Auris - zadné svetlá

všetko o tomto modeli
1andrej
nula
Príspevky: 7
Dátum registrácie: Streda, 2. Novembra 2011, 11:07

Re: Auris - zadné svetlá

Príspevok od používateľa 1andrej » Štvrtok, 7. Júna 2012, 13:19

Takze o zabavku na vikend mam postarane, aspon ze svokor postavil novu dvojgaraz, tak moze aj prsat :-)
Kabel sa hadam nemal kde seknut, auto sa pouziva na bezne vozenie po meste, tak ziadne extremne nadskakovacky sa nekonaju, aj ked Piestanske cesty su v katastrofalnom stave.
Este raz skontrolujeme tie poistky a potom pojdeme od te objimky smerom k poistkovej skrinke a uvidime ci nieco najdeme.

andrejsvk
nula
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2012, 10:08

Re: Auris - zadné svetlá

Príspevok od používateľa andrejsvk » Pondelok, 30. Júla 2012, 10:29

Cau Andrej, viriesil si ten problem nejako? ak ano ako? mam auris 1.4 diesel a mal som s nim podobny problem. dosiel som domov a nesivietilo mi prave zadne svetlo, kukol som na ziarovku a vyzerala v pohode, dal som ju spat a svietila, lenze prestal ist blinker a brzda v tom svetle. ked som asi 5krat povytahoval vsetky ziarovky tak vzdy nesvietila ina kombinacia. nakoniec som aj napriek tomu ze ziarovka isla kupil novu na zadne svetlo, vymenil a zrazu isli vsetky. neviem ci to bola iba nahoda alebo bol problem v tom (ak si to este neviriesil tak skus vymenit ziarovky (vsetky v tom svetle)). kazdopadne nieco s tymi zadnimi svetlami neni vporiadku lebo tam menim ziarovky tak zhruba raz za pol roka.

Andrej

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných