Auuu to bolelo

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
Youngblood
začiatočník
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Streda, 20. Júna 2007, 19:11
Bydlisko: Dunajská Streda / Bratislava

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa Youngblood » Pondelok, 24. Augusta 2009, 21:56

Čo sa toho parkovania tyka sa priznávam že sa zaradujem medzi čiaroslepcov... V klude pri hypermarketoch zaparkujem rovno na čiare a zaberem 2 parkovacie miesta aby sa nikto vedla mna nezmestil ani z prava, ani z lava... Takto sa mi lachšie vystupuje (kôli velkym dvierkam) a nemusim sa báť ze budem musieť riešiť niaku jamku od niakeho ignoranta... 8)
Toyota Celica TS23, VVTL-i (2ZZ-GE)
Ex:Toyota Celica T23, VVT-i (1ZZ-FE)
If U dont fight, U lost allready!!!
トヨタ セリカ

zk24
Chrumka
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Streda, 1. Apríla 2009, 11:08

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa zk24 » Pondelok, 24. Augusta 2009, 22:11

no nehnevaj sa, ale tym ignorantom si asi ty... btw. aby si si niekedy nenasiel praveze rozbite spatne zrkadielko ci rozkopnutu puklicu ked tak sebecky parkujes... Sorry..

tym sa nevyhrazam, len varujem.... :mrgreen:

Používateľov profilový obrázok
eman22
začiatočník
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Mája 2009, 12:17

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa eman22 » Streda, 16. Septembra 2009, 00:12

Youngblood napísal:Čo sa toho parkovania tyka sa priznávam že sa zaradujem medzi čiaroslepcov... V klude pri hypermarketoch zaparkujem rovno na čiare a zaberem 2 parkovacie miesta aby sa nikto vedla mna nezmestil ani z prava, ani z lava... Takto sa mi lachšie vystupuje (kôli velkym dvierkam) a nemusim sa báť ze budem musieť riešiť niaku jamku od niakeho ignoranta... 8)
No Comment. Keby som nemal koli takemu ako ty kde zaparkovat bol by si prvy na rane komu by som obysiel auto klucom. :twisted: . Nic v zlom sme ludia tak sa tak spravajme. Ked chces parkovat hentakym sposobom, parkuj niekde na kraji parkoviska. kde nikto nestoji.
Toyota Auris 1,4D4D, r.v. 2010 6MT
ex. WV Passat 1,8T 20V,r.v.2001
ex Ford Focus 1,8TDci r.v. 2002
Skoda Fabia combi 1,2 "HTP" (firemny)
ex. Toyota Avensis T22 sedan 1,6i 98
ex: Skoda Fabia II 1,4i 16V
ex: Skoda Fabia I 1,9SDi 3x

Používateľov profilový obrázok
Youngblood
začiatočník
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Streda, 20. Júna 2007, 19:11
Bydlisko: Dunajská Streda / Bratislava

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa Youngblood » Streda, 16. Septembra 2009, 22:17

eman22 napísal:
Youngblood napísal:Čo sa toho parkovania tyka sa priznávam že sa zaradujem medzi čiaroslepcov... V klude pri hypermarketoch zaparkujem rovno na čiare a zaberem 2 parkovacie miesta aby sa nikto vedla mna nezmestil ani z prava, ani z lava... Takto sa mi lachšie vystupuje (kôli velkym dvierkam) a nemusim sa báť ze budem musieť riešiť niaku jamku od niakeho ignoranta... 8)
No Comment. Keby som nemal koli takemu ako ty kde zaparkovat bol by si prvy na rane komu by som obysiel auto klucom. :twisted: . Nic v zlom sme ludia tak sa tak spravajme. Ked chces parkovat hentakym sposobom, parkuj niekde na kraji parkoviska. kde nikto nestoji.
Takze dbajme na teba, lebo Ty si človek, čo niekomu poškodi auto bez zaváhania. Mna by to v živote nenapadlo... Ja osobne tolerujem aj človeka čo parkuje križom cez cestu... Hambi sa... A čo sa toho parkovania cez čiaru tyka... Som na takych parkoviskach nazbieral dosť ťukancov a stalo ma to dosť € aby som si tie jamky dal do poriadku... Dokonca jeden buzerant mi dvierkami jebol o moje auto (ked som v nom sedel) a to takou silou že sa cele auto rozhojdalo... To som vystupil z auta a ešte on sa tvaril urazeny... Vela nechybalo k tomu aby som ho na mieste dobil ako psa... Ludia sú divný...
Toyota Celica TS23, VVTL-i (2ZZ-GE)
Ex:Toyota Celica T23, VVT-i (1ZZ-FE)
If U dont fight, U lost allready!!!
トヨタ セリカ

Používateľov profilový obrázok
mr.68
začiatočník
Príspevky: 159
Dátum registrácie: Streda, 21. Novembra 2007, 22:17
Bydlisko: Hliník nad Hronom
Kontaktovať používateľa:

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa mr.68 » Streda, 16. Septembra 2009, 23:02

eman22 napísal:
Youngblood napísal:Čo sa toho parkovania tyka sa priznávam že sa zaradujem medzi čiaroslepcov... V klude pri hypermarketoch zaparkujem rovno na čiare a zaberem 2 parkovacie miesta aby sa nikto vedla mna nezmestil ani z prava, ani z lava... Takto sa mi lachšie vystupuje (kôli velkym dvierkam) a nemusim sa báť ze budem musieť riešiť niaku jamku od niakeho ignoranta... 8)
No Comment. Keby som nemal koli takemu ako ty kde zaparkovat bol by si prvy na rane komu by som obysiel auto klucom. :twisted: . Nic v zlom sme ludia tak sa tak spravajme. Ked chces parkovat hentakym sposobom, parkuj niekde na kraji parkoviska. kde nikto nestoji.
Ja by som najradšej neparkoval na týchto miestach ale nakupovať treba.... ja som raz sedel v aute ked do mna nacúvala ženská, ale to sa len oprela o nárazník takže sa nič vážne nestalo, riešil som to v klude, ale ak by som niekoho prichytil ako mi ryje kľúčom do auta tak to by som si ho musel odsediet vážne... ruky dolámať...
!! ex.Corolla 1.4 e11 G6 r.v.98 !!
Celica 2,0 Gti 5.gen

Používateľov profilový obrázok
eman22
začiatočník
Príspevky: 282
Dátum registrácie: Pondelok, 25. Mája 2009, 12:17

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa eman22 » Streda, 16. Septembra 2009, 23:38

mr.68 napísal:
eman22 napísal:
Youngblood napísal:Čo sa toho parkovania tyka sa priznávam že sa zaradujem medzi čiaroslepcov... V klude pri hypermarketoch zaparkujem rovno na čiare a zaberem 2 parkovacie miesta aby sa nikto vedla mna nezmestil ani z prava, ani z lava... Takto sa mi lachšie vystupuje (kôli velkym dvierkam) a nemusim sa báť ze budem musieť riešiť niaku jamku od niakeho ignoranta... 8)
No Comment. Keby som nemal koli takemu ako ty kde zaparkovat bol by si prvy na rane komu by som obysiel auto klucom. :twisted: . Nic v zlom sme ludia tak sa tak spravajme. Ked chces parkovat hentakym sposobom, parkuj niekde na kraji parkoviska. kde nikto nestoji.
Ja by som najradšej neparkoval na týchto miestach ale nakupovať treba.... ja som raz sedel v aute ked do mna nacúvala ženská, ale to sa len oprela o nárazník takže sa nič vážne nestalo, riešil som to v klude, ale ak by som niekoho prichytil ako mi ryje kľúčom do auta tak to by som si ho musel odsediet vážne... ruky dolámať...
Pri parkovani v mestach na velkych parkoviskach musis s par tukancami ratat, nic s tym nespravis. Ale to ze ti niekto nenecha listok za stieracom, ako sa stalo kamosovi je totalne chrapunstvo.
Ked som bol v prahe pred kamosovym barakom sa parkovalo na dotyk ( samozrejme bez rucnej, aby sa odtial dalo vijst. Ked nie je kam proste to strcis do kazdej medzierky.

for Youngblood: Pisal som to ako priklad, v zivote by som niekomu zamerne auto neposkodil, len aby si sa uvedomil, ze nemas parkovat ako "Sedlak" a zabrat tak dve az tri parkovacie miesta, hlavne vo vacsich mestach kde byva problem s parkovanim. Ale ked niekde som a vydim takychto "Velkomoznych p soferov", ktory parkuju cez dve miestam "nozik sa mi vo vrecku otvara". A je rozdiel ci potom k tomu autu pricupita nejaka slecinka, ktora ma dva dni vodicak a ledva sa trafi cez dve parkovacie miesta, alebo nejaky skuseny sofer, ktory to spravi zamerne. V Bratislave v petrzke by som sa potom ani necudoval tvojmu poskodenemu autu od nejake dobraka, ktory koli tebe nemal kde zaparkovat.
Toyota Auris 1,4D4D, r.v. 2010 6MT
ex. WV Passat 1,8T 20V,r.v.2001
ex Ford Focus 1,8TDci r.v. 2002
Skoda Fabia combi 1,2 "HTP" (firemny)
ex. Toyota Avensis T22 sedan 1,6i 98
ex: Skoda Fabia II 1,4i 16V
ex: Skoda Fabia I 1,9SDi 3x

Používateľov profilový obrázok
Youngblood
začiatočník
Príspevky: 198
Dátum registrácie: Streda, 20. Júna 2007, 19:11
Bydlisko: Dunajská Streda / Bratislava

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa Youngblood » Štvrtok, 17. Septembra 2009, 08:30

Prečitaj si ešte raz čo som pisal na začiatku tejto strany a jasne uvidiš že sa jedna o parkovaní pri hypermarketoch kde sa vedla teba auta menia da sa povedat každych 5 minut a nie o parkovaní v meste... Je rozdiel ked niekde zaparkuješ v meste a to auto vedla ktoreho si to zaparkoval tam ešte stále stojí, keď odtial odchádzaš... Samozrejme v meste parkujem presne tak isto ako hocikto iný ;-)
Toyota Celica TS23, VVTL-i (2ZZ-GE)
Ex:Toyota Celica T23, VVT-i (1ZZ-FE)
If U dont fight, U lost allready!!!
トヨタ セリカ

Používateľov profilový obrázok
macik
začiatočník
Príspevky: 215
Dátum registrácie: Utorok, 20. Februára 2007, 22:29
Bydlisko: Most pri Bratislave

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa macik » Utorok, 22. Septembra 2009, 13:23

zk24 napísal:Mysiak. K parkovaniu pri Tescu mam vlastny nazor... a tiez vlastne skusenosti. Podaktori uz vedia... Ale az na velmi odlahlych miestach neodporucam parkovat :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Moja strategia je odvtedy radsej zaparkovat pri milionovom aute ako odlahlo...
no to je tiez riziko - drahe auta su nachylnejsie na "samovznietenie" :-)
Hunyadi ix20 1.6 CVVT
EX: Honda Civic Type S 8g (UFO)
EX: Corolla E10, 4E-FE, 3D, Social Edition 299000km

coldak
panic
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Utorok, 21. Júla 2009, 19:35
Bydlisko: Blava

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa coldak » Pondelok, 5. Októbra 2009, 08:19

no ked tak pozeram na mojho este vlastne noveho aurisa ktory ma este len 7500km a uz vyzera ako keby sa vratil z frontu tak mam dojem ze mnoho ludi by malo dostavat svoje auta bez klucov. ved prvy den v praci na novom aute som skoro spadol na zadok ked mi ho niekto stiho podpisat klucom cez predne a zadne dvere na spolujazdcovej strane. o dva tyzdne ked som sa ho rozhodol uz aj umyt som si vsimol ze mi ho niekto stihol uz aj suchnut na naraznikovom plaste predneho blatnika, zase niekto netusi kde mu konci auto a aky ma polomer vytacania. no a pre istotu mi pred par dnami zase niekto pri parkovani suchol zadny naraznikovy plast no teraz to potiahol az na plech blatnika. samozrejme anonym bez kuska cti nechat na seba kontakt. to aby si clovek zase zadovazil staru volgu ktora mala plechy 2mm hrube.

Používateľov profilový obrázok
m.a.t.o.
panic
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Piatok, 20. Júna 2008, 18:48

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa m.a.t.o. » Pondelok, 5. Októbra 2009, 14:10

Neprijemne, ked ti niekto prejde klucom po aute ... co to moze byt za cloveka... a ked sa ti to stalo v praci, tak to by som ho ani nedaval lakovat pokial to prilis nebije do oci, lebo kde mas zaruku, ze nejaky zavistlivy "kolega" ti ho "neoznackuje" zase... :roll:
Auris 1,6 Dual VVT-i

Používateľov profilový obrázok
KLingO
začiatočník
Príspevky: 407
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 16:29
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa KLingO » Pondelok, 5. Októbra 2009, 15:15

trosku spat k povodnej teme: Rufus uz je konecne opraveny :mrgreen:
______________________
Auris Hybrid TS 2013 Style
EX:Auris 2009 1,6Vmatic M/T ExNavi

hornet74
panic
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Utorok, 31. Marca 2009, 14:31
Bydlisko: Revúca

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa hornet74 » Utorok, 6. Októbra 2009, 10:53

tiež som objavil na spolujazdcových dverách škrabanec až tak že vidno aj plnič alebo čo to je, čo s tým? do servisu alebo sa to dá spraviť aj svojpomocne?
Toyota Auris 1,33 Dual VVT-i 2009

Používateľov profilový obrázok
180dcat
panic
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Sobota, 9. Augusta 2008, 21:31

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa 180dcat » Utorok, 1. Decembra 2009, 14:35

tak uz aj ja mam pokrstene auto.akurat vcera vecer tesne pred mojim domom to do mna napalil jeden k...t do lavej zadnej casti a kolesa.elektron cely poskriabany a pri otvore na nadrz pokriveny a poskriabany plech.dufam ze nemam posunutu napravu.lebo cely naraz bol prave do kolesa.tlacil ma bokom.
odbocoval som do lava z hlavnej cesty a on ma isiel obehovat.nemam slov.. :evil:
volal som policiu.aspon dostal pokutu 50€ ani nemal na zaplatenie.vraj je socialny pripad.tak si od niekoho pozical.
dal som to cez havarijnu p. a oni to budu vymahat od jeho poistovne.je to ovela rychlejsie.
opravovat to budu v toyota poprad.

zk24
Chrumka
Príspevky: 419
Dátum registrácie: Streda, 1. Apríla 2009, 11:08

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa zk24 » Utorok, 1. Decembra 2009, 14:40

cez havarijnu? A nemas nejaku spoluucast na ktorej mozes skodovat?

Používateľov profilový obrázok
180dcat
panic
Príspevky: 47
Dátum registrácie: Sobota, 9. Augusta 2008, 21:31

Re: Auuu to bolelo

Príspevok od používateľa 180dcat » Utorok, 1. Decembra 2009, 14:57

mam spolu ucast okolo 160€. ja to zaplatim a moja poistovna to bude vymahat od poistovne toho somara.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných