Toyota AURIS 1,33... Vadné piesty od výroby /vysoká spotreba oleja- slabá kompresia

všetko o tomto modeli
sparcoxxx
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Februára 2013, 17:23

Toyota AURIS 1,33... Vadné piesty od výroby /vysoká spotreba oleja- slabá kompresia

Príspevok od používateľa sparcoxxx » Štvrtok, 9. Augusta 2018, 16:55

Toyota AURIS 1,33... Vadné piesty od výroby /vysoká spotreba oleja- slabá kompresia

FOTOGALERIA : :arrow: :arrow: :arrow: https://www.facebook.com/pg/JapaneseCus ... 2404621534

ENGINE: 1NRFE: 1300CC 16-VALVE DOHC EFI Zákazník z KE -PP Nám doniesol auto že má veľmi vysokú spotrebu oleja 1l-1000km

Kompresný tlak normálny 12.0 (bar) minimum 9.0 (bar)
1.valec 10
2.valec 11
3.valec 8
4.valec 8,5

Tak isto ako nedávno sme tu mali audi TFSI, že má od výroby vadné piesty...tak isto aj Toyota s motorom 1,33 má od výroby vadné piesty, piestne krúžky ...(prikladáme technickú informáciu po rusky:D) Len pre info: Stara TOYOTA Celica má piestny olejový stierací krúžok v hrúbke 4mm a vydrží kľudne pol mega... Niektoré nove "špeciály" máju sotva 1,3mm a nové piesty po úprave od výrobcu majú samozrejme hrubšie olejové stieracie krúžky pôvodne od výroby sú s oe číslom na konci 30 náhrada je 32:D Pokiaľ sme vytlačili papier už sú 33:DD 32 Tak rýchlo ako začali dodávať aj rýchlo prestali .D Ktovie prečo...Od začiatku roka 2013 by ste takéto problémy s týmto motorom nemali mať...sú dni týždne kedy takéto motory robíme niekoľko ks naraz...4xnovy piest, komplet sada krúžkov, tesnenie pod hlavu, tesnenie viko, honovanie blok, go hlava, tesnenia , sviečky, rozvody kit, oleje, semeringy, geometria, vodná pumpa... atd

https://japanservis.sk/car-services/opr ... e-motorov/

:arrow: JAPANservis.sk
:arrow: TOYOTAservis.sk
:arrow: LEXUSservis.sk

:arrow: AUTOSERVIS: autoservis : www.facebook.com/JapaneseCustoms
FaceBook:JapaneseCustoms
špecializovaný servis japonských áut
5rokov mechanik-diagnostik u TOYOTA
TEL:0948 011 923
5xmajster sr dbdragracing
LEXUS LS600HL
Subaru Impreza 2,5Sti,TurboKIT TEIN ,520PS
supra MKIV manual original LHD

pavel
panic
Príspevky: 18
Dátum registrácie: Sobota, 31. Marca 2012, 23:21

Re: Toyota AURIS 1,33... Vadné piesty od výroby /vysoká spotreba oleja- slabá kompresia

Príspevok od používateľa pavel » Streda, 7. Novembra 2018, 19:29

zdravím áno aj ja som na to doplatil 2800€ po 97 000 km, šetrnej jazdy, bol som sklamaný všetci čo som preferoval Toyotu sa mi vysmievali, keď mi zas odišla Lambda sonda tak som to už predal....no proste raz som nenaštartoval.....

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných