Miguellito , "La Angelita" project

Sekcia pre členov fóra
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Používateľov profilový obrázok
ondrik
Toyota guru
Príspevky: 2442
Dátum registrácie: Sobota, 14. Mája 2005, 08:57
Bydlisko: PB - Mogoňov

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa ondrik » Streda, 11. Februára 2015, 14:09

napr. aj na http://prntscr.com/
jednoduche, uploadnes obrazok z compu a pak si otvoris odkaz ktory ti vypluje, napr. http://prntscr.com/63r45i kliknes pravym, das skopirovat adresu obrazka a vlozis sem do [img]adresaobrazka[/img]
Prius 2012 hybrid + LPG... lacnejsie to uz nejde :-)
Celica 96 2,0 GT 3S-GE
Ex-Celica 92 1,6 STi 4A-FE
Ex-Corolla 89 5dHB 1,6 GL 4A-F

Používateľov profilový obrázok
Legon
Toyota guru
Príspevky: 1417
Dátum registrácie: Nedeľa, 22. Júna 2008, 02:58
Bydlisko: Jarok
Kontaktovať používateľa:

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa Legon » Streda, 11. Februára 2015, 20:31

je to velmi jednoduche, ako pise Ondrik Obrázok

ale pred tym das prave tlacidlo mysi na obrazku priamo na facebooku a vyberies kopirovat adresu URL obrazku a tu adresu das medzi tie tagy Obrázok
A vysledok ;)

Obrázok

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Štvrtok, 12. Februára 2015, 18:44

tak Ondro a Legon dik, :)
inak toto je teda ta vlastne jedina fotka my new celica,je to fotene na cesko slovenskom pohranici v oktorbri este,vlastne ja inu fotku ani nemam,...tentokrat som povercivy a nebudem hovorit o kazdom srobiku a novej veci davat dopredu vzdy par zohnatych dielov..
short block je "new" ..zase Eagle a CP ,honing,...rozvody tuning take jak pred tym ,resp plus to co sa dalo pouzit z projectu,..noo to vodne chladenie zrobene tak jak povodny plan..elektrika pumpa...olejove cidla pouzite.,..olejove chladenie odpojene na zimu bo to sa nedalo :D vonku tu byvalo aj -20... kedze sa nezohnali vacky -vtedy sa nestihli...tak hlava je seria cize zapalovanie seria aj ECU..inak vacky crover pruzinky tiez,hlavu mam jednu nachystanu ,zvacsene sedla ako povodny project,,cize sa to zabieha takto..a ked si zrobim letny semester tak si v klude k tomu s kamosom sadnem a osadi sa ta druha hlava ...inak ventily tiez crover...no a vtedy sa osadi znovu palivova sustava a ta "race" a aj to povodne zapalovanie co caka v krabicach od byvaleho projectu...inak palivova pumpa je tam zatial ta z projectu,motor v PUR , ,inak bola chutovka osadit kabelaze "povodne " ...aj hadickz podtlaky a setky prkotiny ,ale tak clovek ziska kopu praxe :D ...kabelaz z byvaleho projectu sa moc nepouzije...kedze jednotka bude Motec ak setko vyjde ...ja viem ze to je na taketo auto premrstene ale,na jar totiz mozem mat jednu pouzitu tejto znacky ,bude sranda kto to naladi bo na slovensku je asi jedna firma.....jednotka by bola z polska ale....ale......s tym ze v buducnosti sa moze pridat do turbo projectu ;) ...ak sa to posere tak sa zrobi kontrakt s nekym inym...project mohol byt na kompletku uz tuto jesen ale z opatrnostnych urcitych dovodov a koli tomu ze som potreboval auto tak takto,pol vtedy a polka sa dochysta a uz pekne behom dna-dvoch osadi nachystana...inak nic take kurenie kedze bolo zrusene tak sa muselo spojazdnit ,comu som tuto zimu velmi vdacny :D....inak dostala na jeziska nove vacsie brzdy teraz.....ABS tu neni takze si to po nasich cestaroch uzivam ...
inak stale tu mam koncovku od Matessa tu povodnu proste toho kovoveho zvuku maleho ferrari sa neviem nabazit aj dnes v auparku v podzemnom :D ...neviem fakt cim to je ci len koncovkou alebo mam daco s katom alebo fakt neviem ale ja som odjakziva celicu GTi s tymto zvukom nepocul tak zatial tak...ta "upravena" vana(moroso sa asi uz nikdy nepodari) aj ARP teda cakaju az na osadenie hlavy...
kedze som sa zadrbkaval este s preludou tak aj preto taketo pomale tempo...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Miguellito , "La Angelita" project

Príspevok od používateľa miguellito » Štvrtok, 12. Februára 2015, 18:47

ozaj inak ventilatory riadi ECU s tym ze jeden sa da zapnut aj manualne z kabiny ..a vodna pumpa si ide svoje ...bo z tych ostatnych rieseni uz ma slak natriafal dost takze takto to bude aj ked tam bude ta druha ECU...
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných