Držiak napojov

všetko o tomto modeli
stevo512
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Piatok, 1. Januára 2016, 16:57

Držiak napojov

Príspevok od používateľa stevo512 » Utorok, 3. Mája 2016, 16:51

Zdravím, existuje nejaká záslepka namiesto držiaku nápojov? Pokazil sa mi na šoférovej strane a nejde zavriet, po zatlačení sa vždy otvorí, zatiaľ to mam vyriešené tak ze som to zašprajcol kúskom gumy aby to držalo v zavretom stave.
Drziak som vôbec nepoužíval len som ho otvoril a už nezavrel...
Toyota Auris SOL 1.6 Dual VVTI 2008

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: Držiak napojov

Príspevok od používateľa MiBo » Utorok, 3. Mája 2016, 18:01

Pochybujem ze je origos.zaslepka.Novy kus drziaka je drahy myslim ze asi 70E...a viac
alebo:http://allegro.pl/uchwyt-na-napoj-kubek ... 73952.html
Co tak pokusit sa to opravit? Pristup nic moc ale da sato,za pokus to stoji.
Zdemontovat pristrojovku (meraky) 4skrutky jedn konektor E46 a je vonku...
Ale predtym trhom a prstami odtrhnut okrasu na pristrojovke-tienidlo je to zacvaknute (4ks.+ 2ks.vodiace ) robota na 3min.
A potom sa trapit drziakom.......

makovac
nula
Príspevky: 8
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Októbra 2015, 08:23

Re: Držiak napojov

Príspevok od používateľa makovac » Štvrtok, 5. Mája 2016, 19:53

Caute, nemate nahodou niekto servisny manual na Auris 2011 pre servisy v PDF? Su tam vsetky podrobne postupy oprav.

stevo512
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Piatok, 1. Januára 2016, 16:57

Re: Držiak napojov

Príspevok od používateľa stevo512 » Nedeľa, 26. Júna 2016, 10:20

MiBo síce neskôr ale predsa, postupoval som podľa teba a držiak je už opravený bol vypadnuty taký kolíček kde sa to zacvakuje v tom mechanizme. Demontaz budikov je pomerne rýchly ale vytiahnutie držiaka je krkolomné a hlavne keď mám ruky ako medveď... 3 skrutky zo strany otvoru budikov a jedna skrutka zo spodnej ľavej strany (skutočne blby prístup ) je vhodné použiť dlhší skrutkovač. Radím vytiahnite si aj ten spodny plast kde je stelovanie zrkadiel a aj ten pod ním (jedna skrutka v ráme vedľa tesnenia dverí) a potom budete mať ruku jednu z hora a druhú z dola a je to podstatne lepšie ako obe z hora. Potom stačí vyskrutkovať ten spodny šrób a to tak že sa podvihne palubný doska (stačí tak max 5 cm) A je z protilahlej strany a potom celý postup opakovať opačným spôsobom
A vďaka MiBo za radu
Inak našiel som servisný manual na Auris 1gen. ak by niekto chcel ale je v azbuke. Ak by mal niekto v EN a nedajboze v SK/CZ by som bol veľmi vďačný
Toyota Auris SOL 1.6 Dual VVTI 2008

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní