Miguellito , "La Angelita" project

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa libor12 » Nedeľa, 2. Marca 2014, 15:12

Jen doplním krutou pravdu,že vzdělání není zárukou inteligence bohužel. :(
miguellito napísal:este toto pliiiiiiiiz si tu dam a uz fakt som ticho :D :D :D :D :D :D ako ceresnicka na torte

vladova a liborova konverzacia v mojom topicu :D

libor12 píše:
no Vlado ty jsi právě jediný komu to těsnění drží. Zkoušel jsem vše od Ra30 po Ra80. Různé utahováci momenty. Výsledek vždy stejný. Těsnění do 2000km v pi*i. To že se ty materiály roztahuji a o hodně jinak svědčí ta prasklina. Jak když říznes břitvou a ne v jednom případe ale vždy mezi stěnou 1-2 válce a na dvou motorech. Origo těsnění má dole takový ten šedivý materiál a na styku s hlavou je nerez v celé ploše.


libor12 píše:
miguellito píše:
a ked uz tak tie vstrky si povedal ty osobne ze budu bez problemov pasovat a potom sa muselo upravovat na poslednu chvilu ked sa mali "len" nahodit...to iste s Kalinom tvoje odporucanie :" ja mam taky kalinu to sou borci jine tesneni na concepty a ani bych nedaval a nedoporucuji nikomu ,kometicy jsou uz za zlatou erou atd..." uz se rozumime? tak radsi nikomu nic nerad jo ? jestlis takovejch aut fakt x nepostavil a x s nima nepojezdil ...
To že vstřiky jsou rozdílné Standa věděl,jen se na to zapomělo. Zavolej si ke Kalinovi. Za poslední rok jsem od něj vzal 23ks mls těsnění. Bohužel všechny drží.
napsal jsem někde něco o kalinovi??? Protože nediskutujeme s Vladem jen zde týkalo se to všech mls těsnění. Když chceš citovat měl si začít zde:
libor12 napísal:Ad permatex. poprosin Andyho pokud by sem mohl dat mail co jsem mu před 3 měsíci poslal o kovových těsněních pod hlavu a je jedno jestli je udělal kalina nebo cometic či trd. Permatex je z 99% čistá med. Nic netěsni. Dává se kvůli zlepšení přenosu tepla mezi plochami bloku a hlavy. Použití kovového těsnění mezi dva rozdílné materiály jakým je litina a hliník je přinejmenším velice diskutabilní a mohlo by tu na to být klidně zvlášť téma.
AndyGTP napísal:Problem sme uzavreli ako nasledovny:

- blok motora je prevazne zo sedej zliatiny a ma inu tepelnu roztaznost ako prevazne hlinikova hlava
- dva rozne materialy pri zahriati pracuju inak
- ak sa pozries na OEM tesnenie (ale od Toyoty!!!!!!), tak si vsimnes, ze dosadacia plocha na blok je prevazne kovova a vrch ma viac flexibilnych prvkov, aby hlava vedela "plavat" na tom tesneni
momentálně testuji na dvou motorech TTY bolts abych si ověřil jestli tomu tak je. Ostatní už nechám bez komentáře,to bychom psali ještě v létě.

Jak to vidím já.
Kenny zapomněl utahnou matku. Ok, blbá věc ale stane se. Co se stalo? Zaklepal motor nebo tak něco? Ne. Čili. Motor bych vyndal,rozebral ,změřil,umyl a složil. Nic víc není třeba a nemusím tu o tom měsíc plácat kraviny.
corolla ae92gti
celica ra61

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Nedeľa, 6. Apríla 2014, 21:15

presne mozme pisat do leta ,,co posral kenny sa co nasralo mna pocas troch rokov som tu vypisal siahodlho ,,co ma nasral ona tebe tiez..ludia si spravia nazor...

kks ty si jaky king ze nic viac neni treba :D a ty si videl ten motor ked to tu len tak drbnes z hlavy?? :D ty si fakt dobry organ.....

no btw chcem sa s tebou stretnut osobne a aj sa stretnem ...


a dalej bol som asi pred tyzdnom u kenyho...no budem chcet 30.6.si po ne aj pridem 81600czk ...a nazory a rasdy hlav ne teba ze preco a naco ma ani nahodou netrapia...to budem vyrovnani za diely a za dalsie moja energia 3 roky behanie tma ponocach ,fakovanie skoly a mojho zdravia a prevozene a dohlupa prevolane prachy a moj zhnity podvozok u kenyho tri roky na dvore stojacej celicy,azhnite brzdy atd...to si splati inak a ked sa mu nebude pacit tak aj to viem nacenit ...ja som sa snazil byt slusny 3 roky...a sa mi nechce
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Nedeľa, 6. Apríla 2014, 21:18

inak co je pravdy na tom ze admini mozu citat sukromne sprav?? :D ..to je len recnicka otazka...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Nedeľa, 6. Júla 2014, 13:47

no kedze mi skolske povinnosti branili ,tak idem za panom Jarosem az zajtra ..vedel o tom niekolko tyzdnov dopredu ze tam pridem kolo 8.7. a tri mesiace vedel ze pridem dako na konci juna-cervence ....a par dni dozadu som mu povedal ze pridem zajtra doobeda...takze dufam ze tam bude kedze na sms uz nevie asi odpovedat...

no dnes idem krabicovat a balit a fotit ako vyzera motor po cca 9 motohodinach a cca 70 km ...a dokazem tu ze som si ja cely ten cas nesral do huby a ze som mal cely cas pravdu...s tym ze sa ma motor zakryvat ked sa pri nom robia veci na pracovnom stole a ze je AJ koli posranemu cerpadlu ked motor par sekund nemazal...
olej tam bol novucicky takze to co uvidite nie je po niekolkotisi km jazdeni na starom oleji ale na funglovom motore ktory este ani netocil vysoke otacky....setky diely kvalitne nepouzite tak myslim ze pre znalcov to bude chutovka tie fotky co tu vecer nahadzem...
este som zabudol kennymu nacenit shorblock...kde su krasne vydrete aj te vyhonovane valce...a piesty som myslel ze si neham na pamatku ale....to tiez kazdy pochopi ...resp nepochopi z fotky co sa stalo asi ....

mam troch svedkov kery boli pri tom ked sa to rozoberalo..z toho dvaja su automechanici takze ak so mnou bude keny chcet dako vydrbavat tak som poisteny..a fotky tu dam verejne...

kenny si chce dat urobit znalecky posudok ,ako sam tvrdi ze si ho zaplati zo svojho...Floyd tam bol takze je nam svedok ze to Kenny tvrdil ;-) takze ja zajtra vsetky poskodene diely donesem kenymu k dispozicii a on mi da zajtra sumu ktoru som spomenul vyssie...potom ten short block a piesty zresime zajtra na mieste...som zvedavy na jeho vyraz....
este ma napada ze si neham preplatit od kenyho fakt aj tu sumu co sla motorarovi..pretoze kenyho skutkom a nedbalostou vlastne vysla nazmar aj robota aj pana motorara....

tak dufam ze vecer ten dokaz bude stacit na obhajobu mojho pohorsenia a rozculenia a robenia tu niektorym debila ..este te fotky popisem jednotlivo...

a to Fajry: tak sory za recnicku otazku a vies co ja si ju nezmazem ked chces zmaz mi ju ty oka ? a napis to tu rovno a ne mne do spravy oka? uz sme velki mozme sa tu bavit verejne..bola to len recnicka otazka ako som povedal ziadne tvrdenie ani obvinenie ;-)
tak vecer balime a fotime darceky pre jeziska....
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Nedeľa, 6. Júla 2014, 18:25

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Nedeľa, 6. Júla 2014, 18:47

takze toto je vysledok trojrocneho snazenia mrte oddrbanych prachov casu a prevozeneho benzinu po 70 km chodu motora ...nevem co povedat do bloku nove vlozky mozem dat akurat...hlava nova ..ojnice piesty nove,vacky nove setko kolo ventilov nove...ostanu mi snad len pruzinky .....dokonca vidite ze aj misky na ventiloch su liznute to je uplne no comment ...

ked kliknete na obrazok a stiahnete tak vam ho ulozi v plnej velkosti jak som to fotil..to je teprve chutovka to vidiet na makro...
presne vidno ak oz niektorych mazacich dier v loziskach a capoch..od nejakej "bodky" zacina ryha po celom obvode daneho loziska alebo dokonca aj piestneho capu...to mi nikto nepovie ze toto sa stalo len "len" tym nedostatocnym chvilkovym mazanim ked odislo cerpadlo oleja...to budu "tipujem" tie nezakryte hlava s blokom mrte razy ked som sa namatkovo stavil na dielni..a vedla na stole sa brusi,reze ,sak co pojodka.....

takze zajtr aidem po 81 000 ceskych ...plus zajtra ukazem blok a piesty..a piesty 15000 czk ...a 8000czk chcem na motor z vrakaca ktory mam zehnaty...jelikoz kluka uz bol tolko razy brusena..ze jebem ju..a blok nooo tak tie vlozky uz asi tiez nikto nepohoninguje a nezbrusi...amen ...potom uz zavrem hubu a budem sa drzat spat...

este chcem pozdravit
Libora : tak pane toto si myslel ze mam ocistit zesrobovat a uz se vozit ?? gratuluju k nazoru...jinak este sem si spomel kdyz uz ty si ten co nikoho nepresvedcuje do "overenych "veci ...kdyz sme objednavali elektrickou vodni pumpu,a tys rikal ze at neberu k tomu ten zbytecne drahy kontroller ze tvuj kamos elektrotechnik umi vyrobit ridici jednotku te pumpy ze ty ji mas a ze slape v poho ze mi ji das vyrobit ze usetrim mrte..a pak nastesti nez sme to objednali tak se ti to posralo a si mi ryhcle volal ze to je enspolehlive ze at serem na to ze at objedname tu origo ;-)

Ludis: no tak vidis hochu dalsi motor rozobraty do srobika a zas pi..em ..jj ja uz som taky jeden z tych mala slovakov co ti robia hanbu v amerike a nenechaju si srat na hlavu ;-) teba uz na zraze asi neuvidim kedze Gabo jazdi tvoju celicu ale rad ta stretnem

Srandista : :D teba len pozdravim...a len ma napada ci teraz tvoj oblubenec keny mne zaplati zajtra na ruku a nacas ..ked uz o mne ste sa dohodli ze som Kenymu ano panovi jarosovi nezaplatil na cas ?? no ja mam dvoch svedkov ktory tam so mnou boli ked som mu nacas zaplatil ked sme prisli po auto a on mi dal kluce a ja jemu penaze do ruky cash ..ale pobavili ste ma ..

a Andy : uz mas to auto za 1000 000 eur ?? ja cakam stale s nachystanym bagrom..ze sa pochvalis a ja ti ho pridem zrolovat a ty sa potom ku mne mozes spravat slusne a dat mi najavo decentne tvoj hnev :lol:

dobre ciciny vidime sa na jesennom JSP dufam ze vas dojde co najvac co ste si ma brali do huby ..

inak Gabo : budem asi potrebovat ten tvoj kontakt na tych z toho madarska ;-) dufam ze my dvaja sme stale kamosi a celicu ti prajem a zavidim aj ked je ludisova...

inak co s projectom ??

no takze idem do californie,dufam ze osobne do CP a rovno kupim aj Eagly ... zltej celice pribudne dvojca ...zatial viac neprezradim ..ale do zltej pojde zgeneralkovana seriovka a do twinsky sa dosklada takyto isty motor ..samozrejme mnou co najviac osobne tak zatial hawk idem si konecne dat pivo kto bude mat dve zlte celicy ?? no predsa Miguellito bitchez ;-)
zatial budem sedlat dve konkurencne znacky ,,dufam ze Toyota bohovia na chvilu odpustia ale musia uznat ze som sa 4 roky snazil...bohuzial toto bola ta expedicia ktora stroskotala 5 % pred cielom ..
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Nedeľa, 6. Júla 2014, 19:15

;-) a este chcem dodat,ze nemam vycitky vobec za to ako som to tu prezentoval a ako som sa tu na fore choval...drzal som hodne dlho aj pri Lenulke aj pri Kenym jazyk za zubami drzal to v sebe ale co je moc to je moc ...a dalej si pojdem za kazdymcentom za tento projekt...myslim ze som este aj tak moc dobry bo kenymu som tie diely nacenil bez Dovozu a cla,,cize len za internetove ceny podla sucastneho kurzu a cien v toyote..to len aby nevznikali reci...a aj guferka a podobne prkotinky som do ceny nezahrnul,spreje ,tesnidla atd atd... ok? takze tak ,pre tych par stoviek sa neposerem...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa scream » Nedeľa, 6. Júla 2014, 19:32

Skoda, sledoval som to od zaciatku... v kazdom pripade klobuk dole za pevne nervy lebo mat rosypany motor za 5 litrov po 4 rokoch ma asi trafi a moze si hovorit, kto chce, co chce. Dufam, ze sa aspon dostanes k svojim peniazom...

Chlapci co ti to robili su ucite skuseni, jak sa hovori aj majster tesar sa utne... ale za chyby sa plati...
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa stefan-celica » Nedeľa, 6. Júla 2014, 22:49

Ak by som to skusil porovnat s mojim motorom olej teoreticky moze sposobit to co sa ti stalo, mne napr. Liqui Moly takmer zadrel motor, paradoxne asi koli tomu, ze je velmi kvalitny :) nastastie som ho vymenil uz po 60km (jazdil som v normalnom rezime ) ak by som ho nechal dlhsie dnes uz urcite zhanam druhy motor, to ze ti za tych 70km jazdy (testovania) chytilo uplne vsetko mi pripada divne, v jari sme testovali favorit, najprv najazdil v redline rezime nejakych 600km, raz drblo chladic a isiel bez vody cca 20minut prasklo tesnenie pod hlavou, potom sme vypustili olej naliali vodu trochu pojazdili opat vypustili vodu a zase naliali vodu ( plan bol odmastnit motor naftou, ale nechcelo sa nam) motor presiel niekolko km, urcite viac ako 10km, ale v redline rezime :D az po cca 4km zacala svietit kontrolka oleja-mazania a postupne zhasinala az pri vyssich otackach, motor dostaval zabrat v redline rezime mazani iba vodou takmer 25minut, potom som ho vypol a uz nenastartoval, pridrelo ho, ked som ho rozobral jedine co bolo poskodene bolo ulozenie kluky,( piesty, vlozky valcov, ojnice, vacka boli neposkodene, tusim, ze na vlozkach boli nejake zanedbatelne mikro skrabance) toto testovanie som robil iba kvoli "problemom" s motorom na Celice, aby som vedel co by mohlo-nemohlo moj motor zabit.

toto bol samozrejme iba taky neobjektivny "gadžo" test.

Tvoj engine crash mohol sposobit aj zle zvoleny olej pre zabeh, aj ked pri novom motore je to myslim velmi nepravdepodobne, ci uz by tam bola 0w20 alebo 10w60 , podla poskodenia vsetkych dielov to vyzera na zle zvolene vole na vsetkych klznych plochach, mozno aj to co si myslis ty, ze sa tam dostali cudzie telesa a spravili si v motore paradnu party :? ale nechce sa mi verit, ze pri skladani motora ho mali len tak v dielni nezakryty, to by spravil len totalny turbo-ko...ot,

ten kto ti ho skladal bude urcite vediet preco to takto dopadlo ;-) otazne je ci ti to povie, alebo si to necha pre seba.
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Pondelok, 7. Júla 2014, 18:11

to scream : noooo ten motor stal o dost viac...bohuzial aj veci do ktorych som nalial prachy a ktore sa neposkodili teraz priamo tak su mi teraz tiez na p..lebo proste motor nejazdi...je sice super ze mi ostala elektricka vodna pumpa,lambada drahe remenice atd ale kym motor nejazdi tak su to len nalozene prachy na policke .

to Stefan :D :D terza si zo mna robis uplnu prdel ne ??? ty co tu pises ozle zvolenom oleji...sak ja som tam mal 10W40 ku novu !!! ty si cital vobec moj project púar stran dozadu ??? boha chlapi to snad enmyslite vazne ze tu budem stale dokola pisat to iste...sak helloo Stevko..ja som oplej mal ale vo VANI!!!!! bo mi ho cerpadlo vobec nebralo a netlacil odo motora ????kapis ??ci nic ?? ak nic tak uz nevladzem ;-)
A ZA DRUHE :D no ty si taky borec ze ti to este raz vysvetlim...ani ten motor bol vedla ponku = pracovny stol a pri vchodovyhc dverach 2 roky mimo toho kym bol u motorara a ano ked som namatkova sa tam z blavy po ceste stavoval tak mrte kerevsky mrte vela razy bol nezakryty aleb ozle zakryty ..ja som bol na orave u jedneho chalana teraz co ves jak sklada rally motory??, si rano da v robote ciste monterky ked ide osadzovat zavodacky engine..papuce --uplne ine v jakych prisel do roboty...a v ultra cistej komore-izbe ma na regaloch na polyesterovych platnach poukladane diely ;-) tak sa sklada motor ... a ne vedla stola kde s areze kov a brusi,a pili ...kapis ???ked zas ne tak zas nevladzem ;-)

a ja som mal ten motor rozobraty uz v zime a vtedy som nasiel vo vani bordel pozlatka ..maglajz...bohuzial vana letela cez celu dielnu..tak prepac nefotil som bohuzial uz som bol vytoceny z cerpadla a toto ma zaklincovalo do zeme..teraz som bol u kennyho len preto az v juli dnes..bo som tri mesiace cakal kym nasetri na reklamaciu kapis ??

noa ak dnesnemu dnu : Bol som u Kennyho ..dal osm mu diely ktore som anfotil a aj dalsie dal mi za ne prachy...cca ake som tu hore spominal...
nikto nikoho nezabil a prebehl oto normalne aby zas nevznikali reci.
na penazoch pre mna dalsich na motor z vrakacu ktory budem potrebovat sme sa nedohodli...zatial bohuzial

za dalsie ..samostatne piesty ktore v dnesnej platbe neboli zahrnute tak o tych sa jedname..kenymu som jeden nehal ..neviem ci si ho chce dat dak opremerat alebo dat pozrwet znalcovi ...kazdopadne mi je fuk ci su piesty predrete kenyho alebo motorarovou vinou ..budme chciet za ne urcite nahradu financnu ,za piesty urcit na tom budem trvat...
bohuzial pre mna nevie s akolk ostali tieto zakazkove piesty presne .bo to doslo v blaiku z ameriky aj s ostatnymi dielami za vsetko sa platilo naraz....
nasiel som hodnotu tuningovych piestov CP na 3SGE-3SGTE ale tie su proste "obycajne" tuningove tak bohuzial pre mna ... asi mozem trvat len na tejto "beznej" cene hold shit...

no a dalej co dalej zatim nic nove akurat si pojdem po motor do polska na vrakac...

na zaver .. Kenny ma tez svojsky zmysle pre humor ..nevem ako mam chapat hlasku ze ked som chcel prachy este aj za piesty mi povie ze co este chcem ze iny by mi ani toto nedal ... ??? to fakt ?? nekery clovek by sa ani s kenym nebavil tak slusne ako ja ..a nedal mu cas an zohnatie prachov 100 dni...a jednal slusne aj osobne a snazil s ato riesit na fore ako inde ..ktove co by spravi liny zakaznik....
tu si neikto stale nevie uvedomit ze mne tam vyhnilo auto...bo mi bolo 2 roky vravene ze uz uz to pojde dnu ze uz sa uprace v garazi atd...mne nikto nevrati te prevozene a prevolane prachy to je cca 2500 eur pani za te tri apol roka...

mnohi z vas s aidu posrat ked im niekto odre auto pri testu na parkovisku a maju tam 10 cm ryhu a uz sa idu rozdrapit a dotycnemu ruky lamat..tak takito z vas si fakt envedia predstavit co je to robit project ha ha ha ha ...
a ja som nechcel ani prachy za clo,za postovne ,,za gumky ,spreje tesniace hmoty a ani za toto ....ja mam svedomie ciste ako alpsky sneh AMEN
inak Andy na teba som si spomenul nezavisle aj dnes ....na najblizsom zraze na ktorom sa stretneme tak ti nakreslim cez celu kapotu velku P... klucami...pisem to tu narovinu ...chcem vidiet ako sa zatvaris a ako to budes slusne riesit ,,chcem sa priucit pred vsetkymi tak prid na svojom aute pliz...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa stenky » Pondelok, 7. Júla 2014, 22:53

ty si fas
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa stenky » Štvrtok, 10. Júla 2014, 23:44

Ste ho zabanovali, alebo mu dakto dal na jeho skoksovany nos? Zaclo ma bavit toto Beverly Hills TTS
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa Srandista » Piatok, 11. Júla 2014, 17:45

Tak ci tak sa ulavilo vsetkym ludom na tejto planete :mrgreen:
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Streda, 11. Februára 2015, 13:09

hm po pol roku som si spomenul ze je vlastne forum :)
no na tom JSP zraze som nebol pokial si pamatam tak som celicu dokoncil nejak zaciatkom oktobra ? vychytavali sa muchy ,ale jazdi odvtedy a stale sa drobnosti vychytavaju ...
fotku sem skusim dat cez imageshack ...mam len jednu na titulke na fb ,ktoru vlastne moze vidiet len Gabo,kereho tam mam...
nie je v tom motore setko to co v povodnom projekte ...
:D inak Srandista tak ty mas o planete dost divnu predstavu ...asi je vacsia jak predpokladas ;)

a to Stenky: ???? to co ? hmmmm .... my mame nieco medzi sebou ? ked ma tu spominas pokial viem tak my sme sa videli tak pred 5 rokmi na pive vo Flagshipe a odvtedy nic tak ty o mne vies co ?? :D ....ty neberes nahodou koks ? tak mi zaplat testy kludne sa dam na setky testovane drugs otestovat,podotykam ze niektore su citlive aj rok dozadu ;)

si velky kapo si ma beres do ust na to nemas to neskusaj napriek tvojim uspechom vo velkom svete ,do mna radsej nerypaj,bo pochybujem ze mas taku motivaciu aby si to potom dotiahol do konca ;) to len rada...
btw ale tak uz aspon viem odkial pramenili tie famy ktore mi raz Kenny spomenul ze sa o mne vravi odkialsi z ba ze mam cosi s drogami ;) :D tak kto tu z toho robil Beverly Hills ....si kukni aj Liborove alebo Ludisove narazky alebo Andyho ... takz toho Beverly Hills som bol len jeden z koproducentov ;) ale v poho ze ti uz ebe na hlavu...stava sa aj vacsim machrom...

nic no k projectu bohuzial az toto leto bude na urovni asi aku som zamyslal povodne ..btw este ma caka turbina piplacka ,,popri tom skola takze tak,projecty su nadlho hlavne ked su ako hobby a n ie na plny uvazok...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Streda, 11. Februára 2015, 13:55

pixi nejde to cez imageshack,vyprsal mi trial,nechcem sa tam registrovat...skoda ze sa nedaju rovno do fora stale vkladat fotky,bolo by to best...jak to tu mam dat ? kukal som aj navod na fore ...ani to ulozto asi nic ....

:D inak ja som to cele ani neprecital od teba Stenky :D mne na nos ? :D sak pod daj mi osobne parkujem v mlynskej pri Cubicone skoro stale...za 2 minuty zbehnem dole z intraku,cislo na seba mame tak mozes ma pockat pri zltej Celice ak chces nieco so mnou ,pripadne vezmi aj kamosov ak mi na nos nechces dat sam ale ja slubujem ze pridem sam ;) ....beverly hills :D ......ma tu fascinuje ako ludia ktori s mojim projektom nijak nesuviseli,ma tu komentuju ...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 16 neregistrovaných