sťahovanie ľavého predného okna

všetko o tomto modeli
Kocar
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Sobota, 1. Decembra 2012, 12:29

Re: sťahovanie ľavého predného okna

Príspevok od používateľa Kocar » Pondelok, 28. Januára 2013, 19:30

chrenik napísal:Ak urobí automobilka zvolávačku nemala by preplatiť aj náklady s tým spojené? (napr. kto mi preplatí náklady na benzín musím ísť kôli tomu cca 120km tam a späť) :(
ad 1 - a ked ti pride letak z lidlu na akciovy jogurt tiez si das preplatit naklady :-D heh toto ma pobavilo
ad 2 - zvolavacka nema nic spolocne s vyssie opisovanym problemom

chrenik
panic
Príspevky: 15
Dátum registrácie: Nedeľa, 5. Apríla 2009, 21:10

Re: sťahovanie ľavého predného okna

Príspevok od používateľa chrenik » Utorok, 5. Februára 2013, 20:30

no ak pride letak na akciovy jogurt a jogurt je zly tak prečo nie. zvolavačka bola kôli premazaniu vypinača ovladania okna na vodičovej strane bolo vymenene mazivo a skrutky. v protokole piše že, CHYBA odstránená vozidlo prešlo výstupnou kontrolou takže to bola asi moja chyba že to bolo zle premazane
Auris 1,6 Dual VVT-i

Kocar
panic
Príspevky: 11
Dátum registrácie: Sobota, 1. Decembra 2012, 12:29

Re: sťahovanie ľavého predného okna

Príspevok od používateľa Kocar » Štvrtok, 7. Februára 2013, 17:49

chrenik napísal:no ak pride letak na akciovy jogurt a jogurt je zly tak prečo nie. zvolavačka bola kôli premazaniu vypinača ovladania okna na vodičovej strane bolo vymenene mazivo a skrutky. v protokole piše že, CHYBA odstránená vozidlo prešlo výstupnou kontrolou takže to bola asi moja chyba že to bolo zle premazane
ta zvolavacka je koli premeraniu prechodoveho odporu na potenciometroch toho ovladaca pasta tam nebola dava sa tam ako prevencia a to si este predstav ze by si tam musel ist druhy krat keby si ten ovladac mal vadny lebo sa objednava presne podla VIN na konkretne vozidlo to by bolo kecoooooooooooooooooov :-D :-D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných