gabko24
Pravidlá fóra
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
Toto je časť pre členov fóra o svojich autách. Každý má povolený iba JEDEN topic (tému). Topic je potrebné založiť pod svojou prezývkou tu na fóre + treba uviezť typ auta, napr. "fajry - Corolla 1.6 GTi". Pokiaľ vlastníte viac áut, tak uveďte len svoju prezývku. Táto téma sa bude prísne kontrolovať a všetko, čo porušuje tieto pravidlá alebo pravidlá fóra bude zmazané.
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: gabko24
3/4 is200 uk doma na suciastky. Tymto este raz Denisovi alias K7lexus dakujem.
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
Re: gabko24
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: gabko24
Vyzera to tak, ze auticko ide do serioveho stavu... seriove brzdy, kolesa, podvozok, vyfuk, maska...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
Re: gabko24
Co ide z domu, ked ju davas spat do serie?
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL
Toyota Previa 2,4 XL
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: gabko24
Budem ju jazdit seriovu, performance si odlozim, az ked bude auto cisto na tie ucely
a mozno sa aj popreda nieco, mozno aj auto, uvidime...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: gabko24
Auticko ma novu STK aj EK, novy olejcek s filtrom 
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: gabko24
a co ma najviacej tesi, ze som dolozil z UK IS knofliky na ohrev sedaciek a ono mi to hreje... nepochopim
uz MR.S sa domnieval, lebo kablovacka bola natahana, tak som len zapojil knofile a hla, hreje to .-)
dnes vycisteny KN vlozka filtra origo KN sadou, aj naimpregnovane to je, urcite sa bude ISku lepsie dychat, neskutocne mnozstvo bordelu tam bolo
dnes vycisteny KN vlozka filtra origo KN sadou, aj naimpregnovane to je, urcite sa bude ISku lepsie dychat, neskutocne mnozstvo bordelu tam bolo
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
Re: gabko24
tak s tymi sedackami to je husteeee
normalne si upgradol auto na Luxury Edition 
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: gabko24
dvoma knoflickami
sranda 
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: gabko24
Letne koberceky vymenene za zimne, zajtra vymenim aj kolesa so zimakmi, ktore som dnes trosku ozivil 
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
Re: gabko24
ake tam mas zimne koberceky, nejake gumenne?
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: gabko24
ano, gumene a spodok tak isto ako na velurovych take pichliace, proti pohybu... 
dnes obute zimne pneu, tretia ich sezona, zrejme posledna, v lete ich dojazdim...ajtak to nebola najstastnejsia volba, nejake Falken... 215/45R17
dnes obute zimne pneu, tretia ich sezona, zrejme posledna, v lete ich dojazdim...ajtak to nebola najstastnejsia volba, nejake Falken... 215/45R17
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
Re: gabko24
tie koberce si mal uz k autu ci si to niekde kupoval? daj nejaky tip.. to chcem
resp, asi by sa hodili.. na zimu prakticka vec.
- Gabriel Nagy
- Vševed
- Príspevky: 7554
- Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
- Bydlisko: Želovce
Re: gabko24
Predne s autom a zadne mi doobjednal predavajuci mr.s za nejakych 50 ci60eur...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE?
Re: gabko24
hmm.. skusim pokukat po ebay, mozno na nieco natrafim..
inak na tych letnych kobercekoch ja nemam zo spodu nic, su hladke jak detska prdelka.. a uprimne, aj ma to miestami stve, ten pri pedaloch sa stale akosi taha k opierke lavej nohy.. dost ma to vytaca
mozno nemam origo koberceky, aj ked nejaky Lexus chromovy stitok tam je..
inak na tych letnych kobercekoch ja nemam zo spodu nic, su hladke jak detska prdelka.. a uprimne, aj ma to miestami stve, ten pri pedaloch sa stale akosi taha k opierke lavej nohy.. dost ma to vytaca
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný