otazka pre auris-akov

všetko o tomto modeli
Používateľov profilový obrázok
m.a.t.o.
panic
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Piatok, 20. Júna 2008, 18:48

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa m.a.t.o. » Utorok, 12. Januára 2010, 11:21

Ked vam svietia svetla na kratku vzdialenost chodte si ich dat nastavit, lebo v tovarni ich evidentne nenastavuju ... ja som mal tiez tento problem, a ked mi ich v servise nastavili, tak potom uz svietili normalne, ani ziarovky som nemusel menit.

a ake ziarovky vlastne idu do Aurisa? H11? Sak o takych som este ani nepocul... :)

KLINGO, a kde si nakoniec zohnal tie ziarovky? Inak ja som minule menil spiatockovu ziarovku a dost zle je pristupna ... ked sa vypali raz aj zadne svetlo, tak to veru neviem jak to budem menit, lebo ta ziarovka od svetla je este viac pri blatniku nez spiatockova... :roll:
Auris 1,6 Dual VVT-i

Používateľov profilový obrázok
KLingO
začiatočník
Príspevky: 407
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 16:29
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa KLingO » Utorok, 12. Januára 2010, 14:30

nezohnal :(
______________________
Auris Hybrid TS 2013 Style
EX:Auris 2009 1,6Vmatic M/T ExNavi

Používateľov profilový obrázok
m.a.t.o.
panic
Príspevky: 102
Dátum registrácie: Piatok, 20. Júna 2008, 18:48

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa m.a.t.o. » Utorok, 12. Januára 2010, 14:58

e-shopy si tiez skusal?
Auris 1,6 Dual VVT-i

Používateľov profilový obrázok
KLingO
začiatočník
Príspevky: 407
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 16:29
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa KLingO » Utorok, 12. Januára 2010, 15:38

zopar som nasiel ale mali poznamku ze neschvalene do premavky - lebo som hladal take s viac bielym svetlom a viac svietive
______________________
Auris Hybrid TS 2013 Style
EX:Auris 2009 1,6Vmatic M/T ExNavi

mates_elit
panic
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Sobota, 2. Januára 2010, 14:09
Bydlisko: Lietava

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa mates_elit » Utorok, 12. Januára 2010, 15:43

tie night breakery bolo tiež riadne umenie zahnat a nakoniec vydrzali len mesiac a prechadzal som uz aj net a myslim ze aj filips uz noby tieto H11 v nejakom farebnom prevedeni, vyskusam a dam potom vediet...

Používateľov profilový obrázok
Samuel
začiatočník
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2008, 18:30
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa Samuel » Utorok, 12. Januára 2010, 18:35

Ehm a nejdu do Aurisu nahodou klasicke H7 ? Este som to nepozeral ale tak sa mi zda...
Inak je pravda, ze su nachylne na znecistenie. Uz aj mala vrstva spiny takto v zime a svietia tlmene. Tie ostrekovace tam naozaj mohli montovat rakosnici blbi :?
Tiez mam ale pocit, ze svietia moc nizko a na plocho..
Toyota Auris 1,6 Valvematic: 1ZR-FAE 6 M/T Navi Exclusive
Hyundai Accent 97 1,5 12V HB

mates_elit
panic
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Sobota, 2. Januára 2010, 14:09
Bydlisko: Lietava

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa mates_elit » Utorok, 12. Januára 2010, 19:44

strtavacie su tam H11 a dialkove HB3, proste take "bezne ziarovky ako do skoro kazdeho auta"...

Používateľov profilový obrázok
KLingO
začiatočník
Príspevky: 407
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 16:29
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa KLingO » Streda, 13. Januára 2010, 15:33

take bezne do hockereho japonskeho alebo emerickeho auta :mrgreen: (HB3 ma pre ameriku nejake oznacenie 90xx)
______________________
Auris Hybrid TS 2013 Style
EX:Auris 2009 1,6Vmatic M/T ExNavi

mates_elit
panic
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Sobota, 2. Januára 2010, 14:09
Bydlisko: Lietava

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa mates_elit » Nedeľa, 17. Januára 2010, 19:01

Zdarec, mám otázočku... náš Riško je Auris rv 2009, 1.33 výbava terra cool. Chcem sa opýtať, nakoľko nemáme vzadu reproduktory, že či je tam pri tejto výbave nejaká predpríprava (káble, úchyty) a ak áno, aký je to typ reprákov alebo označenie alebo ja neviem podľa čoho to mám kúpiť. Resp. ak chce dať niekto kompletnú radu, kde ich v okolí Žiliny zoženiem. Za odpoveď pekne ďakujééééém.

Používateľov profilový obrázok
Mysiak
začiatočník
Príspevky: 296
Dátum registrácie: Sobota, 8. Novembra 2008, 15:42
Bydlisko: SVK

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa Mysiak » Pondelok, 18. Januára 2010, 10:42

Auris 1.6,MT5

toyota
nula
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Sobota, 30. Januára 2010, 23:04

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa toyota » Nedeľa, 31. Januára 2010, 23:23

treba ich podlepit pomaha to

mates_elit
panic
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Sobota, 2. Januára 2010, 14:09
Bydlisko: Lietava

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa mates_elit » Nedeľa, 14. Februára 2010, 15:20

Zdravíčko. Mám otázku: dajú sa dorobiť do základnej 1.33ky ostrekovače svetiel aj keď tam nie sú xenóny. Našiel som si konečne nejakú reálne dostupnú (xenón) prestavbu na H11 a aby to nebolo pre "zelených pánov" príliš okaté, tak tam chcem dať aj tieto ostrekovače. Nechcem tam dávať len samotné kryty. Chcel by som aby to tie svetlá ozaj trocha za jazdy prečistilo. Viem, že ešte treba aby svetlá mali aj automatické nastavenie výšky svietenia ale toto už asi riešiť nebudem.

http://www.a-ts.sk/shop/index.php?skupi ... etla/xenon
Obrázok
http://www.facebook.com/photo.php?pid=1 ... 1167721787

Ďakujem za odpovede. :)

milanov
panic
Príspevky: 55
Dátum registrácie: Utorok, 21. Apríla 2009, 18:33

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa milanov » Nedeľa, 21. Februára 2010, 18:15

Dnes sa mi podarilo rozbiť zadné sklo na aute. Som z hoho veľmi nervózny. Predtým som mal hádam 15 rokov Favoria a nič teraz mám najazdených sotva 8OOO km a stalo sa. V garáži. Neviem, čo robiť, navštíviť servis Toyota, alebo iný? :oops:

mates_elit
panic
Príspevky: 135
Dátum registrácie: Sobota, 2. Januára 2010, 14:09
Bydlisko: Lietava

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa mates_elit » Nedeľa, 21. Februára 2010, 21:02

milanov napísal:Dnes sa mi podarilo rozbiť zadné sklo na aute. Som z hoho veľmi nervózny. Predtým som mal hádam 15 rokov Favoria a nič teraz mám najazdených sotva 8OOO km a stalo sa. V garáži. Neviem, čo robiť, navštíviť servis Toyota, alebo iný? :oops:
neviem ako to tam je so zarukou ale mam pocit ze ak tam das nejake sklo ktore nie je origo a boli by s nim po case nejake problemi, tak mi oni mohli robit zas problemi so zarukou, skus sa opytat, ci nebude problem ak si sklo zozenies sam a nechas ho namontovat u nich... neviem ci to prejde ale ak su tam aspon trocha normalny ludia tak by ste sa mohli nejako dohodnut a ak mas havarijnmu tak to asi ani riesit nemusis... malo by sa to dat zaplatit z nej a mal by si tam origo okno...

Používateľov profilový obrázok
Dreamax19
panic
Príspevky: 105
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Augusta 2009, 22:22
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: otazka pre auris-akov

Príspevok od používateľa Dreamax19 » Pondelok, 22. Februára 2010, 00:42

mates_elit napísal:
milanov napísal:Dnes sa mi podarilo rozbiť zadné sklo na aute. Som z hoho veľmi nervózny. Predtým som mal hádam 15 rokov Favoria a nič teraz mám najazdených sotva 8OOO km a stalo sa. V garáži. Neviem, čo robiť, navštíviť servis Toyota, alebo iný? :oops:
určite Ti servisáci budú robiť problémy ... kedže by to nebolo originál od nich, mali by v budúcnosti zámienku aj pri hocijakej vade motora, že nebolo odborne namontované okno a poškodil sa aj motor :D

vysvetľoval mi to jeden známy servisák z BMW, to je ich politika debilná, ak majú čo i len najmenší dôvod, tak sa vyhovoria na neodobornú montaž. Ja som si dal robiť Magicar, predtým som sa bol pýtať v Toyote, že či s tým bude problém, či to nejako ovplyvní záruku ak to budem mať od certifikovanej firmy. A oni že nie, nebude problém, ale ak sa neskôr preukáže napr. chyba v elektrike tak to môže byť z toho... Tak sa pýtam "takže to v konečnom dôsledku ovplyvní záruku" :D a on že áno :D :D :D tak či tak by v prípade akejkoľvek poruchy udali dôvod zásah do vozidla ... ak nechceš mať v budúcnosti podobné problémy, len kvôli tomu, že si nepriniesol peniaze do pokladnice Toyoty, tak radšej choď k autorizovanému servisu...

Takže tak.
TOYOTA AURIS 1.6 Valvematic, 09 NAVI and BMW E46 320i [125kw]

EX: Volvo C70 Coupé 2.3 T5
EX: VW Golf IV 1.9 TDI
EX: Renault Megane Coupé 1.6 16V

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 32 neregistrovaných