Búchanie v náprave

všetko o tomto modeli
jandrobny
panic
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Pondelok, 22. Augusta 2011, 15:19

Búchanie v náprave

Príspevok od používateľa jandrobny » Nedeľa, 29. Júla 2012, 11:38

Moje zlé skúsenosti s Aurisom pokračujú... Sedačku vodiča som zatiaľ nevyreklamoval, vnútorné plasty vyzerajú po 10 mesiacoch ako v mojom predchádzajúcom 12 ročnom Opel Vectra. Čakám na garančnú prehliadku v Nitre, kde som auto kupoval a kde mi namontovali neoriginálne parkovacie senzory....
A včera som sa vrátil z Českej republiky. Väčšinu diaľnice z Bratislavy cez Brno do Prahy tvorí betónový rebrík, ktorý dokáže cestu poriadne znepríjemniť. Išiel som ho neraz iným autom, ale včera na Aurise prvý krát. Tak to bol teda zážitok! Vždy som šoféroval veľmi rád, aj dlhé cesty (napr. Rím, Amsterdam ... 1300 km v kuse) ale včerajších 240 km som si vytrpel dôkladne. Okrem neskutočne nepohodlného a boľavého sedenia, auto na tom betónovom rebríku trieskalo tak, že sa nedalo ani počúvať rádio, ani rozprávať. Trochu sa to stíšilo počas predbiehania v ľavom pruhu, tak som vyskúšal dlhšie zaradenie do pravého pruhu a pokiaľ som mal ľavú stranu ešte v predbiehacom pruhu tak to bolo ako tak v pohode. Keď som prešiel celým autom tak to začalo opäť trieskať. Zajtra s tým idem do servisu (určite nie do PPC), ale predpokladám, že dopadnem tak, ako keď mi prijímací technik v PPC povedal pri zastavenom aute, kde široko ďaleko okolo auta nič nebolo a napriek tomu parkovací senzor pípal, že to ASI FÚKA VIETOR!!!

Bol som s autom v servise - AWF Slovakia. Prístup servisu bol celkom slušný. Auto vyskúšali, ale takú hrbolatrú cestu v Bratislave asi nemáme. Auto zdvihli, odkiaľsi z pruženia vytiahli malý kamienok... ten tomu hluku určite pomohol, ale to nie je určite hlavný dôvod. A na sedadlo vodiča povedal príjmací technik, že je naozaj hrozné - ako keby sedel na drevenej doske.
Naposledy upravil/-a jandrobny v Utorok, 21. Augusta 2012, 12:46, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
ultra
panic
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Februára 2006, 13:28
Bydlisko: Levice/SR

Re: Búchanie v náprave

Príspevok od používateľa ultra » Nedeľa, 29. Júla 2012, 17:40

V Nitre sedacku vodica urcite nevyreklamujes - ja som to uz skusal - nakoniec som kupil vypln sedaku na spolujazdcovu sedacku a v Nitre mi ju vymenili - svoj zadok - resp. stehna mi za toto podakovali a neskutocne sami ulavilo - odporucam - aj ked cena vyplne je ako keby ju vyrabali a vozili z Marsu.

Cestu z Prahy som si veru odtrpel na Aurise aj ja - a je to nieco neskutocne. Urcite sa jej budem chciet v buducnosti vyhnut.

Planoval som si Auris nechat dlhsiu dobu......ale zda sa mi ze po 3- 4 rokoch asi pojde z domu. Len co si v dnestnej dobe vybrat -to je otazka.
Toyota Auris 1.6 Valvematic (2010)
ex: Nissan Primera P11C 2.0 benz. 103kW (2000)
ex: Nissan Almera 1.5 benz. (2001)
ex: Škoda Fabia 1.2 HTP (2003)

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Búchanie v náprave

Príspevok od používateľa grexos » Nedeľa, 29. Júla 2012, 19:47

kam uz toto speje... inak coraz viac uvazujem ze ked nove tak mazda, honda ? vacsina znamych je spokojna a zostali v japan sfere. auris je bohuzial hnusna masovka a dost odflaknuta
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

vma
nula
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Streda, 9. Februára 2011, 13:12

Re: Búchanie v náprave

Príspevok od používateľa vma » Sobota, 4. Augusta 2012, 19:44

Už ma začína tlačiť čas s kúpou nového auta - Ficová daň z luxusu nad 80kW by mala platiť od októbra - a tento príspevok je ďalšie varovanie :(

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných