Strana 1 z 1
stiplavy smrad v kabine z vetrania
Napísané: Piatok, 18. Júla 2014, 15:31
od používateľa pinki
mozte poradit z coho to moze byt, pokial nejde vetranie je o.k, pri klime o. k,volne vetranie s fukarom smrad stiplavy .
Re: stiplavy smrad v kabine z vetrania
Napísané: Nedeľa, 27. Júla 2014, 19:56
od používateľa julec
môže to byť klimatizácia...treba ju dať dezinfikovať a vymeniť vzduchový filter v kabíne..malo by to prestať
Re: stiplavy smrad v kabine z vetrania
Napísané: Nedeľa, 21. Septembra 2014, 10:09
od používateľa pinki
o.k skusim , ale klimu mi dezinfikovali ,plnili a cistili v toyote pred mesiacom, este skusim vymenit vzduchovy filter,bol som na stk myslel som ,ze auto bude mat nejake zle emisie, predpokladal som ,ze niekde je diera vo vyfuku ,ale emisie o.k takze neviem si rady dik
Re: stiplavy smrad v kabine z vetrania
Napísané: Streda, 1. Októbra 2014, 08:41
od používateľa pinki
aky pelovy filter davate uhlikovy alebo obycajny ?
Re: stiplavy smrad v kabine z vetrania
Napísané: Streda, 1. Októbra 2014, 09:06
od používateľa smutok
Ja sa snazim davat vsade uhlikovy a menit po 15000km. Konieckoncov ide o vzduch ktory ja dycham.
Re: stiplavy smrad v kabine z vetrania
Napísané: Pondelok, 17. Novembra 2014, 16:45
od používateľa pinki
dal som obycajny asi som spravil chybu ,vymenim a uvidime