Miguellito , "La Angelita" project

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
JRD McLAREN
začiatočník
Príspevky: 185
Dátum registrácie: Nedeľa, 21. Októbra 2012, 21:45

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa JRD McLAREN » Pondelok, 16. Decembra 2013, 22:28

:shock:

ja by som tiez to tesnenie na vani obetoval...
hoci neviem jak to je na toy, ale asi ked sa meni cerpadlo, tak treba dat dole vanu a sitko..

pozret loziska je potom uz "hracka"
ked skocil rozvodak, tak ho rovno zahod.. ..asi...
na zaciatok kup obycajny seriovy, (ja mam obyc CONTITECH a tocim 8500 ked chcem)
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/
montaz Standalone a PiggyBack jednotiek

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa miguellito » Utorok, 17. Decembra 2013, 11:36

Tak sa vyjadrim naraz a narovinu a vela veciach kym mam cas ,,potom mam zas ine starosti...

1..
no ano tato matica tam teda ani nahodou nemala byt ---je bez podlozky!!!! a ako vidiet na remenici este tam je aj vyrez-zliabok--na maticu s podlozkou, kera by to zaroven aj centrovala....proste takto to drzalo len na sestihrane tej matice---takze super....kebyze to je uz naladene a ja si ficim po dalnici 5000 otacok tak nechcem vedet co by sa porobilo....to bych prisel pekne pytat 200 000 czk naruku naspat za tri roky chujenia sa s projektom....
2. obrazok...to je to pre chutovkarov---ten druhy obrazok ---na hriadelke je ako je obvod hriadelky urobeny plochy vyrez alebo jak to nazvat na dolnej strane ho vidno taka zarovnana cast...a ta je tam do prdele asi na to aby ,kedze sa tu nepouziva klinek...aby sa tam dala remenica kera ma takuto protiplochu hladku aby to nepresmykovalo.....ale to by som chcel asi moc....sak ten motor sa robil 2 roky!!!! na tom stojane ...vlastne pockat on sa robil vzdy az ked som mal prist tak predvecer alebo doobeda pred mojim prichodom narychlo ...a hlavne nechapem ked v nejakej odlozenej krabicke bola moja remenica povodna a aj s povodnou maticou ...tak kde sa stratila ta matica...ze ju musel dakto narychlo takymto shitom nahradit....??kde...? tak ako moja lambda ked som o tom nevedel.????lebo nekomu sa nechcelo cakat na novu tak si zebral moju sirokopasmovu kera uz bola pol roka v krabici a pre man sa potom doobjednavala??? sa stavim ze keby v bosch povedali ze pride za mesac tak by mibolo tlacene do hlavy po telefone samozrejem ze sa nemoze pokraqcovat v projekte koli necomu uplne inemu.... zasveteny snad vedia o com vravim pi..

to smutok : pochybnosti mam obrovske ,,priestory na to mam ,,cas nemam-kedze chcem uz byt pri kazdom ukone na motore tak chalani co to robia tak si robia svoje ksefty a vzdy ked pridem z ba tak su taky cool ze mi uvolnia fleky a par hodin sa po vikendoch porobi,,keny chcel az to dovezem k nemu... samozrejme zas odtahovka a moje prachy ...keny by to sice kukol zadara vravel ale ves jako, mat to tam zas rok a pocuvat do telefonu ze neni cas...popri tom ako odchadzaju z dielne desiatky inych aut na ktore cas je....atd furt dohlupa s nulovym prehladom o projekte.... ne uz nikdy viac ..nic sa nezapisovalo ,,polka papierov s astratilo...uz sa ani neve o niektorych suciastkach ake rozmery atd....
-ano tu istotu chcem mat ...ale ked sa pozrem na ten motor a predstavim si ho znovu pri rozoberani ta ma napina hned .....sa mi chce grcat jak nikdy
--nechapem preco si myslis ze mi to je jedno to som nejak nepochopil--
no jo my money my problem....

Vlado : hej sak vana zhodena je ..ano sak cerpadlo som uz prehodil osobne ..sitko dole setko nove tesnenia atd....no presne ta "hracka" to je ,,skusim len na kluke jedno dve pozret--daky domcek dat dole a uvidi ....no ono v tomto pripade rozvodaku -no je z jednej strany obruseny ...ale je to kevlar...kedze bola volna remenica a skocilo len o zub -uz vlastne pri tom ako ju zhodilo tu kladku, tak nevem ci mu to mohlo dako ublizit...samozrejeme je to risk no to mi je jasne

viac ma sere ze teto problemy mi vlastne posrali cele jesenne ladenie oktobri novembri pretoze toto som na parkovisku pri intraku vyriesit nemohol ,ked sme boli uz dohodnuty aj na ladenie s knock senzorom a tak ..potom moja cesta odtahovkou 100 eur na kysuce...lebo keny si aj vtedy odmietol prist po reklamovany projekt ze on nema cas tam litat...
.cize on si myslel ze som debil a mu to tam dovezem za moje prachy a on na to bude cumet pol roka a budem ho zas telefonicky a chodenim tam jak na klavir tlacit do kazdej prkotiny...a uz vidim jak by mi toto niekto nezatajil keby na toto prisiel ....tipujem ze by mi bolo povedane ze chyba cerpadla alebo take neco :D uz vidim jak by sa k tomuto niekto priznal...a kol itakymto vecam som si to zebralk na kysuce...


-este dalsa vec ..to kery kkt tvrdil ze som pri tom plakal??bulil ? jak sa vravi cesky ....ne,ja viem kto to bol a nech ma len stretne este raz....tak aby bolo jasne jediny kto bulil bol keny mi do telefonu ked som este v lete ,bol vytoceny ze budem chcet prachy nazad a ze zrusim projekt a ze popisem o urcitych skutocnostiach na forum...
-za druhe ze si tu v skole v blavicke fetim---vem ten isty kkt ....tak aby zas bolo jasne ..jedine co davam je chlast ..ale to mu tez vysvetlim osobne...

-za dalsie ---pisem to najprv tu---budem chcet prachy za pracu keru som dal kenymu za projekt --to zaprve a zadruhe postupne ako budme zistovat kere diely su v prdeli "chytene" tak budem davat fotky a kenymu posielat poptavku o dalsie prachy za diely...

---a riesim to tu takto koli tomu ze to forum existuje...ja bych to vedel riesit aj inak ale to este radsej nie...
--pruser bo lze som vtedy ako jeden z reklamujucich nepytal od NMT prachy...ono sa to asi vzilo a sa cakalo ze sa na to vyserem....
no jedine co ma brzdi je studium a bolo to aj vtedy tak a to bolo jedine stastie takychto ludi...

no este poslem cez vikend fotku toho cerpadla zvnutra a snad aj ulozenie kluky ak bude cas ...

Este tu dam odkaz Kenymu nech kazdy vie : ja s Maverickom sme ta objavili ty vole ..povedali sme kazdemu o tebe a urobili ti nezaplatitelnu reklamu a cesticku pre prestiz co sa tyka nadstandardnych projektov ,,chvalili ta kde sa dalo...berem to spat !!!!...bol to masaker, komunikacia s tebou vobec behom tych troch rokov jak ti rastlo ego a sebavedomie...kua jak som tam chodil rozjebany po 2-3 mesacnych skuskovych 6nasobnych aj mimo nich aby som sa pozrel jako mi kludne do xichtu poves x-krat ze nic si na tom neurobil ze neni cas...a ze tvoj sustruznik a je nemocny ,,potom ma nemocne dite potom su svatky ...a on zatial bol u teba nespocetne krat pozicavat odtahovku a behal ti do nemecka pre kary ci co...to stejne s vanou.....to stejne s varenim toho uchytu ...pul roku picu a potom zrazu ked som povedal ze za dva tydne ideme do prahy do Pro-pdm tak zrazu to zvarali v tej istej budove jak mas dielnu ?? ...a jak som si tam jako chuj dva-tri dni repasoval a spojazdnoval brzdy cez skuskove ---lebo to si mal ako vyhovorku ze to nemoze ist do dielne bo je to nepohyblive....3mesace si ma tymto nakladal !!! a vnutri ine auta a moja tri roky venku to mi kto preplati ten lak a hrdzavy cely spodek??? ked som furt nevedel ci uz terza o tyzden ide dnu alebo o mesac alebo o rok pi.e
3 roky !!!sak to ked nekomu vravim tak sa na mna diva ci sme stavali lietadlo....a hlavne mne netlac do hlavy sracky typu ze sa cakalo na dodavatelov atd......hovno preto ze si to mal u pi.e ten projekt preto to trval otak dlho....lebo zatial za tebo uchodili rychle prachy z toy klubu a mazdy hondy a nevem co setko...chlapcek sa zrazu citil ze je boss a moje auto stalo tri roky venku ako zlta ziariaca reklama -billboard zadarmo pre teba....sracky si tvrd nezainteresovanym kerym sa pchas do riti.....dobru prvu lastovicku som ti zrobil -prvy v let do vesmiru a tesis sa ze jo...

dobry mechanik neni len o technickych znalostiach ale hlavne o pristupe k praci jej vazeniu si ...a tam sa to posralo--ja ta poznam od zacatku tychto projektov a si sa hodne zmenil ....vela veci bych skusol ale uz len pre ten pristup a jakeho chuja som ti tri roky robil tak uz len preto to bude mat dohru ....za setky te zbytocne behania tam a volania a vsetk do coho som ta musel tlacit ...mi to dakedy prislo jak keby si ani nechcel robit pracu keru robis a kerou sa zivis...mi jeden dost vplyvny clovek z ceskeho fora povedal v lete ze ti mam dat prachy predom nejake ,ze ty asi chces prachy ze t ta rozhybe...ale pokial viem tak mi sme si na zacatku podlai ruky ze dostanes cash az za hotovy projekt ..tak ja nevem to sa zmenili medzitym podmienky a preto si to zdrzoval....a ked si mi zadrel ze si sa bal az ti s hotovym autom nezdrhnem bez platenia ???? to ako fakt ?? sak ja som ti zveril 187 000na diely a robotu pre tretia strany a ty ma takto urazis...sak o tom projekte vie mrte ludi to akoze si myslis ze bych zdrhol bez platenia???...a este mi povedz ak oasi ked nebolo naladene ...kua ja som jednal cely cas s malym deckom fakt ...

a zvraj spominam len to zle a hadzu spinu ??? ale to je tvoja spina a bohuzial to dobre sa tym dost prekryje ked ti skoro koli matici a rozvodom na kere si mal 2 roky oddrbe motor z stvrt mega....hold clovek si musi za svou pracou stat v dobrom aj zlom....jo za cerpadlo si mi poslal prachy ...ale to je len diel....vravimt aodtahovka ...to posrane ladenie kere koli tomu padlo ...a moj cas kery teraz pri tom musim pre istotu osobne travit a dielna u kamosov kde auto nemusi stat vonku ....to su veci kere mne idu do vydavkov ...a poziadavka ze sak nech ti to tam donesem ze sak ty to pozres ze nechces az na to cumi nekto iny to fakt ??,fakt ??

a tvoja hlaska ze aj doktori sem tam zasijou nuzky v cloveku ...tak to chlape to neumim okomentovat---tak odevzdej licenci jak oni a di delat do tesca jo ?? a pro prachy prijdu neboj osobne si po dalsi a nacenim neboj...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
smutok
Toyota guru
Príspevky: 2145
Dátum registrácie: Štvrtok, 13. Marca 2008, 15:12
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa smutok » Utorok, 17. Decembra 2013, 12:43

Pisal som ti svoj nazor a kedze ta osobne nepoznam, tak netusim ako velky puntickar si. Preto ta poznamka o tom, ci je ti to jedno.
Kazdopadne to rozhodovanie je vzdy iba na tebe a tvojich financnych a casovych moznostiach.
Som bol velmi rad, ked si sa vratil a zacal pisat o svojom projekte, skoda toho celeho.
Drzim palce, nech to co najrychlejsie vyriesis k svojej spokojnosti.
EE111 4EFE ATM3FC, LXH12 2L MTM, SCP10 1NZFE MTM5F, ACV30 2AZFE ATM, ZZE120 4ZZFE MTM5F, KSP90 1KRFE MTM5F, AE111 4AGE MTM6F, NDE180 1NDTV MTM6F, NSP130 1NRFE MTM6FS, ZRE181 1ZRFAE CVT, NHP130 1NZFXE CVT

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 17. Decembra 2013, 13:06

Hm, stracam v cechoch doveru.... nmt, kenny, mdcomponents... shit... kamo, kukni www.tuningaruhaz.hu vedia anglicky, stavaju viacmenej oturbene 1jz 2jz 3s ka, ale urcite mqju len dobre referencie... ak nieco, pis:-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa miguellito » Streda, 8. Januára 2014, 22:54

...dnes som bol u pana Stanislava Jarose (Kenny) ..no dohodlo sa neco takoveho ze mi za dva tyzdne pridu penaze za robotu na ucet a totiz 35000czk ..asi cez Martina kery mi ich daval aj za to cerpadlo ...takze bude o tom aj doklad aj svedok a nikto nebude moct pi...t ...blizsie sa yatial nebudem vyjadrovat....,dal som vcera tazku skusku o tri tyzne mam dalsiu a mam teho akurat po krk...

-za dalsie,,ked dojdu teto prachy!! a mne skonci potom skuskove tak zahajim projekt "La Angelita" (byvala yellow mamba-kera mimochodom vyhrala ako sa tak divam na nadpis)

medzi tym a popri tom este nacenim diely kere to "neprezili" a kere si dam do vitriny aby mi pripominali ze sa uz nic take ani nahodou nebude opakovat....

za dalsie-,dokazem "nemozne" a ja osobne do buducich vianoc najneskor popri skole a kamosi popri tom ze tiez maju autoservis postavim ten je....y motor lebo to uz je uplne nemozne a chore co sa s tym deje ..a napriek tomu ze budem chciet byt absolutne ! ABSOLUTNE pri kazdej prkotinke a pri kazdom srobku a motor bezomna nikto z folie pocas stavby neodbali ...tak naperiek tomu tvrdim ze to zrobim do roka a zrobim ja novu vanu a lepsie zriesim cidla aj s krytmi na kazde atd... ak sa zadari do jesene tak snad aj dajaky zraz stihnem -kludne aj toyotacky ak este toyotacke zrazy budu existovat...

-To smutok : ok pochopil som ...nooo vidis sam uvidime ako co dopadne ,
To Gabo : no dik za ponuku ,len ja uz to auto nebudem mat dalej od seba ako 50 km tak ako je tomu teraz a som spokojny...ono docestovavat a dovolavat furt...to ma stalo ako seriova celica a kenyho robota dokopy a to sa mi nikdy nevrati.... a aj tak vidis zacinam od piky a aj o Lenulke kedysi vraveli aki su tam dobri....ja uz budme pri svojich projektoch osobne....a ked sa zbavim tohto trnu v pate akonecne si ho uzijem a pojdem na dalsi projekt ktovie ci budu este existovat....

dovtedy zdar a za par tyzdnov pridam novinky...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa drgi » Štvrtok, 9. Januára 2014, 09:39

fuuu, tazke citanie, a vela rozbitych iluzii.

drzim palce nech to zmontujes a konecne uz jazdis :)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa miguellito » Utorok, 28. Januára 2014, 23:02

Tak,tlieskam banke ze jej iba tyzden trvalo urobit "medzikontinentalny" prevod...kazdopadne ,35 000czk za robotu mi doslo....ok....tak sa pomaly od polky februara pustim do nacitavania skod na materiali,,,,inak ma napada vlastne motorarova robota-kde sa robil komplet shortblok .....plus drbacka s klukou do prahy na vybrus...to mi nejak vypadlo ,,nastastie som si spomenul..hm.....tak este to nejak spriemerujem mimo diely....
kua inak to tesnenie ,origio Toyota -pod hlavu co sa tam davalo naposledy...po ktore som osobne siel do Zlina takze ma stalo este plus cesta z Ba a do Ba,ze sak dam tam poradne ked Kalina bolo tak krasne na p...,tak to si dam na policku---150 eur origo JAPAN kere jazdilo 76 km ...

inak ked uz som taky zmrd co furt nedrzi hubu ....ma napada nemohol by byt na nasom "Toyote Team Fore" ..taky topic ze "blacklist ,,pripadne white list ?? ...na par forach som to uz videl a sa mi to strasne paci ...aby to bolo oficialne adminom spravovane...a nemuseli si tym ludia zasierat svoje topicy ...ale to len napad ....

no kym sa lady nehybali ....tak sa na celicu aspon zrepasol starter 25 rocne Denso dostalo novy Black overall a komplet nove vnutro ..cevka kontakty uhliky loziska secko proste, a vycistene a zakonzervovane, zatesnene ....tak uz je starter aj altik zrepasnuty...starter toci jak divy ,,skoda ze sa neda skusit na engine...este aj dva roky zaruku som dostal kua luxus...len aby do vtedy motor chodil heh...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa miguellito » Štvrtok, 20. Februára 2014, 21:14

trochu starch a nova fotka Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa miguellito » Štvrtok, 20. Februára 2014, 21:37

...takže ,kým začne new project naplno tak sa este vyjadrím k starému ,bo som si všimol,kadejaké nejasnosti a niektoré veci by som bol velmi nerád aby sa zapamätali nesprávne. Dám si bacha aby som tu mal interpunkciu a písal zrozumiteľne a naposledy dúfam.
Čo sa týka zúčastnených mám výhrady skoro ku každému čo sa na tom nejako spolupodieľal...snáď okrem tych dvoch starých pánov ,z ktorých jeden robil motor a osadzoval vodítka a druhý ten sústružník čo mi pomáhal s chladením.
Dvoch tu spomeniem ale menovite.
Libor.tak tomuto človeku ďakujem za rady a nejaké diely ale neviem či to nemyslím ironicky.Totiž sa mi tak zdalo že on rád odporúča nie veľmi overené diely-myslím naozaj overené....a potom to tak dopadá ...plus naštval ma s vstrekami ,s tym Kalinom tesnením, kere tiež každému odporúčal na počkanie..atd..a hlavne s silentblokami na motor ....ja to tu napisem ,lebo pisal som mu nejako začiatkom jari aj sms aj volal aj pisal na forum(kde sa dá zistiť ,či dotyčný správu videl)….žiadna odpoveď ...Kenymu som vravel viackrát až to teda on skusi s Liborom dohodnuť keď budú spolu volať...bolo mi povedane že jasne jasne....zatial som sa učil na fest ťažku skúšku, asi 3-4 týždne sa nedali viest reči o silentoch..potom ,4 dni pred Patologiou(ppc ľahka skúška) mi pride zrazu od Libora sms ,že bolo mi povedane ,že ti mam poslať dake silentbloky už su na ceste stoja cca už neviem3500 czk pošli mi peniaze ...tak sa porpri tom ako som už uplne na sračky par dni pred skúškou ,keď tí čo sa učili na ťažke skúšky vedia,že každá pol hoďka dobrá bo človek sa sype 14-16 hodín denne...tak zrazu mam riešiť včul silenty a drbal sem sa do čiech do banky osobne, aby to tam mal včas,,bo kebyže pošlem zo slovenska tak jasne že neskoro to dojde....ale hlavne ma srali cely čas tie úžasné odborné odporúčania ...to je parada ,niektorí vedia ,ostatným nevysvetlím.....ale ...že čírou náhodou došli tie silenty s komplet silentami na supru...hmm...tak neviem kto konkrétne to zdržoval a komu som asi zaplatil poštovné....niekto mal postovne zadara super pre svoju supru ??!!
Kenny raz a navždy dúfam: ano človek čo sa mi podujal stavat auto(vlastne len motor) ,,ano technicky zdatny on je …tipujem ze prakticky viac jak Libor…LENŽE :
Sa tu spominali dake kecy o plateni Kennymu a ,že aj lekari zabudnú v pacientovi scalpel…
No,tak poporade…neviem čo Kenny nakecáva ľuďom čo k nemu momentálne chodia a spolupracuju s ním..
Tie peniaze:
1. ja som chcel panovi Jarošovi platiti postupne za odvedenú prácu, ale čo mi bolo povedane cele tri roky!!! Že to sa neda tak po kuskoch rozpočitavať ,ževraj radšej potom na konci naraz naruku !!! Čiže predstavte si že ja cele tri roky neviem aku cenu si dotyčný nakoniec zabije..neviem koľko ani cca sI mam odkladať mimo diely bokom !! nič….no tak potom neviem kde sa tu na fore nabrali tie sračky(pozdravujem Srandistu ,tiež rad pokecam odsobne na dakom zraze)
2. Za ďalšie : u Kennyho-Jaroše som bol skoro furt niekoľko desiatok tisic czk v PLUSE !!..a napriek tomu som mal s nim problem koľko krát objednať ,nejaké diely…ja som chcel niečo …ale bolo mi tlačene do hlavy že to teraz netreba ,že on to nebude objednavať že to stačí potom atd…..napriek tomu že ja ako jediny sponzor projektu som chcel objednavky uskutočnovať ,kedy ja uznam za vhodne a s dostatočným predstihom…ale niekto samozejme už moje prachy nemal na poličke doma ale ich točil ,,…no a tak jasne že potom nemohol objednat drahe veci ked som ja chcel….prdel je že moje prachy mal vlastne on a vlastne odmietol robit objednavky atd…to sa stavalo viackrát…
3. Podotýkam že sa nejednalo o diely ,ktoré treba k niečomu primerať ,a tým pádom je jasné že sa nemôžu objednať ,kým project nepokročí o ďalší krok….o takéto veci nešlo...
4. Za ďalšie,,a teraz poviem o tom “jednom” zabudnuitom skalpeli a na zaver pridám dve čerečničky na tortu..
5. Prvý problem s čerpadlom ,bol pri prvom pokuse o ladenie…ano,Toyota zmenila trocha formu č,erpadla a na čerpadlach sa “objavila” nova diera….najprv som to bral že Toyota to posrala..ale…keď sa to tak vezme tak pan mechanic Kenny mal ten motor tak dlho na –len pre tento motor nazvaranom stojane-že to až pekne neni…to s takýmto pristupom k projektu sa nečudujem že sa posrali aj oveľa vážnejšie veci…šak keď mám tie rozvody pred sebou tak vidím že ta remenica je iná a že nemá správnu dosadaciu plochu ,plus ta matica nesprávna ( druhý scalpel v pacientovi) ;-) plus to že vidím v novom čerpadle dieru so závitom v ktorej nemám nič našrobovane ….tak ano s takým prístupom, že čo mi pošle dodavateľ to tam drbnem a nijak s anad tym nezamyslim,to ani všetko inak dopadnúť nemohlo ….
6. Za ďalšie (treti scalpel) mega pruser s voditkami na ktore som čakal asi 2-3 mesiace..tak na koniec vďaka Kennymu boli nachuja osadene ..bo niekto nedal motorarovi vačky –sa mu ťažilo alebo neviem kde vtedy boli ,keď mali byť k dispozícii!! ...no a Kenny mal tie gule a svedomie na to že keď sa prišlo na to že sa vačky neotočia –bo „niečo“ blokuje stlačenie ventilu....tak mi vravi do telefonu „no pruser s voditky ,vacky maji vetsi lift,voditka bylo treba nalisovat hloubeji ,,ale motorar nevi ze sme to my posrali...sem ho presvedčil že to špatne zmeril ON!!!!!!! „ ..... tak za prve neviem ake MY !!! bo posral to keny ...a za druhe chudak Motorar kerY bude alebo už robil aj motory chalanom z blavy ,,tak ten chudak stary pan kery za nič nemože ,si dodnes mysli že posral niečo na jednom z najdrahších motorov kariery ...pekne ne ??? ten pan totiž to medzi tym jak robil aj na mojom motore mal infarkt ..a bol dlho prace neschopny ...tazže si to nepamatal a dal Kenymu za pravdu...
7. Za ďalšie ešte pritvrdime....nejak najar 2013 si Kenny našiel na nete peknu čiernu celicu 4.gen.Cabrio v Ružomberku ako psvoju cenu za pracu na mojej celice, za ževraj 1200-1600eur...podľa toho ako ukecame majiteľa...(inak k.kota majiteľa pozdravujem ,ak ho niekto poznate z Ružomberka tak mi poslite spravu,jak s nami vtedy vydrbal a vypytam si od neho prevozene a prevolane prachy ,a za moj čas cez skúškové )
8. ale k veci …v polke cesty vo Vrutkach,nam prestal dvihať telefon,tak sme zastavili v Harley Pube ..Keny mi vravi že ,keď tu cabrio dnes kupime že si ju chce na odťahovke odviezť domov….na moj udiv ,že však to je predsa protihodnota za moj project ,že ju predsa chcem mať ja kym nebude moja žltá hotova a že potom si vymenime Kluče od auta za kľuče od auta….ja som navrhoval že keď moju dokonči tak mu tu jeho cabrio naleštenu doručim osobne pri prevzati mojej.No Kenny sa začal vykrucať ,že on už si dohodol šitie strechy a že ten jeho kamos ma čas len teraz,,,si vravim so mnou chceš takto napadne vy.ebať?? Vravim ,že šak jam mam kontakty u nas v na Kysuciach voveteran klube..borci šiju take stretchy ,že masaker…ešte som navrhol že mu to dam ako bonus…ale on ne,,on ju potrebuje teraz on už sa s nim dohodol –pritom podotykam, cabriolet sme este ani nazivo nevideli ani nevedel ci ho bude brat…. ;-) …a on mi ešte do xichtu zadre ,že kdovi kdy bude tvoje žluta jezdit a ja už to chci mit na začatku leta ušite ať se mužem s mojou vozit…. :D kua to mi zabehlo ,že to snaď nemože mysleť važne ,že to vravi do oči človeku od ktoreho to chce ako protihodnotu za ešte nedokončene moje auto!!!! ,na ktorom sa ja s mojou mojou už tri roky nemožem vozit !!!! (štvrtý scalpel) ;-)
9. Po tomto už som začal davať kua fest majzla…a vymyslel som plan/bolo mi Jasne že už sa to riadne zvrhava,takže to budme musieť zobrať do vlastných rúk....zrobil som dve skúšky z troch a každemu som povedal že už mam všetky a že už sa idem naplno venovať projektu....mi totiž došlo že keby Kenny vedel že sa budem učiť na ďalšiu ťažkú skúšku tak že sa mi cez ďalšie leto vy.ebe na projekt a ešte by sa bol schopny voziť vysmiaty na svojom cabriolete....tak som skúšku hodil na koniec augusta a začal chodiť na moravu jak naklavir ...to mu bude u mna ešte extra dlho a riadne smrdeť...to sa vyrovname ešte špesialne ,lebo to mi prachy nevynahradia...bude mi musieť odmakať dačo a vratriť mi moj čas a energiu.....pekne sokm si zrepasol brzdy,čo po troch rokoch znamenalo 2 full dni na slnku ,,bo v dielni na moju furt ešte nebolo od zimy sľubovane miesto...chodil som tam asi dva mesace skoro každý týždeň,bo som vedel že kedď s tymito vecami nepohnem ,Kenny to stale bude mať ako vyhovorku že sa koli tomu a tomu nemože pokračovať v projecte…tak som tam sam nachystal celicu na osadenie motora a spojazdnil-rozhybal ju co sa tyka naprav-ložisk-brzd..prus priprava motoroveho priestoru…spaval som v celice posediačky u Kennyho v hangari kde byvalo v lete tak dobrych 35 stupňov a učieval sa tam s baterkou po nociach Patofyziologiu-Hulín 1453 stran ,nevyspaty do.ebany...kto chce nech sa popyta znamych medikova alebo doktorov čo je to za kniha a čo je to za masaker skuška v Blave....ale držal som hubu...čo by som neobetoval ,len neh to už je hotove...frajerka pindala atd...no chlapi take leto nikomu neprajem ani v najhoršom sne .A furt som nevedel na čom som v projekte a u kenyho ,kery si začal myslieť že ten obchod s tym cabriom som mu naschval dodrbal ja a že som sa dako dohodol s tym chu.om z Ružomberka.....jasne kua ..preto som cez skuškove si odsral deň a robil si vylet koli Kenyho debilnemu cabriu ...este ja ochotny chuj....
10. Ale keď už som sa nasral a dohodol V Propdm ladenie už nebolo cesty spať..a Kenny zosraty začal makať na priprave auta na ladenie…nakoniec to v propdm nevyslo koli ich dovolenkam..ale dobre aj tak bo Kenny auto aj tak nestihol pripravit …aspon som tym padom nebol v prahe za debila že som nedostavil nachystane auto na dohodnuty termin….
11. …to je zhruba všetko zhruba bo prkotin bolo veľa a su vypisane v mojom topicu skoro vsetky….
12. Takže ak ešte neikto bude mať nejaky užasny nazor na mňa alebo bude veriť Kenyho kecom ktore tam u seba vyprava v mojej nepritomnosti..tak pre tych mam navrh ..pekne do oči si to prosim povedať pripadne dufam že raz budem na zraze kde bude aj Kenny a kludne všetkym odpoviem aj pred nim toto iste…bo za tieto svoje slova davam ruku a svoju česť do ohňa…..dojdem napriklad určite na Japan street parking ale aj ine ,,asi ale s inymi dvoma projektami-na Swap, ktore som už mal nachystane a ktore som musel rozbehnuť aj napriek nedorobenej celice..ktora priznam sa teraz bude prebiehať strašne pomaly…ale primarne dam prednosť jej a ak sa ju podari do konca augusta hotova tak na tento konkretny zraz pridem na nej prednostne...
13. Takže to bol cely pribeh YELLOW MAMBY ….škoda ,obrovske šťastie ,,ako povedal jeden kamoš,že neni stredovek..inak by sa to priznam sa riešilo uplne inak...len nemam čas behať po sudoch ani po basach ;-) ...ale skuste si predstavi ake ťažke je sa udržať na uzde pri takychto veciach ...ešte aj teraz celu zimu som musel začať znova boxovať a vymlatiť sa ,bo inak som mal každy druhy ďeň nutkanie sadnuť do auta a do dvoch hodiek tam byť a riešiť to po starom.....ale učil som sa na skušky tak som sa držal v chlade...
14. Dam tu fotku toho čerpadla kere ako uvidite takto vypada po 76 km a dakych 9 motohodinach ...je v nom nasekany hlinikovy bodrel –prasok jemny ako muka ..neni magneticky takze ne neni to z capov a kruzkov ...fotku vane s tmy bordelom nemam bo po sundani letela od nervov cez celu dielnu a rozplacla sa o stenu...vo vrtuli cerpadla su „nastrielane“srapnely atd...inak ten Permatex ..je krasne namrdany po celej klukovej skline znutra ;-)
15. Dalej aj celkove to ladenie a veci kolo toho ,za to mam tazku hlavu aj na IMF a borcov okolo toho ...takto si profesionalizmus nepredstavujem vo viacerych oblastiach ale ok ...drzim im palce v dalsich pokusnych projektoch a ziskaniu novych zakaznikov...ide mi o prasknute piestne kruzky a podpalene ventily ..ale uz to j.bem sam som sa unahlil...radsej pojdem fakt do profi firmy s profi zazemim ...aj ked ECU ako taka je podla mna vydarena a vsak je furt vo vyvoji ale fakt to ladenie tie rady po telefone a celkovo to je amaterizmus cele...nikto poriadne ochotny pritom na stranke je vypisany kadekto ze?? .. len nikto nemoze...teda Vlado sa aspon snazil najst cas no...aj ked aj ked..
No..tazkže oficialne zahajujem project “LA ANGELITA” začal som ho repasom altiku Denso komplet zrenovovany …..ten motor pojde postupne ,zhanam diely a a dodavatelov…v juni juli idme osobne do californie do CP pistons…pripadne bud ja alebo kamos zozenie ojnice bud Eagly v Utahu..alebo mam este jedno želiezko v ohni …to ktore som chcel povodne aj do tohto motora z britanie…len potom som sa nechal ukecat na Eagle bo niekto mal dodavatelov a provizie ;-) a nebol som to ja… ale na to už tiež serem že mi vtedy prišla jedna ojnica rozbalena a odstiepene kus „vložky“ v piestnom čape....niekto sa dobre vtedy cezo mna chcel zbavit svojej sady....tak ako by ma zajimalo kolko ludi si nacenilo tie silenty atd...a teraz už naozaj :

POJECT „LA ANGELITA“ beginns .....
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa miguellito » Štvrtok, 20. Februára 2014, 21:39

PROJECT :D
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa libor12 » Štvrtok, 20. Februára 2014, 22:49

miguellito napísal: Libor.tak tomuto človeku ďakujem za rady a nejaké diely ale neviem či to nemyslím ironicky.Totiž sa mi tak zdalo že on rád odporúča nie veľmi overené diely-myslím naozaj overené....a potom to tak dopadá ...plus naštval ma s vstrekami ,s tym Kalinom tesnením, kere tiež každému odporúčal na počkanie..atd..a hlavne s silentblokami na motor ....ja to tu napisem ,lebo pisal som mu nejako začiatkom jari aj sms aj volal aj pisal na forum(kde sa dá zistiť ,či dotyčný správu videl)….žiadna odpoveď ...Kenymu som vravel viackrát až to teda on skusi s Liborom dohodnuť keď budú spolu volať...bolo mi povedane že jasne jasne....zatial som sa učil na fest ťažku skúšku, asi 3-4 týždne sa nedali viest reči o silentoch..potom ,4 dni pred Patologiou(ppc ľahka skúška) mi pride zrazu od Libora sms ,že bolo mi povedane ,že ti mam poslať dake silentbloky už su na ceste stoja cca už neviem3500 czk pošli mi peniaze ...tak sa porpri tom ako som už uplne na sračky par dni pred skúškou ,keď tí čo sa učili na ťažke skúšky vedia,že každá pol hoďka dobrá bo človek sa sype 14-16 hodín denne...tak zrazu mam riešiť včul silenty a drbal sem sa do čiech do banky osobne, aby to tam mal včas,,bo kebyže pošlem zo slovenska tak jasne že neskoro to dojde....ale hlavne ma srali cely čas tie úžasné odborné odporúčania ...to je parada ,niektorí vedia ,ostatným nevysvetlím.....ale ...že čírou náhodou došli tie silenty s komplet silentami na supru...hmm...tak neviem kto konkrétne to zdržoval a komu som asi zaplatil poštovné....niekto mal postovne zadara super pre svoju supru ??!!
Přestan si o mne otírat tu svoji nevymáchanou hubu a jdi do prdele i s tvojí Mambou. Řekl jsem ti MUJ názor na věci které jsi se ptal. Ad peníze Ja ty tvoje silentbloky(tehdy 125eur,dnes 110 http://www.gt4-racing.eu/index.php/toyo ... ount-front ) zaplatil už 10 dní předtím a mněl jsem je doma než ty jsi se uráčil mi peníze donést na učet.
14.05.2013 160987123/0300 130513PR00000712242 0000000000 3 000,00
CESKA POSTA, S.P. 13.05.2013

AV posta 710220 10.05.2013 c 8017 M 1 CM A L M A K E C M 1 L N A L M A K E C

Já nejsem Kenny a ještě jednou se o mne svoji nevymáchanou hubou otřeš sednu do auta a ještě dnes v noci mne poznáš osobně. A neplácám si játra u klávesnice pc,tomu věř.
corolla ae92gti
celica ra61

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa miguellito » Piatok, 21. Februára 2014, 18:49

libor12 napísal:
miguellito napísal: Libor.tak tomuto človeku ďakujem za rady a nejaké diely ale neviem či to nemyslím ironicky.Totiž sa mi tak zdalo že on rád odporúča nie veľmi overené diely-myslím naozaj overené....a potom to tak dopadá ...plus naštval ma s vstrekami ,s tym Kalinom tesnením, kere tiež každému odporúčal na počkanie..atd..a hlavne s silentblokami na motor ....ja to tu napisem ,lebo pisal som mu nejako začiatkom jari aj sms aj volal aj pisal na forum(kde sa dá zistiť ,či dotyčný správu videl)….žiadna odpoveď ...Kenymu som vravel viackrát až to teda on skusi s Liborom dohodnuť keď budú spolu volať...bolo mi povedane že jasne jasne....zatial som sa učil na fest ťažku skúšku, asi 3-4 týždne sa nedali viest reči o silentoch..potom ,4 dni pred Patologiou(ppc ľahka skúška) mi pride zrazu od Libora sms ,že bolo mi povedane ,že ti mam poslať dake silentbloky už su na ceste stoja cca už neviem3500 czk pošli mi peniaze ...tak sa porpri tom ako som už uplne na sračky par dni pred skúškou ,keď tí čo sa učili na ťažke skúšky vedia,že každá pol hoďka dobrá bo človek sa sype 14-16 hodín denne...tak zrazu mam riešiť včul silenty a drbal sem sa do čiech do banky osobne, aby to tam mal včas,,bo kebyže pošlem zo slovenska tak jasne že neskoro to dojde....ale hlavne ma srali cely čas tie úžasné odborné odporúčania ...to je parada ,niektorí vedia ,ostatným nevysvetlím.....ale ...že čírou náhodou došli tie silenty s komplet silentami na supru...hmm...tak neviem kto konkrétne to zdržoval a komu som asi zaplatil poštovné....niekto mal postovne zadara super pre svoju supru ??!!
Přestan si o mne otírat tu svoji nevymáchanou hubu a jdi do prdele i s tvojí Mambou. Řekl jsem ti MUJ názor na věci které jsi se ptal. Ad peníze Ja ty tvoje silentbloky(tehdy 125eur,dnes 110 http://www.gt4-racing.eu/index.php/toyo ... ount-front ) zaplatil už 10 dní předtím a mněl jsem je doma než ty jsi se uráčil mi peníze donést na učet.
14.05.2013 160987123/0300 130513PR00000712242 0000000000 3 000,00
CESKA POSTA, S.P. 13.05.2013

AV posta 710220 10.05.2013 c 8017 M 1 CM A L M A K E C M 1 L N A L M A K E C

Já nejsem Kenny a ještě jednou se o mne svoji nevymáchanou hubou otřeš sednu do auta a ještě dnes v noci mne poznáš osobně. A neplácám si játra u klávesnice pc,tomu věř.
Poslys kluku,budu mluvit Liborku tvoji reci aby sme se pochopili ... za prve se mi libi jak hezky reagujes na pravdivou kritiku,mohl sem te tady dat do toho black white listu ale zasiram si tim hezky svuj topic... ... tak se nauc do p..zvedat telefony nebo odpovedet na sms nebo kdyz te to stoji prachy tak na to forum alespon odepis jak soukromou spravu tam to mas zadarmo...a ne mi po mesici pak napsat at posilam rychle prachy ?? a do p... jak sem se ja konecne tobe se uracil poslat prachy....ty prachy do p... odesli nadruhy den po tvoji sms z ceske banky k tobe,,jak sem rekl 4 dny pred kurevsky tezkou skouskou se mrdam do cech delat narychlo prevody do p.....nemuzu za to ze sem ani NETUSIL jestlis ty silenty objednal jelikos si se mi cely ten cas neozval a neodpovidal na me dotazy ohledem tech silentu !!!!! tak se SPAMATUJ do p... nebo ja dojdu do dobrise ...kur.a a ty silenty nakonec ani nepasovali!!!!,striky nepasovali.. vsechno brzdilo taky projekt..ale hlavne ze ty si ochoten klidne tvrdit na milion procent ze urcite budou v cajku....tesneni od kaliny kere si tak bombasticky odporoucel bylo nakonec u vsech co sme ho meli uplne na p... a ty ojnice kenny cosi pletl ze ty sli cez tebe taky tehdy??ale to sou mozna jeho sracky, ve vas dvou se clovek moc nevyzna uz ..si hezky navzajem serete do huby, ... a ta ochot a..hlavne ze si na strance imf napsany jako externi technik ci co ..si tvrdil ze na ty ecu auto rozbeha dopul hodiny az par hodin prumerna opice a kdejaky vul ..,kdyz nam to neslo ,,tak sem te prosi ljestli dojedes ,,ze ti preplatim komplet vsechno co budes chtit..si mne obdaril picovinama jeka mas dost penez ale malo casu a bal bla .jsi mi tam vymenoval tve hektary pudy a lesu kere nestihas obdelavat a ja envim co...kdyz sem ti rek ze to teda dovvezu k tobe do prahy a ze ti tam preplatim tu hodinu za kterou si to ty jak si rikal schopny se zavrenyma ocima base odladit..tak to taky ne...radej si dal primej prikaz vladovi at se dostavi na moravu....jsi rikal ze se da v poho napojit na ecu primo knock...nakonec hovno...nakonec ste i na imf foru psali ze to naprimo komunikovat s jednotkou neumi ...stejne to slo jen tak cca jak to ma vlado pres komp a ty zvukarske programy ale vime ze takhle se ten motor nikdy uplne nemuze na ten knock naladit ,ne proste na te verzi co sem koupil....do p.ce ste se mi vymlouvali oba s kenym do telefonu kolik toho mate moc ,,a vymenovavali duvody jek neco nejde....hlaven Liborku si pamatuju jak si na zacatku projektu rokal ze az se bud eladit dojdes na svoji corolle ,bude se grilovat a oslavovat...a co se stalo ze si zmenil nazor ses bal prijet ?? ....tak poslys aby bylo jasno PRES VIKEND SEM V CADCI A PRES TYDEN V BRATISLAVE ::MUJ TELEFON MAS ... SI ANI NEUMIS PREDSTAVIT CO SEM ZAZIL PRES TO JARO A LETO ANI TY ANI KENNY ::SEM BYL NEMOCNEJ A MUJ FOTR S BRACHOU MELI ZJISTENOU RAKOVINU :DO PICI A POPRI TOM SEM SE MUSEL JEBAT S CELICOU A RESIT TVOJE A KENYHO PRUSERY A JESTE MEDICINU TAK DO PICE DOJDI AZ SE TI KOUKNU DO XICHTU A TOHO MAGORA Z MORAVY VEM SEBOU PO CESTE DO PICI A JEN DOJDETE KURVA
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa AndyGTP » Piatok, 21. Februára 2014, 23:14

este jeden prispevok a dam sem ban, alebo to zamknem. Kamo, uz poprosim bez komentara, viem, ze mas pravo byt aj nasraty, ale toto co sa tu rozbieha uz je moc a kazdy si zasluzi aspon zakladnu uctu, tak poprosim, aby sem uz nikto nepisal, lebo to nikam nevedie. vdaka za pochopenie. :idea: :!:

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa miguellito » Sobota, 22. Februára 2014, 12:21

no Andy ,ospravedlnujem sa ze som bol vulgarny ,viem ze to je proti pravidlam fora.....zakladna ucta ?? toto nebudem komentovat ,lebo by som bol zase vulgarny ,to myslis vazne?,,potom co ma jeden z nich ociernuje poza chrbat a druhy tu verejne napise ze som sa mu neracil poslat prachy za objednavku??... jediny dovod preco sa to cele neriesilo uplne inak ak vies co tym myslim ,je ze existuje toto forum ,tak sa ako tak drzim v chlade a riesim to radsej cez forum prednostne...takze ja bych ho radsej nezamykal ak ma chapes... tak ak mi zamknes topic napisem to do toho "black white" listu... je to tem a"my nase kary fotky a videa" ..viem ze tu zastupujes funkciu ako admin ale dufam ze ta nezenu osobne umysly a ze sa proste len nepriklanas na niektoru stranu tym ze to tu chces zamknut...to by ma mrzelo...a to ze to uz nikam nevedie ? ja tu idem pokracovat v projekte "la angelita" a proc si nedal liborovi ban alebo kedysi ludisovi ?? ...ak chces mozes mi zmenit nazov temy na Miguellito -La Angelita project...nejak to tam nemozem najst jak sa to meni ... :idea: :!: ...a este dodatok...ja som prosil Libora az mi posle ten link na silenty a cenu vtedy na jar...on mi niekolko tyzdnov neodpovedal ..a potom mi napisal len ze neh mu poslem rychlo prachy,ze "mam u sebe nejake ty silenty pro tebe" .ja som bo lv tom ze sa na to vykasal ,co keby som si na vlastnu past objednal svoje ...to by som ako platil za dvoje...on to so mnou vobec ani neprebral ani znacku ani prevedenie ani cenu ,,proste si ich objednal kedy sa jemu chcelo ..a ja som vobec nevedel ze ci ich bere alebo ne ,,vobec som nebol v obraze ..a toto ho tu stve ..tak nech sa necha mnou vysmiat.....kenny to aspon pochopil a drzi drzku,,aj ked iba verejne..poza chrbat on si rak kecne..ale libor tu este vravi o mojej nevymachanej hube ?? a nech idem do prdele s mambou ?? tak Andy dostal si ma do slepej ulicky,povedal si ze ak tu daco napisem tak to cele bloknes a das ban...ale vies ja nemam rad obmedzovanie a "vyhrazky" ..rozhodni sa ako uznas za vhodne uz si velky a ludia neh si potom zrobia nazor ;-) ale bol by som rad keby tu mozem pokracovat v "la Angelite" a tieto spory s nimi si vyriesim teda osobne na zrazoch .... hawk amen muchas gracias
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

libor12
toyoťák
Príspevky: 611
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Júna 2010, 19:42
Bydlisko: Dobříš

Re: Project Yellow Mambaaa (resp. kto z koho)

Príspevok od používateľa libor12 » Sobota, 22. Februára 2014, 13:53

OK. Takže v klidu. Andymu se omlouvám za nevhodně zvolený slovník.
Ad Michal:
1. název příspěvku změníš editací prvního příspevku tématu.
2.Kalina těsnění - jako soukromá firma existuje od roku 90. Protože všechny jeho těsnění stojí za ........ prodává další a další a tím si zajištuje chod firmy už skoro 25let. Obdivuhodná obchodní strategie :!:
3. Ty jsi si ode mne nic neobjednával za rady porady nic neplatil,je jen na mne zda budu mít čas a chut ti něco říkat a odpovídat.
4. Silentbloky na motor objednal Kenny - vzhledem k tomu,že to už byly nejméně třetí,asi věděl co přijde,tak neházej na mne,že nepasovaly. Že se nejak ten původní musí upravit tu padlo už v jiném tématu. Co vy dva jste mezi sebou měli a máte je mi srdečně jedno akdyž jsem chtěl po něm peníze za sil,řekl mi at si o ně napíšu tobě. A rozhodně jsi nikomu neplatil ani doppravu ani jsem si na nich nepřihodil 14 halířů.
5. Vstřiky - u Standy ležely skoro rok(myslím) takže ono se pak lehce zapomene,že to nejsou denso ale bosch a když je jde člověk montovat dostaví se překvapení.
6. Vodítka na sobě mají takovou drážku. Kdyby je ten pán osadil na tu drážku,a tedy udělal vše správně,otočíš tam vačku s jakymkoli dostupným liftem. Takže to že neměl vačku je docela jedno a v tomhle Standa nekýve.
7.
miguellito napísal:....jsi rikal ze se da v poho napojit na ecu primo knock...nakonec hovno...nakonec ste i na imf foru psali ze to naprimo komunikovat s jednotkou neumi ...

Zkus si ty informace přečíst jestě jedno,dvakrát,třikrát a možná ti potom dojde co jsi napsal za ........

Děkuji za pozornost.
corolla ae92gti
celica ra61

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných