Auris II

všetko o tomto modeli
marcel.tokar
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Piatok, 1. Novembra 2013, 16:12

Re: Auris II

Príspevok od používateľa marcel.tokar » Utorok, 18. Februára 2014, 17:44

Klídek, povedzme ja ho chápem. Konkrétne ja som mal v najužšom výbere Corollu, Golf, Rapid, Toledo, I30, Ceed, P2008. Možno obdobné otázky dáva aj na fórach o iných autách, lebo ešte nieje celkom presvedčený a stále má v užšom výbere 3 autíčka. A peniažky na auto mu dôjdu až o čo ja viem 3 mesiace. Tak jednoducho zbiera info. Má pravdu, tri krát meraj a raz rež. Každopádne povoziť sa raz 20 minút dá človeku viac ako okukovať a študovať web 300 hodín.

Cirdemanko
panic
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Decembra 2013, 18:20
Bydlisko: Levice

Re: Auris II

Príspevok od používateľa Cirdemanko » Utorok, 18. Februára 2014, 20:03

marcel.tokar napísal:Klídek, povedzme ja ho chápem. Konkrétne ja som mal v najužšom výbere Corollu, Golf, Rapid, Toledo, I30, Ceed, P2008. Možno obdobné otázky dáva aj na fórach o iných autách, lebo ešte nieje celkom presvedčený a stále má v užšom výbere 3 autíčka. A peniažky na auto mu dôjdu až o čo ja viem 3 mesiace. Tak jednoducho zbiera info. Má pravdu, tri krát meraj a raz rež. Každopádne povoziť sa raz 20 minút dá človeku viac ako okukovať a študovať web 300 hodín.
Marcelko :D ti sa ma pochopil presne :mrgreen: trikrát meraj a raz rež...nie je to vec za 100 eur či ??? Mám ešte v užšom výbere aj iného kandidáta :) a to že si ho nevyskúšam sa báť nikto nemusí, predsa nekúpim mačku vo vreci bez toho aby som ju oňuchal...Všetko chce a má svoj čas :!: :!: :!: Keď niekto nechce, tak mi nebude reagovať na moje príspevky a je to vyriešené...nechápem niektorých jedincov :roll: a vlastne čo je toto tu ? nie náhodou FÓÓÓÓRUM :twisted: Tí čo nemajú čo k príspevku, tak nekomentovať zbytočne a ostatný nech sa páči ;-)
Rozhodnutie padlo na benzínový atmosferický motor VALVEMATIC...pomerom kvalita/cena

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: Auris II

Príspevok od používateľa Bebo » Utorok, 18. Februára 2014, 21:48

Cirdemanko, ved sa nerozculuj ;-) , niektori ludia tu len poukazuju na tvoj dost nestandardny postup (inak aj z mojho pohladu). Na jednej strane je ok, ked sa chces o danom aute co najviac dozvediet - a nielen z roznych testov, ale hlavne skusenosti konkretnych majitelov. Aj sam pises, ze to nie je vec za 100 EUR, preto je dost zvlastne, ze si si to za tu dobu este nebol obzriet a odskusat osobne. Ja ked si chcem nieco kupit, tiez najprv preluskam vsetky mozne web stranky, testy, recenzie, fora, porovnavania a pod., ale co najskor chcem danu vec vidiet a odskusat nazivo - tym sa bud vo svojom vybere utvrdim, alebo danu vec z dalsieho rozhodovania vylucim. Dalsia vec je, ze chces nove auto a nie jazdenku a predopkladam, ze patris medzi beznych uzivatelov aut, teda ziadny extrem. Kazde nove auto by pri beznom pouzivani a tvojom rocnom najazde malo byt v pohode niekolko rokov, z tohto pohladu by ta nemala sklamat ani Dacia ;-) (o Lade ale pochybujem :mrgreen: ). Preto urobis asi najlepsie, ked si pojdes vyskusat vsetko, co pre teba pripada do uvahy a sam uvidis, ci ta nieco oslovi vyrazne viac ako zvysok. Drzim palce a dobre vyber.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Cirdemanko
panic
Príspevky: 68
Dátum registrácie: Pondelok, 23. Decembra 2013, 18:20
Bydlisko: Levice

Re: Auris II

Príspevok od používateľa Cirdemanko » Utorok, 18. Februára 2014, 21:54

Bebo napísal:Cirdemanko, ved sa nerozculuj ;-) , niektori ludia tu len poukazuju na tvoj dost nestandardny postup (inak aj z mojho pohladu). Na jednej strane je ok, ked sa chces o danom aute co najviac dozvediet - a nielen z roznych testov, ale hlavne skusenosti konkretnych majitelov. Aj sam pises, ze to nie je vec za 100 EUR, preto je dost zvlastne, ze si si to za tu dobu este nebol obzriet a odskusat osobne. Ja ked si chcem nieco kupit, tiez najprv preluskam vsetky mozne web stranky, testy, recenzie, fora, porovnavania a pod., ale co najskor chcem danu vec vidiet a odskusat nazivo - tym sa bud vo svojom vybere utvrdim, alebo danu vec z dalsieho rozhodovania vylucim. Dalsia vec je, ze chces nove auto a nie jazdenku a predopkladam, ze patris medzi beznych uzivatelov aut, teda ziadny extrem. Kazde nove auto by pri beznom pouzivani a tvojom rocnom najazde malo byt v pohode niekolko rokov, z tohto pohladu by ta nemala sklamat ani Dacia ;-) (o Lade ale pochybujem :mrgreen: ). Preto urobis asi najlepsie, ked si pojdes vyskusat vsetko, co pre teba pripada do uvahy a sam uvidis, ci ta nieco oslovi vyrazne viac ako zvysok. Drzim palce a dobre vyber.
Bebo:

Taktiež si ma pochopil ako to myslím... ;-) vyskúšať pôjdem, už som mal ísť ja viem :mrgreen:
Rozhodnutie padlo na benzínový atmosferický motor VALVEMATIC...pomerom kvalita/cena

Používateľov profilový obrázok
Pajaja369
nula
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Streda, 24. Apríla 2013, 00:03
Bydlisko: Prievidza

Re: Auris II

Príspevok od používateľa Pajaja369 » Piatok, 25. Apríla 2014, 13:11

Cirdemanko

Taktiež si ma pochopil ako to myslím... ;-) vyskúšať pôjdem, už som mal ísť ja viem :mrgreen:[/quote]


No čo chlape, pochváľ sa čo si kúpil
Toyota Auris ll 1.6 Valvematic Style 2013 Bronzová - Avant Garde

MiBo
začiatočník
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Sobota, 28. Júna 2014, 14:01

Re: Auris II

Príspevok od používateľa MiBo » Sobota, 29. Novembra 2014, 09:43

POZOR!
Pre majitelov AURIS II.gen. precitajte si na webe:
www.toyotaklub.cz
-Auris
-Zvolavacka

milanov
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Utorok, 21. Apríla 2009, 18:33

Re: Auris II

Príspevok od používateľa milanov » Nedeľa, 30. Novembra 2014, 16:17

Ty si vlastne už rozhodnutý, že berieš diesel. Ja mám 1.6 benzín a som spokojný. Na chodenie do roboty nepotrebuješ turbo

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 30 neregistrovaných