Prerábka Auris na LPG

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
hugot
panic
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Štvrtok, 24. Novembra 2016, 09:59

Re: Prerábka Auris na LPG

Príspevok od používateľa hugot » Utorok, 28. Februára 2017, 12:26

daniellito napísal: Piatok, 24. Februára 2017, 12:05 Tak to myslim, ze nie som taky blazon, ked uz raz sa na nieco taketo dam, tak budem robit vsetko pre to aby to bolo OK, aby som si sam nezapricinil nejaky problem, pretoze by ma to mrzelo, ze vlastnou nezodpovednostou alebo nezaujmom si sposobim problemy za ktore budem musiet potom cvakat. Takze nemusim sa obavat, ze by mi odisiel motor alebo daco podobne hej? :-D
Tak su taki ludia. Mam kamarata, ktory si asi pred dvomi ci tromi rokmi dal do auta namontovat Tartarini, ked si ho chcel dat namontovat tak si zistoval ako systemy funguju, ako konkretne tento, ako to je s vyrobcom a podobne. Stretol sa s mnohymi odmietavymi postojmi nie k tomuto systemu, ale konkretne k samotnemu LPG, co ho zaskocilo. Tak zacal zistovat od ludi, ktori mu tvrdili, ze sa to neoplati a tak, ze kde je problem a preco a taketo veci a dosli k tomu, ze majitelia tych aut sa ani neunuvali prist na nejake dotiahnutie systemu, na nejake vymeny filtrov alebo nieco podobne a potom taketo veci sirili a pritom problem nebol v plyne ale v nich ;)

deezzer
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Utorok, 29. Novembra 2016, 11:39

Re: Prerábka Auris na LPG

Príspevok od používateľa deezzer » Streda, 19. Apríla 2017, 12:11

Hugot lenže toto čo píšeš o tom doťahovaní systému a podobne tak je potrebné to riešiť pri každom jednom systéme a servise? Ako často je doťahovanie systému potrebné? Vyznie mi to jak keby na začiatku nebol správne systém nastavený, naladený, keď je potom nutné chodiť na takéto prehliadky a doťahovačky, či?

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: Prerábka Auris na LPG

Príspevok od používateľa Bebo » Streda, 19. Apríla 2017, 20:32

Po montazi som isiel po 2000 km na predpisanu kontrolu, ci vsetko funguje ako ma - u mna bolo vsetko ok, ale niekedy treba system mierne doladit. Potom kontrola po kazdych 20000km spojena s vymenou filtrov. To je vsetko.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných