palubný počítač toyota auris , nulovanie údajov po vypnutí

všetko o tomto modeli
double
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 22:17

palubný počítač toyota auris , nulovanie údajov po vypnutí

Príspevok od používateľa double » Sobota, 18. Januára 2014, 22:50

Ahojte
som majitel novej toyoty auris hybrid. Nepaci sa mi ze po vypnuti motora sa mi vynuluje priemerná rýchlost a cas jazdy. Chcem sa preto spytat ci je to ok resp ci to robí aj na klasických aurisoch. Priemerná spotreba mi ale ostáva.

Dik

Používateľov profilový obrázok
KLingO
začiatočník
Príspevky: 407
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 16:29
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: palubný počítač toyota auris , nulovanie údajov po vypnu

Príspevok od používateľa KLingO » Nedeľa, 19. Januára 2014, 01:48

ano tak je to spravne .. vzdy to pocita len pre aktualnu jazdu, aj ten eco level indikator

ostava len priemerka (ak si ju neznulujes na dalsej zalozke tlacitkom update - ja to pouzivam vzdy po natankovani) a este dojazd

ak by ti vadilo stale pipanie pri zaradeni spiatocky tak v servise to vedia cez OBD zmenit v servisnom menu na jedno pipnutie po zaradeni, tak isto sa da odstavit aj pipanie nezapnutych pasov (predne sedadla samostatne, zadne vsetky spolu) - ak to uz nemas pomenene
______________________
Auris Hybrid TS 2013 Style
EX:Auris 2009 1,6Vmatic M/T ExNavi

Cirdemanko
panic
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Decembra 2013, 18:20
Bydlisko: Levice

Re: palubný počítač toyota auris , nulovanie údajov po vypnu

Príspevok od používateľa Cirdemanko » Nedeľa, 19. Januára 2014, 12:28

Ja len tak dodám, že nemám TOYOTU ale po vypnutí mi nevynuluje priemernú rýchlosť :) tá sa vynuluje až po celkovom vynulovaní PC :D čas jazdy zas ja nemám :( každá značka to má asi inak nastavené...A to pípanie si myslel to že pri cúvaní vnútri vozidla pípa signál že cúvate :roll: aký to má význam, či len info pre vodiča ? Tá signalizácia pásov je dobrá vec nie ? ale asi by som si to dal vypnúť :lol:
Rozhodnutie padlo na benzínový atmosferický motor VALVEMATIC...pomerom kvalita/cena

double
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Sobota, 18. Januára 2014, 22:17

Re: palubný počítač toyota auris , nulovanie údajov po vypnu

Príspevok od používateľa double » Nedeľa, 19. Januára 2014, 16:32

KLingO napísal:ano tak je to spravne .. vzdy to pocita len pre aktualnu jazdu, aj ten eco level indikator

ostava len priemerka (ak si ju neznulujes na dalsej zalozke tlacitkom update - ja to pouzivam vzdy po natankovani) a este dojazd

ak by ti vadilo stale pipanie pri zaradeni spiatocky tak v servise to vedia cez OBD zmenit v servisnom menu na jedno pipnutie po zaradeni, tak isto sa da odstavit aj pipanie nezapnutych pasov (predne sedadla samostatne, zadne vsetky spolu) - ak to uz nemas pomenene
No to si ma nepotesil. Podla mna to nema ziaden vyznam nulovat. Napr ak idem na zahranicnu cestu chcem vediet cisty cas v aute takto ho nebudem vediet kedze staci ze pojdem natankovat a sa mi vynuluje cas

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných