Miguellito , "La Angelita" project

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa miguellito » Sobota, 22. Februára 2014, 14:34

no oka ad 1.

ad2. 3.4. to je tak pekne povedane...sak ty si za rady a pomoc nic nechcel tak ja ti za to nemozem, a veci som cez teba objednaval ,jak ze ne ? sak predsa prachy za silenty som posielal na tvoj ucet(inak teraz by ma zajimalo preco ti ten balik kenny nezaplatil ked som bol unho v pluse...ale to je ina roypravka) ecu predsa tiez sa brala cez teba sak ty mas s imf dohodu ze cez teba su aj dake akcie...a ja som bol v tom ze aj ine veci..vzdy mi bolo povedane ze vy dvaja ste v kontakte a ze veci riesite spolu ...??!!!
hm no ano je na tebe ci sa ozves alebo odpises ..a prave preto si ma nasral..lebo si niekolko tyzdnov neodpisal ani sms ani neprezvonil ze bych ti ja zavolal ani neodpisal na forum...teraz mi tu zrazu drbnes link aj cenu pul roku po funusu ..sem si nebol vtedy vedomy ze by sme sa nebavili tak mi bolo divne ze ma ignorujes a este divnejsie ze mi potom z nicoho nic napises az ti zaplatim za silenty...mozna si je este extra nacenoval kenny kdo uz ted vi
.. jo nechces nic za rady ..pretoze by si potom po reklamaciach za tie rady musel vracat peniaze...to je jednoduchsie niekomu poradit nieco alebo odporucit a ked sa to posere tak mat cisty stit ..a ked neposere tak si budes hladit ego jak ty uz mas taketo veci overene v x projektoch...a chvalit sa tym na forach..to je fajny alibizmus ...
a ked uz tak tie vstrky si povedal ty osobne ze budu bez problemov pasovat a potom sa muselo upravovat na poslednu chvilu ked sa mali "len" nahodit...to iste s Kalinom tvoje odporucanie :" ja mam taky kalinu to sou borci jine tesneni na concepty a ani bych nedaval a nedoporucuji nikomu ,kometicy jsou uz za zlatou erou atd..." uz se rozumime? tak radsi nikomu nic nerad jo ? jestlis takovejch aut fakt x nepostavil a x s nima nepojezdil ...
vidis to pak kdys nekdo nechce komunikovat tak se pak nemuze divit ze sou nejasnosti..ja taky nevim jestli mluvis pravdu ty nebo kenny ..a nemam si jak vybrat v nekerych vecech ani si to uz overit ..ste si jen pohazeli mezi sebou horkou bramboru a a mne to nijak nepomohlo...

ad 6 ..hm no tak potom mi bud Kenny nieco neuplne vysvetlil alebo nepovedal celu pravdu ,,ja len viem ze sa musel urezat vrch vsetkych 16 osadenych !!! voditiek a na to urezane nasadit gufera...a podla toho aky bol kenny vystraseny a cerveny ked mi to popisoval..tak pochybujem ze v tom nemal prsty nejako...pretoze drazka nedrazka ...motorar mal jednu moju staru povodnu hlavu este a podla nej zmeral kolko maju trcat voditka smerom "k pruzine" takze pochybujem kedze v jednej aj druhej hlave boli povodne rovnake toyota voditka a hlavy boli rovnake ze by to len tak
s prdele zalisoval vyssie ako to bolo v tej starej ;-) comprende ? takze kenny v tom jel oka ? jen mi asi nerekl vsechno a spravne...
ad7 ..asi sme sa nepochopili...ja viem ze sa da napojit knock priamo na jednotku ..len prdel je ze sa jednotka nevie pomocou toho knocku "ladit" ..ano ked si tam tie hodnoty pozadavas rucne do tej ecu tak ona vie podla jeho vystupnej voltaze manipulovat s predstihom ne ?? ..ale ty nikde v datashetoch od toyoty tie vystupne napatia knocku origo nezistis neda sa k nim dostat su "secret" ,takze ty si musis tie hodnoty a cele to spektrum zistit exteernymi programami alebo gadgetami ako si jeden vytvoril vlado pre svoju wems ci co to ma...tato moja imf jednotka este nema integrovane nic na "priamu komunikaciu resp vizualizaciu dat z knocku" ja sa asi neviem presne vyjadrit ale vieme hadam o com vravime...mne by sa to dalo jedine tak ze sa napojim na kabel od knocku dam to ako mikrofon do compu a vo vizualizacnom programe si pozistujem pocas ladenia kde to klepe..tak nejak mi to vysvetloval vlado...lenze to by som musel nasimulovat absolutne vsetky situacie v motore a to ako aj vlado povedal "nikdy to nenaladis aj tak uplne " ..oka chapeme ? ...ja len viem ze ste potom na fore cosi na imf riesili ze by sa mohol daky modul ci co zaintegrovat do ecu koli knocku ale to uz si nepamatam a to uz som tam prestal chodit... takze asi tak ,ja som aj tu bol v tom ze ta jednotka zvladne a ma zaintegrovane vsetko co treba pre uplne a bezpecne anladenie...to si mi az potom povedal ze ty jazdis corollu bez cnocku a ked mi vlado povedal ze ten cnock sa neda len tak napojit a pracovat s nim ze on da take predstihy aby bola mala sanca na klepanie ,,tak mi bolo jasne ze s touto ecu len tak lahko a "bezpecne" ten motor nepojde... no lacna bol funkcii ma poprdeli len tuto podstatnu este ta moja verzia nemala dako doriesenu,,ale mne bolo povedane ze normalka vstup na knock sa tam da v cajku secko u neni o com...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa libor12 » Sobota, 22. Februára 2014, 14:46

miguellito napísal: a ked uz tak tie vstrky si povedal ty osobne ze budu bez problemov pasovat a potom sa muselo upravovat na poslednu chvilu ked sa mali "len" nahodit...to iste s Kalinom tvoje odporucanie :" ja mam taky kalinu to sou borci jine tesneni na concepty a ani bych nedaval a nedoporucuji nikomu ,kometicy jsou uz za zlatou erou atd..." uz se rozumime? tak radsi nikomu nic nerad jo ? jestlis takovejch aut fakt x nepostavil a x s nima nepojezdil ...
To že vstřiky jsou rozdílné Standa věděl,jen se na to zapomělo. Zavolej si ke Kalinovi. Za poslední rok jsem od něj vzal 23ks mls těsnění. Bohužel všechny drží.
corolla ae92gti
celica ra61

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa libor12 » Sobota, 22. Februára 2014, 14:53

miguellito napísal:no oka ad 1.

.. jo nechces nic za rady ..pretoze by si potom po reklamaciach za tie rady musel vracat peniaze...to je jednoduchsie niekomu poradit nieco alebo odporucit a ked sa to posere tak mat cisty stit ..a ked neposere tak si budes hladit ego jak ty uz mas taketo veci overene v x projektoch...a chvalit sa tym na forach..to je fajny alibizmus ...
Ale ja si o peníze samozřejmě řeknu,neboj a ne málo. Běžná kozultace o osazení jednotky - 1hod 5000czk,odladění motoru motoru na brzdě 25-50000 czk/den. De facto mi za ten půlhodinový rozhovor dlužíš 2500czk ;-)
corolla ae92gti
celica ra61

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa AndyGTP » Sobota, 22. Februára 2014, 15:05

miguellito napísal:no Andy ,ospravedlnujem sa ze som bol vulgarny ,viem ze to je proti pravidlam fora.....zakladna ucta ?? toto nebudem komentovat ,lebo by som bol zase vulgarny ,to myslis vazne?,, ......... tak Andy dostal si ma do slepej ulicky,povedal si ze ak tu daco napisem tak to cele bloknes a das ban...ale vies ja nemam rad obmedzovanie a "vyhrazky" ..rozhodni sa ako uznas za vhodne uz si velky a ludia neh si potom zrobia nazor ;-)
Dost si protirecis s tymi vyhrazkami. Mne ide o to, ze diskutovat sa aj pri strate milion eur da kultivovanejsie. Dalsia vec je, ze ja si drzim nejaku uroven aspon a nemienim to tu cenzorovat v style Big Brother, bez upozornenia mazat a cenzurovat, takze ja ti tu nic mazat nebudem, poziadal som ta, aby si to riesil slusne. Nechcem sa montovat do tvojich problemov s tymi ludmi, ktorych si menoval, ale o zakladnu uctu k nim ziadam aspon kvoli tomu, ze kazdeho z nich poznam uz niekolko rokov osobne a nemam pocit, ze by to boli zlocinci, zlodeji, ojebavaci a pod. Tymto by som rad svoju ucast v tejto diskusii ukoncil, nemienim sa do toho miesat, vdaka za pochopenie.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Nedeľa, 23. Februára 2014, 11:48

:roll: fuha uz viem co znamena boj s veternymi mlynmi ..
to Libor: za prve ti kludne tych 2500 czk dam aby si zas desi nepisal ze sa ti neracim poslat dake prachy ;-) kludne aj na dakom zraze verejne...alebo konci maja pojdem do prahy koli inemu projectu tak sa mozme konecne metnut ...
co sa tyka vstrekov ...dobre zvalme to na tentokrat na kennyho aj ked prdel je to ze ty si mne osobne vravel ze tam budu v pohode pasovat ;-)
a za dalsie ...ja neviem ci vravim fakt nezrozumitelne ale tu ide vseobecne o vsetky tvoje rady a odporucania ktore bezne ludom vravis ako overene a oni overene nie su! ...nie su tak overene ze by mali relevantnu hodnotu ...su to len pokusy a nahody ktore sem tam vyjdu sem tam nie a tie auta nemaju najazdenych co ja viem 50 tisic km aby to bolo relevantne naozaj ...ty nie si kageki ,komvet racing atd,kori davaju zaruku
za dalsie preco nenapises kolko tych tesneni od kalinu zase nedrzalo a prdlo...sa mi paci ake rad davas cisla z fleku ako tych 100 ecu co objednal Trevor z USA ,ked som sa ta pytal ze kolko ich realne jazdi a skolkymi montazami mas ty alebo vlado osobne skusenost ...fuuu no to je furt dohlupa ale kto si dal tu namahu a precital si aspon poslednych 10-20 prispevkov si nazor zrobi sam ,a nikomu ho neberem aj ked bude iny ako moj...je len ine ked ma niekto vlastne z niecoho "obvini" ako srandista lebo ludis ...chapeme sa ??..lebo potom si za tym musia aj stat...
a hlavne vedia len jednostrannu pravdu ,ktoru ak ovieme si kenny velmi rad upravuje...

inak Libore ano aj u firmy ktorej mam a budem ladit celicu na brzde to len za tu brzdu stoji tak cca 40-50tisic na den ...len ja to tam mam za flasku ;-) hold

To Andy : ja uz nevem ci sa mam smiat ..tak fajn dam si tu namahu este reagovat ..tie protirecienia no ..to ako ked ty alebo libor napise ze uz sa nemienia do niecoho miesat a aj tak vzdy radi zareaguju...samozrejme ked ich spomeniem v prispevku...sak to je logicke ...preto aj ja ked ma niekto spomenia v prispevku alebo poza moj chrbat,alebo sa mi tu vyhraza, tak berem ako normalne tu zareagovat ...
a sak v pohode nikto ta ani neprosil miesat do diskusie tak nemusis dakovat za pochopenie ked z nej vystupis...ja to pochopim ;-) ...teda okrem toho ako admin, to mi je jasne ze to je tvoja povinnost tu udrzovat poriadok aky taky...
len prdel je to ze presne mna Andy ty osobne nepoznas...nevies cele pozadie,ale proste si sa priklonil k nim,chranit cest a slusnost im...oka ja to berem su to tvoji kamosi....aspon si to nerobil ako hovado-ako ludis kedysi ,kery o mne nic nevedel a nalozil mi tu jak malemu skolkarovi ;-)

len vies andy presne TY nemas z nich taky pocit....JA ale mam z nich ten pocit !!vlastne nie len pocit ale osobnu skusenost !! ... a ak niekto chce aby som nemal taky pocit po tych hodnoteniach kere som tu popisal tak tym uz bere slobodu vyjadrenia mne, stym ze tu skusenost nikto spat nevezme ani nezmeni proste sa stala....len ja som o nich drzal drzku ,pocas stavania projectu ,bo predsa nebudem o niektorych veciach vravet ked maju moj project v rieseni aby mi potom robili problemy nedajboze naschval..bo ludia su jesitni ... si npriklad pamatam ako mi keny navrho lkedysi ze ked sa bude dokoncovat project budme moct kludne spat u nich doma ..a potom som sa mu doprosoval o miesto v dielni a chodil si to tam robit osobne bo na to sral...a cele dni som robil v 40kach na slnu pred dielnou s malim zdvihacikom a on vyskereny chodi lkolo mna...a spat ma nehal v rozpalenom spinavom zadrbanom hangari v aute posediacky :D ale ja som vedel ze si tym hladi ego ako ma na vrch tak som tiez drzal keks ..ja by som napriklad kludne nehal prespat "niekoho" u mna doma 10 km od dielne.....ked uz sa tu 250 km trepal aby si sam dal dokopy a nachystal auto kere mu "ja " robim.ale to su pikosky ktore len hovoria o vela veciach,,a ako vravim s kenym som este neskoncil..
a za posledne :lol: andy ty si niekedy prisiel o milion eur ci si len dalsi kecalek???a riesil si to v klude ?? tak nekecaj ....ja napriklad som uz prisiel o 46tisic eur a teda ti dvaja pani by chceli aby som to riesil radsej tak jak tu na fore ;-) ale chodit zas po sudoch a hrozba basy za napadnutia...no ved to tiez uz musi ist o nieco poriadne ked to chcem riskovat ale ide o hrdost. tu mas len jednu....nie ze ti niekto vlastne "vysi"prachy a este ma tu drzost.. sa po tebe vozit....ja som jednoduchy chlapec z lesov ..mam jednoduche principy a priority....a ked sa niekto ku mne sprava ,neslusne ,pohrdavo,robi zo mna debila,snazi sa ma odrbat alebo ma nebodaj odrbe alebo nedrzi dohodu,alebo sa sprava arogantne akoby som s nim kravy pasol...tak ja postupne sa zacnem naplnat a ked prekypim tak proste uz ma nikto ziadnymi kdodatocnymi kecami a omackami neukeca...ludia s ktorymi som robil aj na tomto projekte mali normalnu sancu ako kazdy druhy fungovat na principe slusnosti a vzajomnej loajality a nepovysovania sa....ale vidis...proste ked si k ludom moc dobry a das im volnu ruku tak si na to zvyknu a a zacnu to chcene nechcene-to je fuk--postupne zneuzivat...a zacnu sa postupne tvarit a poukazovat na to ako maju na vrch...a este si za debila ze si stavas project...a myslim si ze po tom ake som mal aj v osobnom zivote starosti jar-leto-jesen---tak som hrdy ze som nikomu bez kecov a blabotania len na fore, nerozbil drzku...fak sa za to uznavam...asi to je vekom kua alebo co :lol: takze tak bla bla
...sak neni to zle ked mame na ludi iny nazor,ja ti neberem tvoj na kenyho a libora, sak nie sme dvojcata ani v jednej sekte .....s kennym sice mam este dake ucty,lebo to by z toho vysiel lacno len prachy za robotu vratit a tym ukoncim to prekliatie "yellow mamba"
...kludne ked bude Angelita hotova tak ukazem na zraze predvediem,kludne potom poviem kto na tom so mnou robil atd...to tiez robim pre forum a clenov...kludne sa dam hockomu povozit... aj na inom projecte...ja nie som primarne hovado ..ale mam tiez svoje hranice... ;-) jo ? tak pekne nedelne odpoludnie ...
inak este jeden heft na zaver : ja neviem ci to vsetci chapu..ale nejde len o peniaze ,teda mne..nejde o milion eur...ide aj o ten cas! energiu ! hadky !hanbu ! lebo ja som znasal kecy tri roky ze nemam auto hotove,ja som tam chodil popri skole flakal skolu frajerku..ja som sa odtial este ked sme skoncievali o pol noci a keny bol za 20 minut doma uz v posteli..ja este 2.5 hodiny na ceste rozbity domov...ja som spaval v hicoch u kenyho v hangari a tam sa ucil s baterkou na skusky ,ja som tam len prevolal a prevozil 3000 eur,, ale v aute na tych cestach som travil stovky hodin aby som tam chodil dohliadat ,,bo bezomna a bez toho aby ma videl na zivo, tak na to SRAL ano sral ...chapes andy niektorym ludom nejde len o prachy a kedze si prachy zhanam podstivo a musim sa aj koli penazom pchat slusne do riti roznym ludom a ponizene sa podakovat pekne, tak ano seru ma aj tie prachy "len tych 13 tisic eur" kere ma so vsetkym vsudy stal ten projec ... hawk
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa libor12 » Nedeľa, 23. Februára 2014, 14:55

miguellito napísal:to Libor: za prve ti kludne tych 2500 czk dam aby si zas desi nepisal ze sa ti neracim poslat dake prachy ;-) kludne aj na dakom zraze verejne...alebo konci maja pojdem do prahy koli inemu projectu tak sa mozme konecne metnut ...
Ano,děkuji. Kvituji s povděkem.
miguellito napísal: si mne osobne vravel ze tam budu v pohode pasovat ;-)
Nechceš mi tvrdit,že bych ti řekl,že vstřiky bosch a denso jsou záměnné kus za kus. :roll: :) A i když nejsou,není ta úprava nijak pracná. Tuším že to měl Standa hotové za 2h.
miguellito napísal: ...ty nie si kageki
To se hodně pleteš. ;-) Bohužel se jedná o dobu kdy ty jsi se v první Třídě vítal s paní učitelkou.
miguellito napísal:,kori davaju zaruku
A opět vedle. Záruku dávají na sériový stav. Důvod ti můžu někdy vvysvětlit.
miguellito napísal: za dalsie preco nenapises kolko tych tesneni od kalinu zase nedrzalo a prdlo...
libor12 napísal:Zavolej si ke Kalinovi. Za poslední rok jsem od něj vzal 23ks mls těsnění. Bohužel všechny drží.
Co je na tomto textu nesrozumitelného :?: Když Kalina udělal první těsnění hrál si si pravděpodobně ještě v uhláku na horníka
a tak opakuji otázku: kdyby těsnění co dělá byly k h.....u,vydržel by jako firma čtvrt století? (pro doktory:25let)
miguellito napísal: ako tych 100 ecu co objednal Trevor z USA
A už je jich mnohem víc(opět lehce ověřitelná informace),dokonce mu vyrobili sw s logem jeho firmy.
miguellito napísal:ked som sa ta pytal ze kolko ich realne jazdi a skolkymi montazami mas ty alebo vlado osobne skusenost
V lonském roce jsem provedl 24 montáží,proto když si Michal Marec vzpomene,dostane odpověd,že nejdříve na jaře tohoto roku.
miguellito napísal:
inak Libore ano aj u firmy ktorej mam a budem ladit celicu na brzde to len za tu brzdu stoji tak cca 40-50tisic na den ...len ja to tam mam za flasku ;-) hold
Dělám to také tak. Někdo ale dostane trojnásobnou taxu.
miguellito napísal: ad7 ..asi sme sa nepochopili...ja viem ze sa da napojit knock priamo na jednotku ..len prdel je ze sa jednotka nevie pomocou toho knocku "ladit" ..ano ked si tam tie hodnoty pozadavas rucne do tej ecu tak ona vie podla jeho vystupnej voltaze manipulovat s predstihom ne ?? ..ale ty nikde v datashetoch od toyoty tie vystupne napatia knocku origo nezistis neda sa k nim dostat su "secret" ,takze ty si musis tie hodnoty a cele to spektrum zistit exteernymi programami alebo gadgetami ako si jeden vytvoril vlado pre svoju wems ci co to ma...tato moja imf jednotka este nema integrovane nic na "priamu komunikaciu resp vizualizaciu dat z knocku" ja sa asi neviem presne vyjadrit ale vieme hadam o com vravime...mne by sa to dalo jedine tak ze sa napojim na kabel od knocku dam to ako mikrofon do compu a vo vizualizacnom programe si pozistujem pocas ladenia kde to klepe..tak nejak mi to vysvetloval vlado...lenze to by som musel nasimulovat absolutne vsetky situacie v motore a to ako aj vlado povedal "nikdy to nenaladis aj tak uplne " ..oka chapeme ? ...ja len viem ze ste potom na fore cosi na imf riesili ze by sa mohol daky modul ci co zaintegrovat do ecu koli knocku ale to uz si nepamatam a to uz som tam prestal chodit... takze asi tak ,ja som aj tu bol v tom ze ta jednotka zvladne a ma zaintegrovane vsetko co treba pre uplne a bezpecne :!: anladenie...to si mi az potom povedal ze ty jazdis corollu bez cnocku a ked mi vlado povedal ze ten cnock sa neda len tak napojit a pracovat s nim ze on da take predstihy aby bola mala sanca na klepanie ,,tak mi bolo jasne ze s touto ecu len tak lahko a "bezpecne" ten motor nepojde... no lacna bol funkcii ma poprdeli len tuto podstatnu este ta moja verzia nemala dako doriesenu,,ale mne bolo povedane ze normalka vstup na knock sa tam da v cajku secko u neni o com...
Dejte mi index žáku,máte nedostatečnou. Četl jste pouze dvakrát, ač jsem vám předepsal 7x :!: Takže otázka z tvého oboru. Jak víš kde máš hledat srdce,plíce,mozek... :?: Někdo hodně dávno si dal tu námahu,udělal pitvu a začal shromaždovat informace aby ti další to nemuseli opakovat. Stejné je to i v případě programovatelné ecu. Je čistá jako mozek novorozence a relevantní informace do ní musí někdo vložit. Jak chceš ladit podle knock senzoru,když mu nedáš informace o tom,jak má reagovat. Jak zjistíš detonační limit tvého motoru? Jedině tak že ho nejdříve budeš poslouchat jako pacienta stetoskopem.
corolla ae92gti
celica ra61

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa libor12 » Nedeľa, 23. Februára 2014, 15:06

corolla ae92gti
celica ra61

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Pondelok, 24. Februára 2014, 13:00

uaaaau :lol: a ty mi vravis ze nemas na nic cas :D
tak este sa zas musim ku vsetkemu vyjadrit...inak stale nerasta pocet ludi kery mi vravia ze si rad seres do huby ...ale zas to nikto nenapise a nepovie verejne....asi syndrom NMT
tak ideme postupne :

ano 2500 czk ti dam osobne ,len je mi divne ze vtedy si ich nepytal a teraz tu budes pomaly tvrdit zase ze ti ich neviem jak dlho vysim :D

anio chcem ti tvrdit ze si mi do telefonu tvrdil ze budu uplne v pohode pasovat....no standa za 2 hodiny ?? to vis od standu nebo si jen trepnul...standa pi.oval jak nemocna vrana na ty striky a tu upravu

ano ja nevim co si delal ty kdys je sem ve tride klatil pani ucitelku ...ale znova tvrdim ze nejsi kageki ale muzem za nima zajet osobne a pokecat :D nebo do Komvet

Libore pre boha ,,k tym tesneniam od kalinu si si uz viac do huby nasrat nemohol :D ludia nech si oprecitaju topic niekam do leta-jari a uvidia sami... pre tych ktorym s ato nechce cele tak si tam pisal ze vlado je jediny keremu to tesnenie drzi.....o tyzden na to mi tu dal fotku jak mu drblo tiez na slovakia ringu :D

ja nevravim ze si ich trevor neobjednal 100 a viac....ja som sa ta pytal kolko aut na tu ecu si TY osobne "naladil" a ty si mi odpisal ze aj Trevor si ich bral 100ku do USA,,a ze predsa keby neboli dobre tak ich asi nevezme... :D tym som len poukazal ako ty odpovedas co sa ti hodi...

to s tim ze Michal Marec dostane odpoved ze nare lonskeho roku to sem nejak nepobral :D jestli ale narazis na to ze sem byl netrpezlivy v ladeni a ze ty si byl ochotnej ale az na jare ...tak ne...ty si nebyl ochotnej ani na jare ani jindy tys proste nechtel ani tu hodinu odladit mou celicu ani kdybych ji dovez za tebou do mesta a ani kdyz sem ti rekl ze penez co sy pozadas tolik klidne dostane...jinak nechapu tuhle vetu ...muzes to jeste jednou napsat :D ja nevim o jake "nejdrive na jare tohoto roku " jde ;-)

ano len tu pitvu nerobili na zivych ludoch.... :D ,respektive nesksali veci na cudzich projectoch....no ved ja viem ze treba zohnat/zistit hodnoty konkretneho knocku ...zohnat sa nedaju -toyota taji ...a odpocuvat a odhalit kazdu moznu variantu....?? sak preto vlado vravel ze nikdy to nenaladis uplne ...ale mam napad budem jazdit prvych 20 rokov na celice s tienenymi sluchatkami na usiach -nonstop napojeny na knock...a 20 rokov bude vedla mna sediet niekto s notasom a hned to bude doladovat ked sa nieco objavi ..... :D


jinak pri mure narekov som bol ppc trip odporucam aj ja :D

aaaa tu je nieco pre mojho oblubeneho virtualneho kamosa Andyho ...toto tiez stoji mega ,ak si ho kupis tak ti ho prejdem buldozerom a ty sa mozes potom vyjadrit slusne o mne a bez emocii a nadavok ...a so zakladnou uctou :D ste srandovni hosi toyota forum je moje oblubene :D

http://www.autoscout24.de/Details.aspx? ... asrc=st|sr
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Pondelok, 24. Februára 2014, 13:06

jinak libore ja vim kde je asi problem ? neni to vtipny ale mas asi bud nejakou psychickou poruchu,nebo je to tim ze jak si sam rikal spavas dlouhodobe jen 4 hodiny denne.....no tak nekde se to musi hold projevit...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa libor12 » Pondelok, 24. Februára 2014, 14:09

miguellito napísal:jinak libore ja vim kde je asi problem ? neni to vtipny ale mas asi bud nejakou psychickou poruchu,nebo je to tim ze jak si sam rikal spavas dlouhodobe jen 4 hodiny denne.....no tak nekde se to musi hold projevit...
:lol: to se povedlo. Říkal jsem si o tobě to samé. Ale zklamu tě. Každý rok absolvuji fyzickou i psychologickou prohlídku,protože pracuji s podobně se chovajícími pacienty jako jsi ty. Poslední prohlídka byla před 14 dny a výsledek OK. ;-) Navíc jsem ještě přestal kouřit a na stres piju korunní a jsem v pohodě.
corolla ae92gti
celica ra61

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa libor12 » Pondelok, 24. Februára 2014, 15:39

Pane doktore,opravdu si nevidíte do úst. Když se zakládala firma kageki(ta původní v roce 1994) byli u toho 4 lidé- ty ale nemůžeš znát protože jsi akorat nastupoval do první třídy. Můj první syn je o maličko mladší jak ty.
..inak stale nerasta pocet ludi kery mi vravia ze si rad seres do huby ...
nevzrastá alebo narastá ? Od člověka s červeným diplomem bych čekal kultivovanější diskuzi a písemný projev. Pokud si ovšem u zkoušek profesorovi předvedl to co tady,nedivím se,žeti dal zápočet jen aby tě měl z krku.
jinak pri mure narekov som bol ppc trip odporucam aj ja :D
já také,proto jsem si vzpoměl,že je to pro tebe ideální místo.
Libore pre boha ,,k tym tesneniam od kalinu si si uz viac do huby nasrat nemohol :D ludia nech si oprecitaju topic niekam do leta-jari a uvidia sami... pre tych ktorym s ato nechce cele tak si tam pisal ze vlado je jediny keremu to tesnenie drzi.....o tyzden na to mi tu dal fotku jak mu drblo tiez na slovakia ringu :D
Tvůj problém je v tom že jsi hrozně zbrklý a povrchní. Potom text vytrhneš z celé debaty a používáš jako argument. Vlado od začatku věděl co si objednává a věděl také,že bez záruky. Takže nemíchej jablka a hrušky.
do huby nasrat
tento termín máš asi hodně v oblibě,že?
....no ved ja viem ze treba zohnat/zistit hodnoty konkretneho knocku ...zohnat sa nedaju -toyota taji ...
A ted jsi mi právě potvrdil,že absolutně nevíš o co jde a proto můžeš napsat toto
...ale mam napad budem jazdit prvych 20 rokov na celice s tienenymi sluchatkami na usiach -nonstop napojeny na knock...a 20 rokov bude vedla mna sediet niekto s notasom a hned to bude doladovat ked sa nieco objavi ..... :D
Když už Ti Vlado věnuje čas,tak ho alespoň pozorně poslouchej,aby jsi mohl věci správně interpretovat,když už ne chápat.
Za mne jen dodám,že brečíš sice hezky,ale na špatném hrobě.
corolla ae92gti
celica ra61

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Pondelok, 24. Februára 2014, 19:11

:lol: jezisi...pekne si to tu "politicky" poriesil si jak nas p....r na tlacovke,upravujes si co som ja povedal,co si ty povedal,zosmiesnujes oponenta,jeho nazory ,snazis sa ich pchat do roviny irelevantnosti,a hlavne uplne nechapes co bolo podstatne v mojich prispevkoch o Kenym !! a o celom projecte....ty si bol len taka mala vedlajsia zalezitost ktoru som ale tiez pre dokreslenie kontextu musel zahrnut.... ;-) a ty si si tu ten moj topic uplne vztahovacne privlastnil :D

-za dalsie ,ja nie som doktor :lol: ja to teraz sice studujem,ale ja som predtym "par" rokov robil inde...a pred tym este inde.. tvoj syn je o malinko mladsi jak ja ? :D a to si ho mal v 13tich ci 11tich ?? :D ja neviem ci mas o mojom veku od kenyho spravne informacie...a jediny dalsi dvaja ktori ho mozu tusit je Gabko a Stenky bo ich mam na facebooku ;-)

ved ako hovorim ...nie si kageki...bol si mozno v povodnom...ale to tiez vobec nebola pointa!!! toho ze som to spomenul ;-) ja som kageki a komvet spomenul preto ,ze oni si za svojou robotou stoja ;-) oni pouzivaju osvedcene postupy a oni ich maju aj overene ,naozaj overene ty bohuzial nemozes...ty sa len tak chces tvarit ...

-stale narasta pocet ludi ktori tvrdia ze si seres do ust (mam rad ten pojem ,hlavne pri komentovani teba a kenyho ;-) ) sorry ,bol som 5 hodin na operacke a popri robenia obedu som ti to tu komentoval ..tak mi uslo pismenko ...hold nemam cas ako niekto si v klude posedkat 10 hodin pri nete a 18 razy si vsetko po sebe precitat...

nepletiem jablka s hruskami :lol: ,,to len ty chces az to tak vyzera ...sak ja som tiez vedel ze to je bez zaruky ..sak pytam od teba alebo kalinu prachy??? nepytam ... ale zase si nepochopil pointu preco som to spomenul ...tu islo o to ako vehemntne taketo veci ty odporucas ludom ako x krat overene a najlepsiu moznost od ktorej lepsie niet ..a potom ti, co nepoznaju tvoje ine prusery ti naivne naletia tak ak osom kedysi naletel aj ja ...si ako spravny moderator teleshopingu :D

ved napis tu libor kolkym to tesnenie prdlo vratane teba nech sa nasmejeme ...fakt to tu napis...lebo s tym kalinom si si fakt nakakal do pusy ved staci prescrollovat prispevky na leto :lol:

uznavam ..nikdy som nechapal knock senzor neviem na co je ...a preto pojdem cestou tvojej corolly ktora jazdi bez knocku ,,lebo nejlepsi stavitel vyladenych aut jezdi bez ..tak si myslim ze naco ho davat vubec do aut...jezdime vsichni bez knocku ;-)

tak to delas svemu psychologovi radost ...a jako "lekar" ti doporucuju abys taky spal vic jak ty 4 hodiny denne ..protoze pak pochybuju o usudku tveho psychologa...jinak sam vim jak lehce se da na slovensku prijit k psychologickemu titulu :D
jo a u skousek nooooo .byli i ecka i decka i cecka .ale i becka i acka ..a na nekere sem hovadsky hrdy anatomie,fyzilogie,biochemie,patologie,patofyziologie takove ty lehci :D

sem se 5 hodin ucil du se najist ,,jestli muzu ..pak du spat ,,,jeste neco napis a zitra odepisu v poho :D
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa libor12 » Utorok, 25. Februára 2014, 15:46

miguellito napísal:zosmiesnujes oponenta,jeho nazory ,snazis sa
nemusím a nesnažím,to velmi úspěšně děláš ty sám.
miguellito napísal:ja neviem ci mas o mojom veku
podle chování tipuji 27-28let. Mně bude letos 44 to jen pro pořádek.
miguellito napísal:toho ze som to spomenul ;-) ja som kageki a komvet spomenul preto ,ze oni si za svojou robotou stoja ;-) oni pouzivaju osvedcene postupy a oni ich maju aj overene ,naozaj overene ty bohuzial nemozes...ty sa len tak chces tvarit ...
Michale jsi hrozně naivní. Kdyby jsi si to nechal dělat u Petra,tak ti bez skrupulí dal účet na půl mega. Tehdy i ted je uplně stejny postup. Nacenit minimálně o 150-200% víc než je skutečná cena,u motorů kde to bylo "hop nebo trop" se pro jistotu postavili rovnou dva kdyby náhodou a když problém nebyl prodal se ten druhý v akci za polovinu. :) Nevím jak ted,ale smlouva byla tak šikovně postavená,že dokazování bylo na straně zákazníka. Vyhotovení znaleckého posudku je v CZ kolem 250000czk + to že si znalec postaví identický motor a zkoumá :) nu cirka mluvíme o dalších pěti stech které musíš vyndat,aby jsi měl v ruce nějaký papír a mohl podat žalobu o náhradu škody. Takže o tom jak kdo drží záruku si nech svoje soudy pro sebe.
...ty sa len tak chces tvarit ...
Já dělám svou práci tak špatně a mizerně a používám při tom tak neověřené postupy a podle tebe a mého tajného fan klubu si seru tak do huby,že jsem jedno 4age prodal do Austrálie a protože jsem ho udělal tak mizerně,člověk si u mne objednal další dva a v pátek na ně poslal zálohu.
Obrázok
screen včetně detailů je ti k dispozici. Tomu já říkám zákazník.
ved napis tu libor kolkym to tesnenie prdlo vratane teba nech sa nasmejeme ...fakt to tu napis...
jediné těsnění které mi v poslední době odešlo je TRD na vlastním motoru a člověku kterému jsem ho doporučil a do motoru dal
jsem koupil origo a TRD doporučil vyndat. Taktéž mi odešel cometic ale kalina bohužel žádný. Vlado ti tu včera napsal,že to těsnění má zpět a vzápětí to smazal,asi se s tebou nechce dohadovat. Asi zná přísloví moudřejší ustoupí.
uznavam ..nikdy som nechapal knock senzor neviem na co je ...a preto pojdem cestou tvojej corolly ktora jazdi bez knocku ,,lebo nejlepsi stavitel vyladenych aut jezdi bez ..tak si myslim ze naco ho davat vubec do aut...
A když něco nechápeš tak si o tom bud něco přečti nebo přestan blábolit. Detonační frekvence mého ale i tvého motoru se nechá spočítat. Proto má Vlado to "blikátko" a já sluchátka + sw. Detonační pásmo mého motoru je něco nad 6000Hz. Jak můžes na videu vidět nejsem při správném naladění ani na 70% limitu. A protože své práci věřím,knock senzor po naladění motoru dále nepoužívám. http://www.youtube.com/watch?v=pXuwwXHk ... e=youtu.be
Knock senzor patří do kategorie "mýty a pověry" které jsou hluboce zakořeněné u hlupáků co nejsou si schopni ověřit skutečnost a fakta.
Obrázok
tohle jsou vodítka 3sge. Na jednom je gufero a druhé bez :) i přes špatnou kvalitu fotky je doufám vidět to podstatné můžeš mi říct jak by šli shora zkrátit? Lisovat se musí až po ten kroužek. Takže snad to dojde i tobě kde a kdo udělal chybu.
miguellito napísal:..protoze pak pochybuju o usudku tveho psychologa...jinak sam vim jak lehce se da na slovensku prijit k psychologickemu titulu
To se dá použít i k tobě. Jak si k tomu svému titulu došel. Malá rada: Nezpochybnuj něčí titul,vzdělání,úsudek a práci bez důkazů jen na základě svojí domněnky. Mohlo by se ti to vymstít.

P.S. Když už máme společný topic a tak vroucně se milujeme,mohl bych Ti říkat "čumáčku",čumáčku?
corolla ae92gti
celica ra61

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Piatok, 28. Februára 2014, 22:09

;-) no my sa asi stale nechapeme....inak sa mi zda...cele to tu vzniklo koli tomu ze som sa rozhodol uzavret stary project..a "dovolil" som si tu zhodnotit aj kennyho aj tvoju robotu a "prinos" do toho stareho projektu ...pretoze sa mi nejak nepacili nazory ake panuju

zareagoval si jesitne a urazene tak ako si zareagoval,pritom aj som bol v tom comente slusny a otvoreny a bez naraziek ,na cokolvek jineho nez na praci na projektu,... vsetci to tu mali moznost vidiet...ja som na to tiez zareagoval,ale mojej reakcii sa moze divit len uplny magor... a uz to tu ide do sraciek...pekne sa ti podarilo odklonit pozornost od veci na ktore som poukazoval...a prekrutit par veci a

1. ja som nikdy netvrdil ze ty mas len same dodrbane projekty, to si ma ty tak asi pochopil...ja ti tvoje uspechy neberem ;-) ja som ale spomenul o netransparentnosti pri silentoch a radach ktore davas ludom pri stavani aut...ano ty mas nazhrnanych informacii zo svojich aj cudzich projektoch a robis si statistiku ale potom to davas ako 100 percentne riesenie a tak by to nemalo byt!! ...ja si dalej stojim za vsetkycm co som v tom zhrnuti povedal o tebe aj kennym a kludne si to vydiskutujem aj verejne ,kdekolvek na zraze alebo pri osobnom stretnuti ....inak neviem ci mas tajny fanklub :lol: ....a ked uz do tvojho "fanklubu" som kedysi pratril aj ja ,,,ked som zral kazdu vec co si kde napisal ...ale to uz je hold prec ;-) ..to som patril aj do kennyho aj NMT ....

2. neviem no ...mne sa nezda ze sa zosmiesnujem sam....ja som tu nikomu nedaval link na mur narekov...nevyextrahovavam si z textu vetu kde niekto prehodi jedno pismenko ...a potom urobim siahodlhu narazku na to ,ze ak som takyto aj na skuskach tak neviem co...a ze ktovie aky budem doktor...nepoukazujem tu na svoj vek ktory je vyssi ako oponentov -s tym ze tym ho chcem aj s jeho usudkom znehodnotit,...ani tu nemam narazky na skolu ktoru studuje, pripadne povolanie ktore raz bude zastavat a ani to ako ho bude urcite vykonavat, ked tu pise co tu pise....to uz su jake konstrukcie ?!!...,bo vies neviem ci poznas taky citat....ze vek nezarucuje ani mudrost ani rozvahu a ani serioznost ---take daco ;-) a na to tu ja narazam!!! uz to fakt neviem povedat jednoduchsie...

3.moj vek "si trafil" dobre ,asi viem kto ti ho povedal ,tak nemusime sa tu hrat ze si ma odhadol podla mojho vyjadrovania ;-) ale ten pokus presvedcit tu niekoho ze si ho tipol a trafil je tiez "hodny" 44 rocneho cloveka .... :lol: inak no ja som tiez clovek velmi a dlhodobo vytazeny, tak tiez sa mi vzdy nechce vypravat v rukavickach a prejavom hodnym politickej elity a ich hovorcov...a ani hodnym doktora s cervenym diplomom...bo ten mi nehrozi aj ked si o tom presvedceny,-ale dobra narazka-no kedze mam priemer 1,86..hold budem tym padom zly doktor :D ...ale nebudem sa povysovat nad inych za to ze ja som sa naucil nieco narocne a viem nieco viac...take veci mne dick nepostavia...ja som robil za male mzdy, tazku robotu a chodil hladny spavat ,ja nebudem sa hrat na boha ani ked budem doktor a pride ku mne na osetrenie smetiar ...

4.narazky na to ze aj doktori v pacientovi sem tam neco zabudnu tie som velmi chcel aby mi niekto zvas povedal do tvare nazivo..asi ako ked mi kedysi Ludis nalozil ze som precitlively typek za ktoreho sa musi hanbit v USA :lol: a nech idem plakat do vankusa ked mi niekto posral motor,,
sak na tom ste presne s kennym dokazali jaky alibisti a salamisti ste..ked sa neco posere...samozrejme ked sa zadari tak aby toho boli pomaly plne noviny 8) strasne by som chcel spomenut dokyho project ale brani mi .....nieco..

5.fuuuha s tym Kalinom si si to tu furt nejak nevyzehlil 8) :idea: ...dufam ze sa najde jeden clovek z X ,ktory si to tu nascrolluje dostatocne nahor...bo v tomto bode trvam velmi vyrazne na tom ako si si nasr..do h... :) ale chapem ze s kalinom chces spolupracovat a kedze toto forum sa da citat verejne tak musis zastavat urcity politicky nazor do buducnosti :D

6.voditka ...dnes celou cestou do brna som rozmyslal ze kedze o nich som vedel len ja motorar a kenny...ako ty, tak naisto vies ze to nedodrbal kenny ?? :lol: ...mne bolo povedane ze mate teraz spolocne asi dake projecty nachystane teda tak mi to vravel o stenkyho a krackenovom myslim a aj danov ...ze tam sa bude spolupodielat ci co... tak si sa rozhodol preskocit na jeho lod bo ta ta este niekam posunie ....
Libor: ale posledny krat....kenny osobne sa mi priznal ze to posral on!!!, a ze ale staremu panovi povedal ze to bola jeho(stareho pana) chyba ze to zle zmeral...ved som to tu citoval a pisal par prispevkov do zadu pre ziveho boha!! ved jak mas 44 rokov tak to je dost trapne uz fakt ...a keny osobne mi potom povedal ze sa tie ZALISOVANE" voditka zrezavali...neboj, budem sa ho este osobne dotazovat!!!...o to urputnejsie ...a idem aj za starym panom osobne...pri jednej trase ked pojdem za kenym...fakt tu nic neporiesis tak sa tu co sa tych voditiek tyka na nic nehraj ...to je rada od hloupeho mladase ;-) darmo mne tu posilas fotky voditek ,chapes vubec co sem tu napsal.....se nestrapni dalsim pripadnym komentem...kenny sa priznal amen

7.este raz k tym silentblokom a uz fakt naposledy...vidis zas tu mas narazky na to aky,seriozny zakaznik je ten z australie bo poslal zalohu a ja akoze asi aky neseriozny bo som neposlal ?? :shock: :lol:
-tu uz fakt zas prosim jedneho z X ludi aby si nascrollovali co som pisal x prispevkov hore....:
-ja som ti pisal sms!,volal!,pisal spravu tu na forum! sak je tu ulozena!!!!!!!...ze: Libor prosimta co su to za silenty co to berete s chalanmi,,kolko stoja od koho su ake to je prevedenie material atd..posli pliz link....MESIAC nic!!..ani sms,ani telefony,iba som videl ze si si precital spravu na fore....potom zrazu mi jedneho dna rano pride sms, ze ty mas nejake silenty pre mna a ze nech ti urychlene poslem take a take prachy ?!?!?!?!
- na to som ich na druhy den odoslal z ciech tebe na ucet...lebo tak je to najrychlejsie... boze s betonovou kockou by som sa normalnejsie dohovoril fakt jak s tebou....tu neni o com tiez necham na inych nech si domyslia svoje...
8.a vstriky si mne osobne tvrdil ze pasnu bez problemov....
tym koncim komenty o tebe uz naozaj...

a teraz kenny : za nim pojdem za par tyzdnov osobne a libor ty si mu este pritazil,,bo teraz ma bude velmi zaujimat preco ti povedal az si pytas prachy za silenty odo mna ,ked moja objednavka dosla s tou na supru ku kenymu a ja,som bol unho vtedy cca 15 tisic czk v pluse..a moje silenty z tej objednavky stali len vyse3tis....to ma bude zajimat kde vtedy boli moje prachy, ze neboli u kennyho doma na policke v krabicke s mojim menom!!!!nachstane ked dojdu dake veci pre mna aby som nemusel robit nahle rychle prevody...do ..pp sak naco som mu asi stale tie prachy do plusu nosil........dobre uz som zas vytoceny

a k tomu "naradiu co sa sem tam zabudne v pacientovi" tak tiez naposledy uz aj pre uplneho debila .
KENNYHO ZBUDNUTE NARADIE V PACIENTOVI:
1.pruser s cerpadlom-diera...ano zvalili sme na toyotu...takze, ked nabuduce pride cerpadlo od toyoty co bude vyzeraz ako plysovy medvedik tak ho tam praskneme a dalej neriesime...ze tam ma dieru so zavitom v ktorej nic neni a ktora usti dnu ,a na cerpadlo sme mali rok casu ...uz mohlo byt aj pozlatene...ale davalo sa vecer predtym jak som mal prist po dvoch mesiacoch tak bodaj by sa vsimlo daco take ....
2.pruser s cerpadlom.remenica -matica ---ppc pruser krasny ,jeden z najunikatnejsich pruserov...tu by som odprisahal keby mal eknny ucna ze to musle osadzovat ten ucen..bohuzial kenny nema ucna na ktoreho by to mohol zvalit..mozno je cas si nejakeh ozadovazit...hlavne dakujeme okrem nemazanemu motoru aj za 70 km jazdeny kevlarovy HKS rozvodak...na ktorom ma zavesenu gitaru teraz
3.pruser s voditkami -kennyho pruser s voditkami,bo sa priznal !!!!!!!!!!!!!!!!,ktore sli 3 mesiace z japonska a nakoniec...pppppp ... inak ten pan robi motory 40 rokov, Libor to je aj na teba dost ???ci ne e? on drzal v rukach viac motorov jak ty ventilov,,,ved som s nim bol vtedy osobne ked som tam mal blok,,,a ten motor bol aj prenho vyzva a chcel sa normalne on stretnut so mnou ako majitelom,,a pokecat preco robim taky motor atd...urcite ho bral viac ako seriovku a daval majzla!!

4.pruser s tym ze cely motor je zasraty jemnymi pilinami a kovovym prachom !!!!!preto je vybraty a v p......lebo motor moze byt,podla niekoho v dielni vedla stola, na ktorom sa brusi a reze polovicu casu z 2 rokov,a na stojane nezakryty...." sak tam budem zajtra nieco primeriavat ,tak naco ho budem furt zabalovat a odbalovat " !! asi takto rozmyslal kenny...

5. POKUSO O OJEB..IE MNA!! osobne pri ksefte s ciernym kabrioletom aka "kenyho odmena za """dokoncenu zltu celicu" " !!!!

6.mrte malych prkotin a odrbov a vodenia za os kennym ,,za cele tie tri roky co auto stalo venku napospas ,,,bo kazdy mesiac od konca prveho roku projektu do konca tretieho roku projectu ,,mi bolo hovorene ze uz ,uz to pojde kazdu chvilu do garaze...
7. TRI sk....ne roky !!!!

tak na dalsi rozhovor s kennym sa obzvlast tesim ,,ani neviem ci budem chciet len peniaze alebo co take...jak mi vlastne splati ten cas!!! a energiu!!! bo prachy fakt nie su vsetko ani tych par "trapnych" tisic eur akoby povedal andy...

a to jak mas koho rad rikej radsi svoji rodine ;-) ..jo no pekne si mi to tu zapratal

inak mudrejsi ustupi? ...alebo nevinny nezalezie skor...ale ak tu mal prispevok a potom ho vymazal tak neni o com ;-)
ale to sa tyka skor kenyho ...
aj ked nezabudnem na vladovu hlasku ked sme sa konecne po mesiaci a pol trapenia dohodli na dakom spolocnom termine a ja som povedal ze ale po vikende mam skusku ..ale ze dam prednost celice...tak sa mi dostalo otcovskej rady ze "tak sa rozhodni ci chces chodit do skoly alebo robit auto " najprv ma to nasralo a potom pobavilo...kedze mi doslo ze zvladam obe veci ...aj ked su narocne na striedacku..
.jako ja vladovi neberem ze si dal zas kalinu ;-) hold len ja nemam tolko casu si menit tesnenie po kazdom vytoceni do high rpm alebo na ringu ...ale ked mu prdne druhy raz to asi nedate na forum...skoda ze sa vtedy vlado priznal , ,inak by s mohol tvrdit ze vsetkym drzi ,len mne nie :lol:


jaaaaj naivita ...no to som teda booool ...sak preto si keny dovoli co si dovolil a preto som bol prefackany aj skusenostou s tebou libor,..... ;-) som veril este na take rozpravky ze ked su dvaja borci na ceskom aj slovenskom fore a su znami ze predsa by neboli schopni .......ale kedze ja som ten co maturoval v naivite u NMT tak ,mi nedal osa aj k vam vyjadrit...

nakoniec bych to za seba uzavrel ..ci uz to je na toy,honda alebo mitsu klube,,na ktorych som ...tak vsade sa ludia nakoniec filmu zhodnu...niekde uz po prvej skusenosti.....ze neni nad to ,si project stavat sam..s nejakou podporou pomocou ano,ale ...ale ...,,bo nikdy nikto to nebude brat seriozne ako ja sam...pripadne sem tam velmi profi veci a tie na ktore je treba high tec vybavenie...dat spravit do firmy to je jasne...pri niektorych veciach je fakt garazovy level nedostacujuci...to bol fail no ...

si vravim ze kks za tie tri roky som sa mohol naucit postavit ten motor sam a aj ho postavit ...na to keby som mal gule vtedy ,,hold mohlo byt setko inak mozno...
jeden priklad uz uplne na zaver za vsetky , aj v dnesnej dobe su ludia ktori ti budu tvrdit ze dotahovat napr hlavu bez momentaku je v poho bo sak kopu motorov uz im tak vydrzalo v pohode.... :lol: a len s prdele po par pivach sa priznaj uze kolko srobov na hlave potrhal iza karieru...ale aj tak to budu robit aj dalsi a dalsi a dalsi krat...ja som videl dnes borca dotahovat momentakom aj kolesa na aute...pistolou si ich len nasroboval ...chlapi to bolo jak vidiet vianoce 28.2.

libore i ty i kenny ste borci, minimalne nejvetsi 8)
a andyho a srandistove vyjadrenia uz komentovat nejdem
uzatvaram...amen

a uz mozem pisat o projecte ??hm?? alebo serem na to a pridem predviest az na JSP na konci sezony asi :D neh je napatie
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Piatok, 28. Februára 2014, 22:14

este toto pliiiiiiiiz si tu dam a uz fakt som ticho :D :D :D :D :D :D ako ceresnicka na torte

vladova a liborova konverzacia v mojom topicu :D

libor12 píše:
no Vlado ty jsi právě jediný komu to těsnění drží. Zkoušel jsem vše od Ra30 po Ra80. Různé utahováci momenty. Výsledek vždy stejný. Těsnění do 2000km v pi*i. To že se ty materiály roztahuji a o hodně jinak svědčí ta prasklina. Jak když říznes břitvou a ne v jednom případe ale vždy mezi stěnou 1-2 válce a na dvou motorech. Origo těsnění má dole takový ten šedivý materiál a na styku s hlavou je nerez v celé ploše.


libor12 píše:
miguellito píše:
a ked uz tak tie vstrky si povedal ty osobne ze budu bez problemov pasovat a potom sa muselo upravovat na poslednu chvilu ked sa mali "len" nahodit...to iste s Kalinom tvoje odporucanie :" ja mam taky kalinu to sou borci jine tesneni na concepty a ani bych nedaval a nedoporucuji nikomu ,kometicy jsou uz za zlatou erou atd..." uz se rozumime? tak radsi nikomu nic nerad jo ? jestlis takovejch aut fakt x nepostavil a x s nima nepojezdil ...
To že vstřiky jsou rozdílné Standa věděl,jen se na to zapomělo. Zavolej si ke Kalinovi. Za poslední rok jsem od něj vzal 23ks mls těsnění. Bohužel všechny drží.
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných