 7. Augusta 2008, 15:28

ja si tiez myslim ze 115,preto cem ist na dyno,hlavne ze mi to ale uznali na obvodnom urade-ohladom tych kolies,lebo na papieri od ETOPU bolo napisane ze typ T18 -129Kw,toho som sa najviac bal,ale to by sa ten chlapik na urade musel vyznat v tych celikach :D :D :D ,
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 8. Augusta 2008, 14:52

daj fotku motora... prosim.. hned dostanes odpoved, aky zaklad je pouzity.. keby tam bolo zvysvanie vykonu nejakym sposobom, bolo by tam trebars 120resp 130 kw... a nie 129, co "zebynahodou" maly novsie 3S-GE ;-) tiez bez urazky, ale bud je to novsia 3S-GE, alebo to je ta 115kw a ozaj len organi nieco poje... vsak vies. a to je jedno ci tu, ci v CR, ci hocikde. ;-)
odkial ze si? ja z VK ;-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa miguellito » Piatok, 8. Augusta 2008, 18:16

odfotim ,som z CA-canada :D ,vlastne Cadca,Kysuce,az tam hore na severe za polarnym kruhom :lol:
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 8. Augusta 2008, 20:19

no len ze si pisal BB kraj.. tak ja som vpodstate BB kraj, juh
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa miguellito » Piatok, 8. Augusta 2008, 21:37

nie ja som z cadce,len na tu brzdu som sa pytal ze ci o nejakej neviete v zilinskom alebo v BB kraji ,lebo v tych sa vyskytujem,ale najblizsia brzda je vo Zvolene ,len neviem ake ma referencie--- nejaky Profituning.Inak este som podrobne pozrel protokol z KO,a tam je okrem toho ze mam velmi hruby lak,ako druha zavada ze nezistene cislo motora,tak mozno je meneny,ale co som zatiel videl ine a aj v manuali fotku tak asi mam ten starsi 2.gen 3S-GE 115Kw.ale foto dam -asi zajtra.
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa ondrik » Piatok, 8. Augusta 2008, 22:58

migi, sak ja zijem v mogonove cil... v Pov. Bystrici.. tak ked pojdes niekedy okolo, mozme to ceknut... ja mam 129kw, a uvidis, ci ta klame pismo v papieri, alebo ci sa niekto hral pred tebou... :-)
kudne daj vediet, spravime si sukromny meet...
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa miguellito » Piatok, 8. Augusta 2008, 23:05

OK 8)
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Sobota, 9. Augusta 2008, 00:07

tak profituning je dost znami.. vela turbochrochtov pic.ju...cipuju, ci co.... maju viac pobociek.. prave jedna vyhorela za popradom smerom na presov.. cim to bude :lol:
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa miguellito » Pondelok, 11. Augusta 2008, 14:40

toto su fotky motora,ak sa seci bez vynimky zhodnete ze to ma 115Kw,tak usetrim za meranie na brzde,
aj ked neviem ako to z foto uhadnete,lebo ze to je 3S-GE viem aj ja a turbo tu nevidim.
:shock: kde je tych 14 Kw navyse.AHA Tam dole je jeden Kw!!!!!!!,jaj to je len trava co ju vidno cez motor :D :D :D :D


Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok

Obrázok
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 11. Augusta 2008, 16:35

no a usetril si na zbytocnom merani :lol: , je to 2gen 3S-GE, nic viac, nic menej. jasne, do utrob nevidim, ale ajkeby tam bol nejaky tuning, urcite by to to TP nezapisovali.. takze je to omyl v TP a to sa stavim stebou!
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: miguellito:KONECNE MAAAM CELICU !!!!!!!

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 11. Augusta 2008, 16:45

ma napada, jedine ak tam buchli programovatelne ECU za 50tisic a vymysleli este lepsie mapy ako v serii ;-) odfot ecu, napis nazov, cislo, ze cotojezac.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných