Auris 2011

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Auris 2011

Príspevok od používateľa diana3 » Streda, 24. Augusta 2011, 08:35

Caute vsetci,


tak som sa stala majitelkou Bieleho Aurisa, 1.6 Valvematik.

Ked som bola auto objednavat, isla som na modely z roku 2010, alebo teda... bol iny ao ten co dosiel mne. Zmenu som postrehla v budikoh, nie su take pekne, ale vraj je na ne lepsie vidiet, mne nevadili ani tie pri skusobnej jazde, dokonca sa mi pacili. Nie je tam obmedzovac rychlosti ale co je pozitivna zmena, zmenila sa farba potahov.

Mam momentalne najazdenych 110 km :) a velka spokojnost. Presla som forum a nasla som 3 asi najvacsie problemy:
1. blbe sedenie: nic ma v sedaku netlaci, nie som nejake drobaaatko, zatial mam najazdenych sice len 110km, no nic nepohodlne necitim.
2. skripanie,a lebo take zavrzganie pod volantom: ano, to sa deje aj u mna, neviem ci mam z toho robit nejaku paniku... Az tak mi to nevadi, len ked vozim kamosov, tak mam nove auto a sem tam tam cosi zaskvrci
3. skripot pri pustani spojky: ano, aj tam mi to sem tam skripne, teda ked mam studeny motor, nastartujem a trocha rychlejsie pustim spojku. tiez neviem ci sa mam nejako na to pytat, kedze na forach som sa docitala, ze to robi vela ludom a kazdemu povedali, ze to nic...

Jo a este sa mi zda, ze zmena nastala hore na palubnej doske, nad fukarmi. Je tam take miesto kde sa da dat mobil. Ine zmeny nebadam :)
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Používateľov profilový obrázok
Samuel
začiatočník
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2008, 18:30
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Auris 2011

Príspevok od používateľa Samuel » Streda, 24. Augusta 2011, 10:59

Gratulujem ku kupe, vela stastnych km.

1. Dlho som hladal spravnu polohu na sedenie, hlavne pri dlhych strekach, ale teraz to uz mam vykoumane.
2. Mne vrzga stredovy tunel a vrch palubovky.
3. Spojka je predsalen mechanicka zalezitost, takze nejake tie pohyby sposobia zvuk.

Budiky su v modeloch po fl zmenene, palubovky trochu tiez, hlavne rucna brzda je viac klasickejsia.

Odkladacie miesto na vrchu palubovky Ti vzniklo pravdepodobne kvoli vybave. Ak mas manualnu klimu, tak ta nema vetraci otvor v tej vrchnej casti ako pri automatickej..
Toyota Auris 1,6 Valvematic: 1ZR-FAE 6 M/T Navi Exclusive
Hyundai Accent 97 1,5 12V HB

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: Auris 2011

Príspevok od používateľa diana3 » Streda, 24. Augusta 2011, 11:16

budiky mam taketo
http://tinypic.com/r/1fxz4i/7

a tu je vidiet tu....vanicku na mobil,alebo nejake veci nad fukarmi, klimu mam tusim automaticku, nemam tam ziadne kolieska, ci ovladanie plynoveho sporaka

http://tinypic.com/r/357r5oy/7

:)
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: Auris 2011

Príspevok od používateľa Srandista » Streda, 24. Augusta 2011, 11:27

Kukam ze tie budiky museli byt zmenene pre modelovy rok 2011, lebo pofaceliftore vyzerali tiez inak a ta vanicka tam tiez nebola O_o
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Samuel
začiatočník
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2008, 18:30
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Auris 2011

Príspevok od používateľa Samuel » Streda, 24. Augusta 2011, 11:28

Fuha, toto bura zatial vsetky moje poznatky o autach predavanych na SVK. Kde si objednavala ? Aka je presne vybava ?

Tieto budiky som videl zatial len v navode, nazivo este v ziadnom aute. Vsade sa totiz montuju optitronove s 3D rozpolozenim, vo verziach po fl so zmenenou grafikou a farbou podsvietenia. Ale toto som este nevidel.

Rovnako aj ta klima je zaujimava. Vyzera to na dvojzonovu automatiku, ale prieduch na hornej strane to uz nema. Tieto odkladacie "vanicky" sa totizto zatial davali len v pripade manualnej klimy. Hmm..zaujimave
Toyota Auris 1,6 Valvematic: 1ZR-FAE 6 M/T Navi Exclusive
Hyundai Accent 97 1,5 12V HB

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: Auris 2011

Príspevok od používateľa diana3 » Streda, 24. Augusta 2011, 11:33

kupovala som v autogrande v BA, v technicaku mam, ze schvaleny model 4.4.2011, predajca mi povedal, ze toto je najnovsi model aky sa vyraba, ze on v takomto aurise sedi prvy krat. ze pred dvoma mesiacmi boli ine,a le pozdavala sa mu intuicia ovladania palubneho, neviem porovnat, lebo pred tym som sedela len raz v aurise s tymi 3D. akoze tie 3D sa mi po designovej stranke pacili viac. ale povedal mi, ze podla jeho osobneho nazoru je toto lepsie... vravim, neviem, ale je to dost intuitivne a blbuvzdorne a hlavne prehladne.

klima je dvojzonova automatika

Vybava je Luna, chces presne detaily co tam je ci staci ak napisem, ze Luna?

Mne sa to auto zda teraz akesi... pohodlnejsie, ale mam pocit, ze kedze je miesto prieduchu vanicka, tak asi setrili...
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Používateľov profilový obrázok
Samuel
začiatočník
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2008, 18:30
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Auris 2011

Príspevok od používateľa Samuel » Streda, 24. Augusta 2011, 11:37

Tak podla stranky Toyoty, sa do Luny montuju tieto manualne budiky a do Terra Cool a do Sol sa montuju optitronove. Zaujimava vec.

Po fl Aurisy su o nieco pohodlnejsie, maju inu charakteristiku pruzenia a navyse maju kvalitnejsie plasty v interieri.
Toyota Auris 1,6 Valvematic: 1ZR-FAE 6 M/T Navi Exclusive
Hyundai Accent 97 1,5 12V HB

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: Auris 2011

Príspevok od používateľa diana3 » Streda, 24. Augusta 2011, 11:41

jj to uz som sa coitala aj ja o tych budikov, ze len do nizsej a vyssej verzii, len skoda, ze o tom nevedel predajca a neinformoval ma, trocha ma to sklamalo... tie 3D budiky sa mi pacili :/
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Danoss
nula
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Pondelok, 2. Januára 2012, 10:53

Re: Auris 2011

Príspevok od používateľa Danoss » Pondelok, 2. Januára 2012, 12:23

Pěkné líbí se mi Toyota Auris 2011.
Něco pro ženy přírodní kosmetika. Rychlá online půjčka.
jedete na dovolenou tak proto tu je Cestovní pojištění

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných