Chiptuning - Auris 1. 6 VVTi

všetko o tomto modeli
minio82
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Sobota, 15. Februára 2014, 14:45

Chiptuning - Auris 1. 6 VVTi

Príspevok od používateľa minio82 » Nedeľa, 1. Marca 2015, 15:28

Dobrý deň páni,

išli by ste do tejto úpravy:http://www.autochip.eu/sk/chiptuning/ta ... hp/#detail ?
Chcel by som trochu podvihnúť výkon motora... Ak vás môžem poprosiť, nepíšte mi tu postrehy o dieslových motoroch, nakoľko nemám dieslovú Toyotu. Inak každý názor je vítaný, poprípade skúsenosť s touto úpravou poteší ;-) Ďakujem.

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: Chiptuning - Auris 1. 6 VVTi

Príspevok od používateľa Srandista » Nedeľa, 1. Marca 2015, 18:40

Nie, nesiel by som do ziadneho chiptuningu atmosferickeho motora. A to pretoze pochybujem o naozajstnom naraste, aky sa propaguje na strankach. K pochybam ma vedie princip fungovania atmosferickeho motora, kde sa pochopitelne neda jednoducho softwareovo zvysit vykon motora, kedze nie je mozne zvysit plniaci tlak turba (ktore na motore nie je).
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: Chiptuning - Auris 1. 6 VVTi

Príspevok od používateľa MiBo » Pondelok, 2. Marca 2015, 17:57

TOYOTA Auris 1,6L 97KW 2009.
Telefonoval som do viacerych fir. tie neserieozne slubovali vsetko mozne ale ked so pozadoval zmerat vykon pred a po chip.tunigu bolo koniec telefonatu!
TIE ODBORNE FIR. ROVNO POVEDALI - NEDA SA. RIAD.JEDNOTKA-DENSO.Je narocne po tech.stranke cez tuto riad jednotku sa dosatat a hlavne nie je to lacna zalezitost -vykon je otazny!!!
To su moje dotazy po SK a CZ.

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: Chiptuning - Auris 1. 6 VVTi

Príspevok od používateľa MiBo » Pondelok, 2. Marca 2015, 17:57

TOYOTA Auris 1,6L 97KW 2009.
Telefonoval som do viacerych fir. tie neserieozne slubovali vsetko mozne ale ked so pozadoval zmerat vykon pred a po chip.tunigu bolo koniec telefonatu!
TIE ODBORNE FIR. ROVNO POVEDALI - NEDA SA. RIAD.JEDNOTKA-DENSO.Je narocne po tech.stranke cez tuto riad jednotku sa dosatat a hlavne nie je to lacna zalezitost -vykon je otazny!!!
To su moje dotazy po SK a CZ.

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Chiptuning - Auris 1. 6 VVTi

Príspevok od používateľa grexos » Pondelok, 2. Marca 2015, 19:30

Ked chces vykon tak si kup nieco ine, ked chces toto co mas tak podumaj skor nad povozkom, brzdami a inymi upravami. alebo sa zmier ze z toho viac nebude nez je
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: Chiptuning - Auris 1. 6 VVTi

Príspevok od používateľa MiBo » Utorok, 3. Marca 2015, 10:13

grexos: SUHLASIM!!!
(AURIS I.GEN.)
(vnutorny priestor-1,sedenie vyskove voci zemi-1+. vnutorne plasty-2-,prevodovka-1,dizajn vonk.-1, podvozok zadna naprava-3.motor na r.2009-1,EURO IV ALE UZ IDE EURO VI A PISE SA ROK 2015 cize uz je.....)
ZAVEROM PRAJEM VELA STASTNYCH NAVRATOV DOMOV!

peterB
panic
Príspevky: 21
Dátum registrácie: Štvrtok, 9. Augusta 2007, 18:41
Bydlisko: Nitra

Re: Chiptuning - Auris 1. 6 VVTi

Príspevok od používateľa peterB » Sobota, 3. Októbra 2015, 21:10

Ja som jazdil 6 rokov na Lexus LS400. Predal som ho a kupil Auris 1.33. A som velmi spokojny. Urcite by som neriesil nejake zvysovanie vykonu. Proste viem co som kupoval , bol som s tym zmiereny pred tym. Nepredbieham tam kde to nieje vyslovene nutne. Urcite lepsie riesenei ako zvysovanie vykonu je kupit si riadny motor. Ten Lexus bol fakt luxusne zvezenie a vykonovo aj na tuto dobu stale spicka. Cize radsej investuj do druheho auta na vyblaznenie ako nejaku spekulacie ktore ta aj tak ani len nepriblizia vykonnym autam.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 8 neregistrovaných