Predĺženie záruky

všetko o tomto modeli
parflet
nula
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pondelok, 13. Júna 2011, 20:23
Bydlisko: Bratislava

Predĺženie záruky

Príspevok od používateľa parflet » Štvrtok, 16. Júna 2011, 10:33

Vyplatí sa mi kúpiť si predĺženie záruky o dva roky? Podľa štatistík spoľahlivosti je Toyota na tom celkom dobre takže by to mohlo byť aj zbytočné. Na druhej strane ani servis nepatrí medzi najlacnejšie a keby sa náhodou niečo pokazilo tak by následná oprava možno vyšla rovnako draho ako dokúpenie predĺženej záruky. Auris bude mať v jeseni tri roky od výroby (teda je ešte v záruke). Zatiaľ mi na ňom odišiel iba motorček na prepínanie/zapínanie vnútorného okruhu klimatizácie, ktorý mi opravili v záruke bez problémov.
Toyota Verso 1,8 Valvematic, 2015
Toyota Auris 1,6 Dual VVTi, 2008

Používateľov profilový obrázok
diana3
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Sobota, 25. Júna 2011, 10:35
Bydlisko: Bratislava

Re: Predĺženie záruky

Príspevok od používateľa diana3 » Streda, 29. Júna 2011, 10:03

no... to je presne otazka...

co som sa pytala v toyote, tak predlzenie zaruky sa da spravit aj uplne ku koncu zaruky.

ide presne o to, ci sa spolahnes na to, ze ak sa nieco pokazi bude to lacnejsie ako cena poistky, alebo chces mat "kludny spanok" a doplatis poistku, no moze sa stat, ze to budu "vyhodene" peniaze.

myslim, ze toto je taka zalezitost, ze kazdy si musi zvazit na kolko pozna soje auto a ako mu veri ale stat sa moze hocico. ide aj o to, kolko rokov ho chces este mat, ja predavam auto vzdy DO styroch, cize tri roky mi uplne vyhovuju, od konca poistky cca o pol roka vzdy auto rpedavam,c ize napr. pre mna je ta poistka naozaj o nicom, ale to si kazdy musi zvazit sam :)
Toyota Auris, 1.6 Valvematic Luna + parkovacie senzory + cierne skla, biele. Kupene 22.8.2011

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných