Tak mi to rozbili .. fnuk. (AURIS 2009)

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
Samuel
začiatočník
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2008, 18:30
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Tak mi to rozbili .. fnuk. (AURIS 2009)

Príspevok od používateľa Samuel » Sobota, 8. Januára 2011, 13:55

Vyzera to byt na klasickeho idiota v jazdenom VW. Tmavmodra, kombi, nech je to co najvacsie aj ked v tom jazdim sam, folie co najmtavsie, urcite diesel. Odtrhol by som mu na mieste hlavu, a ked by mi povedal, ze mal nervy, tak by som ho obvinil z ohrozenia zivota pri nepricetnosti a ziadal by som pre neho odobratie vodicskeho !! Ja viem, znie to utopisticky, ale neuveritelne nenavidim takychto ludi !

Samozrejme, ze ked mas decko v aute, tak si to vyriesil velmi slusne ;)
Toyota Auris 1,6 Valvematic: 1ZR-FAE 6 M/T Navi Exclusive
Hyundai Accent 97 1,5 12V HB

marian.letko
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Nedeľa, 9. Januára 2011, 12:36

Re: Tak mi to rozbili .. fnuk. (AURIS 2009)

Príspevok od používateľa marian.letko » Nedeľa, 9. Januára 2011, 18:29

opravovane auto uz nikdy nebude ako pred tym, aj keby ti poistovna zaplatila dovolenku v amerike. a nevadi, ci je stare alebo nove. :(

tom
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Utorok, 4. Januára 2011, 17:06

Re: Tak mi to rozbili .. fnuk. (AURIS 2009)

Príspevok od používateľa tom » Pondelok, 10. Januára 2011, 09:14

Tak toto nechapem - malo to ist pekne z jeho PZP a od teba nemaju co pytat peniaze :x . :!:

Bohuzial nedavno som mal nehodu ja, kde som napalil alebo skor tukol do boku fordu ka. Zenska davala smerovku z hlavnej na vedlajsiu odkial som vychadzal ja, kym sa sa poobzeral uz bola predo mnou a tak som do nej tukol. Chcela odbocit az na dalsiu vedlajsiu, samozrejme teraz uz tvrdi, ze smerovku nedavala., takze jednoznacny vinnik som ja. Ona ma preliaceny bok aj s dverami, mne sa nestalo prakticky nic, trocha oskrety naraznik.

No ale to som tym chcel povedat, ze to vsetko islo z mojej PZP a nikto nikomu nic neplatil, len poistovna servisu.
A takto to malo byt aj v tvojom pripade.
Keby si nemal havarijnu tak co? Preco by si ty ako poskodeny mal nieco platit a nemale peniaze, potom naco je ta poistka??? (a povinna)
Naposledy upravil/-a tom v Pondelok, 10. Januára 2011, 16:38, upravené celkom 1 krát.

Používateľov profilový obrázok
m.a.t.o.
panic
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Piatok, 20. Júna 2008, 18:48

Re: Tak mi to rozbili .. fnuk. (AURIS 2009)

Príspevok od používateľa m.a.t.o. » Pondelok, 10. Januára 2011, 14:18

V prvom rade skoda pekneho auta, ale co uz ... nam naburali Aurisa (tiez cerveneho) tyzden po kupe, tiez z boku, odniesli si to zadne dvere, blatnik a zadny naraznik sa len striekol + vymena disku a penu (o tu pneu sme sa museli dost natahovat s poistovnou, lebo ju nechceli vymenit).

Ale co som vlastne chcel, to s tym havarijnym poistenim si riesil dobre. My sme to tiez riesili tak, ze servisu sa zaplatilo z havarijky + sa este muselo cvaknut tych 5000 Sk ako spoluucast. Neviem presne, ale asi o dva mesiace dosli papiere z poistovne vinnika, ze sa uz vyrovnali s nasou poistovnou a samozrejme dosli nam aj tie peniaze co sme platili ako spoluucast ... o rok sa havarijna poistka nezvysila, takze mozes byt kludny... len dlho to vsetko trva a vela vybavovaciek je okolo toho...
Auris 1,6 Dual VVT-i

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 11 neregistrovaných