Strana 1 z 1

Držiaky nápojov v Aurise

Napísané: Štvrtok, 10. Februára 2011, 11:33
od používateľa vsauris
Chcel by som požiadať o radu. Na Aurise sa mi pokazili obidva držiaky nápojov
na palubovke. Sú vyskočená a nedajú sa zatvoriť, takže mi dosť prekážajú.
Keď som sa bol informovať v Toyoťáckom servise koľko by stála oprava, skoro
ma vystrelo... Cena jedného (iba materiál) je cca 100EUR.
A k tomu ešte robota. Zhodenie celej palubnej dosky ... Jednoducho pekná
hromada hodín.
No a teda ešte raz, vedil by mi niekto poradiť, kde by sa tieto
držiaky - šuflíky dali zohnať za menej. Vrakoviská som mal za nula bodov.
Ďakujem.

Re: Držiaky nápojov v Aurise

Napísané: Štvrtok, 10. Februára 2011, 13:25
od používateľa KLingO
ak su vyskocene a nie polamane tak snad len opravit ... ta nechceli tak trosku natiahnut v tom servise ? :shock:

Re: Držiaky nápojov v Aurise

Napísané: Štvrtok, 10. Februára 2011, 13:43
od používateľa vsauris
Jeden bude vyskočený - nedá sa zasunúť a na druhom bude niečo vo
vnútri zlomené, lebo ten len tak ledabolo lieta hore-dole. Ale tá cena za
materiál bola fakt taká. Problém je aj v tom, že u Aurisa je palubovka
jeden celok , takže musí ísť dole celá a to nie je hodinová záležitosť.
Preto keby sa mi aspoň podarilo lacnejšie zohnať tie držiaky.

Re: Držiaky nápojov v Aurise

Napísané: Štvrtok, 10. Februára 2011, 16:20
od používateľa Samuel
Mno mne vyskocil na vodicovej strane raz, tak som ho posteloval hore-dole a od vtedy funguje normalne...
Ale ani nechcem vediet co si s nimi robil, ked sa Ti pokazili obidva :?

Re: Držiaky nápojov v Aurise

Napísané: Piatok, 11. Februára 2011, 09:57
od používateľa vsauris
Máš doma 6 a 8 ročné sojky ? Deti neustriehneš , takže stalo sa asi to...

Re: Držiaky nápojov v Aurise

Napísané: Pondelok, 21. Februára 2011, 22:49
od používateľa tomas21
vyrobna vada, treba reklamovat !

Re: Držiaky nápojov v Aurise

Napísané: Piatok, 4. Marca 2011, 11:30
od používateľa Blackjoe
nazdar, mozno u nasich severnych susedov najdes riesenie ;)

Kód: Vybrať všetko

http://allegro.pl/toyota-auris-corolla-pojemnik-na-kubek-org-nowy-i1489803219.html
podla prepoctu to je nejakych 17,- Eur + postovne, myslim, ze to sa uz da :) skus mknut tu polsku stranku, urcite najdes aj ten druhy...