Čo vás vie najviac naštvat ????

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
scream
toyoťák
Príspevky: 753
Dátum registrácie: Pondelok, 7. Marca 2011, 09:28
Bydlisko: Kosice

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa scream » Streda, 14. Mája 2014, 15:56

presne tak ak nemas svedkov tak je nedokazatelne ci on tak zaparkoval alebo ty si donho nacuval... a aj keby si mal aj tak je to na dlhe lakte... uz ma hnev presiel, filcka odvtedy nenastartovala stale stoji na svojom mieste.
Swift Sport ZC32S
Mazda 626 2002 1.8
ex:Accord Cl9 2.4 Vtec-i
ex:Celica 7A-FE
ex: Felicia 1.3 1999

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Streda, 21. Mája 2014, 21:57

Už mám plné zuby TDI-čkarov ktorý si dajú obrovský blow off ventil nech to poriadne odfukuje ... :x
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 21. Mája 2014, 22:02

hehe, uz aj ja maaaam :-D ale nedymim jak tdi .-D
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Štvrtok, 22. Mája 2014, 09:32

Gabriel Nagy napísal:hehe, uz aj ja maaaam :-D ale nedymim jak tdi .-D
ale v tvojom prípade to nie je otravný zvuk jak ked si niekdo nasilu stčí do zadku vrtulu a snaží sa spraviť stoho zvuk
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Bebo » Štvrtok, 29. Mája 2014, 22:14

Ked ma predbehne debil, ktory po 30m brzdi a (stoji, lebo dava prednost oprotiiducim autam), lebo odbocuje dolava. V kazdom smere len jeden pruh, takze obist ho je bez sance. To asi nikdy nepochopim.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa stenky » Nedeľa, 1. Júna 2014, 21:14

ja som vcera stretol turbok*k*ta. na obchvate (most lafranconi) si to mrda v audi kombi, v kufri nalozene ocelove tyce, jokl profil. tmave auto, tmave ciernene tyce, neoznacene absolutne nicim, pretrcajuce minimalne 1.5m za auto. ked som mu pri obiehani ukazal, co si o jeho nezodpovednom prevoze myslim, ocividne nebol poteseny, lebo skrz jeho preriedeny predny chrup bolo badat naznaky nadavok :evil:
Naposledy upravil/-a stenky v Pondelok, 2. Júna 2014, 09:33, upravené celkom 1 krát.
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
Thomas
Toyota guru
Príspevky: 1388
Dátum registrácie: Piatok, 11. Mája 2007, 15:25
Bydlisko: BA - Engerau

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Thomas » Pondelok, 2. Júna 2014, 08:17

hehe, už som myslel že myslíš na mňa s tým turbom.., som sa bol voziť včera :mrgreen:
Toyota Celica 2,0 16v 1993 turbo4wd with swap JDM 3S-GTE
Stock engine, no EGR, Blitz nur Spec + A-M-A + downpipe=1bar, Tial Bov

Toyota Corolla 1,4 VVTi 2004

ex: 2x Celica AT180

Používateľov profilový obrázok
Srandista
Toyota guru
Príspevky: 1503
Dátum registrácie: Nedeľa, 26. Júla 2009, 13:46
Bydlisko: Brno

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Srandista » Pondelok, 2. Júna 2014, 13:35

Tomas, a kam si viezol tie tyce, priznaj sa? :mrgreen:
Hyundai i30 1.5 T-GDI 2022, cervena
Toyota Corolla 1.8 TS 2003, cervena
Ex: Toyota Corolla 1.3 G6 1998, cervena
Family: Toyota Yaris 1.3 2006, modra metaliza
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa teer7 » Pondelok, 2. Júna 2014, 16:21

Bebo napísal:Ked ma predbehne debil, ktory po 30m brzdi a (stoji, lebo dava prednost oprotiiducim autam), lebo odbocuje dolava. V kazdom smere len jeden pruh, takze obist ho je bez sance. To asi nikdy nepochopim.
nam vcera jeden chuj urobil nieco podobne. viezol sa za nami cez celu Karlovu ves, potom nas predbehol, zaradil sa pred nas a zacal brzdit, aby 50 m po zaradeni sa pred nas odbocil bez smerovky doprava. cista jeboza :twisted:
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa spider207 » Pondelok, 2. Júna 2014, 19:19

Vyslintam sa aj ja, radsej az dnes lebo vcera by mi asi dali ban. Je naozaj smutne kolko stretne clovek koko.. sorry, debilov za skromnych 100km cesty. Uz nepocitam ani tych co nedavaju smerovky ked odbocuju, ani tych co si to je.. sorry, ficia 40-50km nad hranicou max povolenej rychlosti, predbiehaju v neprehladnych usekoch a clovek ak ide predpisovo tak si pripada ako brzda prevadzky. Vrcholom ale mojho vcerajsieho vyletu bol koko.. sorry, curak na bmw 1er ktory si to na Kremnickych baniach tak rezal, ze som musel zist s autom takmer az do priekopy aby sme sa nestretli. No trtkam mu jeho staru, tak clovek ma vedla seba zenu s malym dietatom a na ceste takyto pitchus.. prisam pitchu.. sorry, prisam vacku, keby bola prilezitost tak mu co-to poviem a nevylucujem, ze by sme ostali len pri ustnej konverzacii.. a to som od prirody velmi kludny clovek. Bohuzial aj vodici su len obrazom toho ako funguje tento nas bananistan, podla mojho nazoru by vodicak (a mozno aj rodny list) nemalo mat 50% nasej populacie. Juj, ale som sa dobre vyslintal.

Používateľov profilový obrázok
KLingO
začiatočník
Príspevky: 407
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 16:29
Bydlisko: KE
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa KLingO » Utorok, 3. Júna 2014, 12:54

ja som tak minule leto stretol motorKARa ked som siel dolu z jahodnej .. expert ma 2 pruhy do hora, ale ne, on si to lize az poza dvojitu plnu naklopeny v zatacke .. keby som nestrhol volant tak dostane facku spetakom :evil:
______________________
Auris Hybrid TS 2013 Style
EX:Auris 2009 1,6Vmatic M/T ExNavi

Používateľov profilový obrázok
Gabo
toyoťák
Príspevky: 972
Dátum registrácie: Streda, 31. Mája 2006, 16:53
Bydlisko: Nitra

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabo » Piatok, 6. Júna 2014, 10:14

teer7 napísal:
Bebo napísal:Ked ma predbehne debil, ktory po 30m brzdi a (stoji, lebo dava prednost oprotiiducim autam), lebo odbocuje dolava. V kazdom smere len jeden pruh, takze obist ho je bez sance. To asi nikdy nepochopim.
nam vcera jeden chuj urobil nieco podobne. viezol sa za nami cez celu Karlovu ves, potom nas predbehol, zaradil sa pred nas a zacal brzdit, aby 50 m po zaradeni sa pred nas odbocil bez smerovky doprava. cista jeboza :twisted:

Toto sa aj mne dost casto stava, ze predbiehaju na poslednu chvilu a potom odbocuju dolava - nemoznost ho obist nijak. :roll:
Toyota Auris TS Hybrid 2016
ex: Toyota Corolla e10 1995
ex: Honda Accord Tourer 2007

Používateľov profilový obrázok
kuki
toyoťák
Príspevky: 968
Dátum registrácie: Utorok, 7. Novembra 2006, 17:30
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa kuki » Pondelok, 9. Júna 2014, 12:47

Ak vam neni lahostajny osud pitnej vody v SR (a nechcete ju kupovat za 5 nasobok sucasnej ceny), tak si prosim najdite minutku a podporte hromadnu pripomienku...

http://skutocnysnem.sk/list/zastavme-sc ... zahranicia
auto: Fun Or Racing Daily in STyle with More Power 260 - 267hp a 398Nm bratm
priblizovadlo: Honda City 1.4 Cool
predtym: dlllho dlllllllho Corolla E10 5D : 1,3 16V EFI : KS-One

Používateľov profilový obrázok
Miro_B
panic
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pondelok, 8. Júla 2013, 12:53
Bydlisko: Lemešany

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Miro_B » Pondelok, 30. Júna 2014, 12:49

spider207 napísal:Vyslintam sa aj ja, radsej az dnes lebo vcera by mi asi dali ban. Je naozaj smutne kolko stretne clovek koko.. sorry, debilov za skromnych 100km cesty. Uz nepocitam ani tych co nedavaju smerovky ked odbocuju, ani tych co si to je.. sorry, ficia 40-50km nad hranicou max povolenej rychlosti, predbiehaju v neprehladnych usekoch a clovek ak ide predpisovo tak si pripada ako brzda prevadzky. Vrcholom ale mojho vcerajsieho vyletu bol koko.. sorry, curak na bmw 1er ktory si to na Kremnickych baniach tak rezal, ze som musel zist s autom takmer az do priekopy aby sme sa nestretli. No trtkam mu jeho staru, tak clovek ma vedla seba zenu s malym dietatom a na ceste takyto pitchus.. prisam pitchu.. sorry, prisam vacku, keby bola prilezitost tak mu co-to poviem a nevylucujem, ze by sme ostali len pri ustnej konverzacii.. a to som od prirody velmi kludny clovek. Bohuzial aj vodici su len obrazom toho ako funguje tento nas bananistan, podla mojho nazoru by vodicak (a mozno aj rodny list) nemalo mat 50% nasej populacie. Juj, ale som sa dobre vyslintal.
Bohužial, takýchto exemplárov je na ceste dosť. Tá sprostá hlava si nedokáže uvedomiť že keď sadne za volant tak stačí zlomok sekundy a poserie život sebe a aj nevinným ľuďom. Načo do boha sa serie blikajúco-trúbiaci 150-tkou keď prídeme do mesta a tam sa stretneme na prvom semafori. Keď uvidím že takého idiota zastavia policajti, zastavím a poďakujem sa im a hentoho pošlem do p..e, lebo ako bolo povedané, toto by nemalo mať nielen vodičák.
Toyota Auris 1.6 TS 2015 97kw
ex Toyota Corolla E12 combi 1.6 VVT-i 08/2004Obrázok
ex Suzuki Baleno 1.6 combi 1997
ex Lancia Prisma TD 1985

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa stenky » Sobota, 5. Júla 2014, 18:14

pred rokom a tyzdnom mi do mr2 nabural pakno s oktaviou. schytal to lavy blatnik.
vcera, cestou na slovakiaring som unlockol novy achievement. najebala do mna mrazarenska dodavka zozadu. panko ako to uz byva zvykom, ma kooperativu, taze sa zas budem vybavovat s absolutnym kretenom obhliadkarom.
buduci rok takto na prelome jun/jul cakam ze mi na nu spadne lietadlo, alebo aspon vlak...
Obrázok

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných