auris dialkove zamykanie

všetko o tomto modeli
auris11
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Októbra 2015, 11:22

auris dialkove zamykanie

Príspevok od používateľa auris11 » Pondelok, 26. Októbra 2015, 10:59

Na mojom aurise 2011 1,33 prestalo fungovať diaľkové odomykanie aj zamykanie dverí. Kľúčom manuálne všetko funguje zamknú aj otvoria sa všetky dvere. Skúšal som vymeniť baterku v kľúči nepomohlo. Aj poistka centrálneho zamykania bola v poriadku. Prestalo to fungovať zo dňa na deň večer som zamkol na diaľku a ráno už nefungovalo. Stretli ste sa s týmto problémom? Na fóre som našiel že treba po výmene baterky kľuč znova nakódovať ale ani jeden postup tu na fóre mi pre na aurise nefungoval. Mali ste nikto podobný problém podeľte sa o skúsenosti pri oprave. Ďakujem.

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: auris dialkove zamykanie

Príspevok od používateľa MiBo » Pondelok, 26. Októbra 2015, 11:50

auris11:
Prvom rade si pozri ci mas vsetky dvere rovnakom rezime(otvorene alebo zatvorene) a /nahradny dialkovy ovladac /nemas v aute ak ano potom elektonika to vyhodnoti nebrat ziadny povel!!!
Pri povele otv.alebo zat. ci blika ledka na dialkovom ovladaci. Ak neblika skontroluj kontakty baterie - polarita. Mozno odisla elektronika ale to je malo pravdepodobne ale stat sa to moze:

auris11
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Októbra 2015, 11:22

Re: auris dialkove zamykanie

Príspevok od používateľa auris11 » Pondelok, 26. Októbra 2015, 12:02

MiBo napísal:auris11:
Prvom rade si pozri ci mas vsetky dvere rovnakom rezime(otvorene alebo zatvorene) a /nahradny dialkovy ovladac /nemas v aute ak ano potom elektonika to vyhodnoti nebrat ziadny povel!!!
Pri povele otv.alebo zat. ci blika ledka na dialkovom ovladaci. Ak neblika skontroluj kontakty baterie - polarita. Mozno odisla elektronika ale to je malo pravdepodobne ale stat sa to moze:
Vsetky dvere su v rovnakom rezime nahradne kluc v aute nemam ani na nom neni dialkove (tým ma inak dost vytocili ze na druhom kluci nieje dialkove hned by som vedel zistit ci je problem v kluci alebo v aute). Ledka samozrejme blika. Nepoznate niekto dobry servis v okoli Trnavy, co by vedel na diagnostike zistit v com je problem?

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: auris dialkove zamykanie

Príspevok od používateľa MiBo » Pondelok, 26. Októbra 2015, 13:38

Pozriet poistku podla manualu!!!
Servis-TOYOTA -Trnava!
Pozor treba navstivit autorizovany servis!
(Trnave 2-predajcovia
1-neautorizovany)!!!

auris11
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Októbra 2015, 11:22

Re: auris dialkove zamykanie

Príspevok od používateľa auris11 » Pondelok, 26. Októbra 2015, 15:52

MiBo napísal:Pozriet poistku podla manualu!!!
Servis-TOYOTA -Trnava!
Pozor treba navstivit autorizovany servis!
(Trnave 2-predajcovia
1-neautorizovany)!!!
Poistku som pozeral podla navodu volala sa tusim door a bola ok ziadnu inu som nepozeral.

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: auris dialkove zamykanie

Príspevok od používateľa MiBo » Streda, 28. Októbra 2015, 10:49

auris11:
Vyriesil si problem?
Kde bola chyba?

PRAJEM VELA STASNYCH KILOMETROV BEZ NEHODY.

auris11
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Štvrtok, 22. Októbra 2015, 11:22

Re: auris dialkove zamykanie

Príspevok od používateľa auris11 » Pondelok, 2. Novembra 2015, 18:53

MiBo napísal:auris11:
Vyriesil si problem?
Kde bola chyba?

PRAJEM VELA STASNYCH KILOMETROV BEZ NEHODY.
Problem som este nevyriesil volal som do toyoty trnava a ze musi sa na to pozrie autoelektrikar a tento tyzden su plny. Takze sa to odklada ked budem mat cas. Zatial zamykam klucom manualne.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných