Čo vás vie najviac naštvat ????

Fórum o všetkom a o ničom
Speedy
panic
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Augusta 2006, 14:30
Bydlisko: Hlohovec

Príspevok od používateľa Speedy » Nedeľa, 13. Augusta 2006, 19:01

Ja hram paintball poloprofesionalne, ligu u nas a aj v Polsku a k airsoftu som par krat pricuchol ale vobec ma to neoslovilo...
Avensis T 25 2.0 D-4D facelift
Avensis T 27 2.0

ex: Avensis T25 2.0 D-4D

Používateľov profilový obrázok
wilson
Toyota guru
Príspevky: 1013
Dátum registrácie: Streda, 13. Apríla 2005, 10:52
Bydlisko: Žilina
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wilson » Štvrtok, 31. Augusta 2006, 11:19

terazki aj ja prispejem k šoférskemu umeniu niektorých vyvolených,
toto sa mi minule v martine stalo:
išliel som z ... cez martin. Na konci martina pred vrútkami (rozumej smer ZA) som sa rútil predpísanou 60kou, poneváč tam zelení mužíčkovia zvyknú stávať, ale aj inak mám rád 60ku v meste. No a za mnou bavoráčik novučičký až na mojom nárazníku prilepený, išiel si dialkové xenóny o mňa vypáliť. Nieviem či sa mu tak strašne páčil moj povoz, alebo čo, ale prebehnúť ma nechcel (asi ho miatla plná čiara). Nakoniec sa odhodlal a predbehol. Ale v tom ho napadlo, že si moj stroj a spredu obzrie a tak dupol na brzdy. Kedže ich má trošku výkonnejšie, ja som musel do protismeru ísť a on mi cez okienko prostredníkm ukázal, že som jednička a že som to tak bravúrne zvládol, tak som mu pozdrav opätoval, ale na viac už nebol čas, lebo som musel manévrovať medzi protiidúcimi autami. Potom som už len rýchlovzdalujúce sa červené svetielka na jeho BMW videl. Samozrejme, že vo vrútkach boli policajti, tak som myslel, že môjmu novému kamarátovi zase zakývam, že bude pár metrom dalej si s uniformami papieriky vymieňať, ale zrejme preletel vrútkami tak rýchlo, že si ho tí páni pri ceste asi ani všimnúť nestihli.
Rommster 1.2 TSI 2012
MB Vito 111 CDI 2004
Previa D-4D 2002
Ex: Mondeo MK3 2004, sedan, 2.2TDCI, Titanium X
Ex: E10 1997, sedan, 1.3 EFI

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Štvrtok, 31. Augusta 2006, 13:46

uprimnu sustrast, ja by som skoncil asi ako stano radic, infarkt za volantom.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

gmork
panic
Príspevky: 109
Dátum registrácie: Utorok, 21. Septembra 2004, 16:27

Príspevok od používateľa gmork » Štvrtok, 31. Augusta 2006, 14:46

pekne si to napisal wilson. :)

strielat by to mali. :evil:

inak nieco podobne sa mi stalo v BA na moste s tym rozdielom ze most je 4or prudovy, bolo to v noci takze tam boli 3 vozidla: ja v "rychlom" pruhu 20m predomnou autobus (nechaval som si odstup aby mi nesmradil do papule) a za mnou nejaka ta jednotka. lenze on ma nemohol obist cez tu prerusovanu ciaru lebo ju nevidel tak si musel rozsvietit dialkove svetla aby ju videl a mna pred sebou a kedze som si po chvili uvedomil ze zrejme je rad ze vidi mna a nie este ciaru tak som mu radsej uhol. ked dobehol autobus tak ten je vacsi ten videl aj bez dialkovych a obisiel ho. to som si zas nebol isty ja ci fakt dokazal prejst do druheho pruhu tak som si trochu prisvietil, on sa zlakol ze tam je este ine auto okrem neho a v zmetku slapol na brzdy ja som spravil to iste a potom tiez len nejake zmensujuce sa svetielka.
Ford Focus 1.8 '99
ex.: Toyota Carina II 1.6 XLi 16V '89

gmork
panic
Príspevky: 109
Dátum registrácie: Utorok, 21. Septembra 2004, 16:27

Príspevok od používateľa gmork » Štvrtok, 31. Augusta 2006, 15:21

a pred par dnami v noci :) som isiel (pre znalych situacie) v BA zo stareho mosta do petrzalky okolo billy. rozbehol som sa na zelenu a idem si tak 60-70 kmh. klasika 2 pruhy mojim smerom lenze o chvilu sa pravy pruh zbieha do laveho co usmernuje aj prislusiace zvodidlo. ako som sa tak blizil ku zvodidlu zrazu sa zvlastne rozziarilo a pomedzi mna a zvodidlo sa cez medzeru akurat prenho sa prehnala cervena felda. chudak asi v tom srote nedokazal na tych 100 metroch ubrzdit ten strasny rozjazd z kopceka este pred krizovatkou. tak som ho povzbudil klaksonom aby vedel ze je moj favorit. ako okolo mna prefrcal este mi supol kamienok do skla. ani neviem ci tam nieco po nom ostalo lebo uz ma dost :twisted: (lenze 11000 Sk na nove momentalne nemam).
Ford Focus 1.8 '99
ex.: Toyota Carina II 1.6 XLi 16V '89

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Sobota, 2. Septembra 2006, 23:37

pche, to su take rozpravky, ktore nevystrasia ani deti v skolke.
ja som bol tyzden v taliansku:

- smerovky sa bud nepouzivaju, alebo su zapnute stale, typicky na prazdnej dialnici kamion v pravom pruhu blika dolava.
- pravy pruh je iba pre naozaj pomale auta, vsetci co idu viac ako 80, musia ist v lavom, bars by dialnica mala aj 18 pruhov.
- pripajaci pruh na akejkolvek dialnici: najdlhsi mal asi 12 metrov.
NIKDY neobiehajte auto, ci kamion ak je vpravo\vlavo pripajaci pruh. ubrzite to, ale posrate sedacky nevytepuje nikto.
- ano, toto mesto ma 800 rokov a ludia tu normalne byvaju, ziju, pracuju. pockajte, ako to myslite, ze dve auta sa nezmestia vedla seba v tejto ulicke sirokej 2 metre? musia sa zmestit, ved kde sa budeme moct poprechadzat a debatovat so susedmi?
- najlepsie miesto na debatu so susedou je v strede zakruty. suseda byva vo vnutornej strane zakruty a pozdlz celej zakruty ma postaveny trojmetrovy kamenny plot, z vonkajsej strany zakruty je priepast. ale nebojte sa, do priepaste nespadnete, lebo su tam este aj stromy :-)
- preco by som mal zrychlovat, ked chcem obehnut toho predo mnou? nech si lavy pruh pribrzdi.
- osobne nechapem, ako mozu taliani spokojne platit myto (cca 1 oiro na 10 km), stat hodinu v zapche pred mytom, lebo medved a stat 2 hodiny v zapche, lebo 6 plne vytazenych pruhov dialnice sa v jednom bode stretava a spaja do 2 pruhov. esteze musite v zapche na myto stat iba na vstupe a na vystupe z dialnice. okrem benatok, ta hodinka-dve cakania predsa stoji za to, aby ste mohli 20 km okolo benatok ist po dialnici zadarmo ;-)
pre porovnanie, 10dnova znamka na rakuske dialnice stoji cca 8 oiro.
- krizovatka, vlavo smer Pisa, vpravo smer Pisa, a a hadaj kadial je spravne :-) dozvies sa, ked prejdes za krizovatku.

ale aby to nevyzeralo, ze taliani su uplni taliani, tak za ten tyzden som nevidel ani jednu nehodu, na kruhaci sa vzdy vsetci pomestili, a nikto na nikoho nemusel trubit, vyblikavat. specialitky ako umyselne vybrzdovanie, ci blokovanie - no way.
a v toskansku mali aj zaujimave cesty, same zakruty po kopcoch, premavka minimalna (a ked nie, neverili by ste na akej uzkej ceste a v akej neprehladnej zakrute sa vedla seba zmesti audiTT a corollaE9
:oops: )
bola aj rychlostna skuska na sotoline, ku kralovskemu apartmanu za 18eur na noc (http://www.poderecasciano.it/) sa inac nedalo dostat. odniesla si to iba zasterka, aj to iba minimalne. ten vyfuk sme chceli aj tak uz vymenit :-)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Nedeľa, 3. Septembra 2006, 14:24

vivat drgi :) ked dojdem domov, odplujem si aj ja nebojte :) este ale dozbieravam zazitky.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa wakkee » Nedeľa, 3. Septembra 2006, 15:14

AndyGTP napísal:vivat drgi :) ked dojdem domov, odplujem si aj ja nebojte :) este ale dozbieravam zazitky.
hehe co mas problem s tym, ze vsetci jazdia v protismere a trubia na teba :lol:
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 4. Septembra 2006, 13:15

ale nie. je tu totiz dost tupcov. ale fakt ze echt ostrovni primitivi za volantom. ja by som si doma netrufol trubit na cudzinca z UK, a ak by som trubil a potom az zbadal ze odkial je, hanbil by som sa jak pes. Tu proste su totalni drzi primitivi. Neurobil som tu ziaden kiks zavazny, nic. Dva krat sa mi stalo ze som sa proste otocil okolo celeho kruhaca, lebo som zle videl odbocky, nevedel som ktorou mam ist. Hadaj na koho niekto trubil... no na mna. Okrem toho, tu ludia v dodavkach naschval zrychluju ked prechadzas cez cestu, aby ta zrazili. Ked sa prudko nerozbehnes, umries. A to prechadzam na miestach, na to urcenych a ked je volna cesta, stalo sa mi to tu dva krat... je to neprijemne. Maju z toho asi sadomasochisticke ukojenie. A vsetci tu sedia za volantom jak dementi, by ste sa posrali od smiechu a placu zaroven: zhrbena postava, obe ruky na "12ke" hore pri sebe, na volante, medzi chrbtom a sedadlom 20cm medzera, oci 15cm od skla celneho. Priserne. Ale najhorsi su tu kamionisti, dodavkari. Ale to asi vsade.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa drgi » Utorok, 5. Septembra 2006, 13:24

v taliansku je prejdenie celym kruhacom povinne, moze sa opakovat aj 2-3 razy, kym sa rozhodnes, ktora cesta vyzera najspravnejsie.
co sa tyka prechodov cez cestu, chodci chodia po ceste ako po vlastnej obyvacke.

ak idu dvaja cyklisti vedla seba, staci kratko a jemne zatrubit, aby si ta vsimli, upracu sa ku kraju a kludne ich obehnes. ked som stretol obzvlast dementnu skupinku profi cyklistov na slovensku, nepomohlo ani dlhe trubenie. ako ocenenie ich hlbokej znalosti vyhlasky o premavke na cestnej komunikacii a ludskej slusnosti dostali plnu davku z ostrekovaca prednych svetiel. takisto som takto 'vychoval' cyklistu, ktory ignoroval stopku :-)
kto nema ostrekovace prednych svetiel, musi mat spolujazdca s flaskou vody :-)

tymto vsetkych pokropenych (minulych aj buducich) pozdravujem a zelam im viac rozumu. 8)
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
Voloďa
začiatočník
Príspevky: 262
Dátum registrácie: Pondelok, 12. Septembra 2005, 14:10
Bydlisko: BA - okolie

Príspevok od používateľa Voloďa » Streda, 6. Septembra 2006, 09:50

tak tych "profesionalnych" cyklistov uplne milujem. Zvacsa su to postarsi pani, ktori si kupia dresy za niekolko tisic a uz sa citia ako vitazi Tour de Zahorie (tam ich stretam najcastejsie). Krasne su ich zhluky na cestach - podla predchadzajuceho popisu. Na zvuk motora za sebou nereaguju, na klakson uz hej - vacsinou roztiahnutim sa po celej ceste, pripadne vztycenymi ukazovakmi - asi nejaky specialny cyklisticky pozdrav pre tych, ktori chcu jazdit podla pravidiel cestnej premavky :D
Tusim si zabezpecim spolujazdkynu s flasou cistej vody - aspon sa pani cyklisti osviezia :lol:
Toyota Celica GT 2,0 16V - ST202 3S-GE
r.v.1997

Používateľov profilový obrázok
Slam
panic
Príspevky: 35
Dátum registrácie: Nedeľa, 21. Mája 2006, 20:37
Bydlisko: Znojmo
Kontaktovať používateľa:

Príspevok od používateľa Slam » Streda, 6. Septembra 2006, 13:34

Voloďa napísal:Tusim si zabezpecim spolujazdkynu s flasou cistej vody - aspon sa pani cyklisti osviezia :lol:


Kdepak čistou vodu. Doporučoval bych pivo - vosy ho mají strašně rády... :lol:
Slam

Corolla E11 liftback 4ZZ-FE 1.4, rv. 11/01
Yaris NG 1.0 5d, r.v. 03/06

Ado
Toyota guru
Príspevky: 1796
Dátum registrácie: Streda, 27. Júla 2005, 09:10
Bydlisko: Tábor

Príspevok od používateľa Ado » Streda, 6. Septembra 2006, 14:48

Slam napísal:
Voloďa napísal:Tusim si zabezpecim spolujazdkynu s flasou cistej vody - aspon sa pani cyklisti osviezia :lol:


Kdepak čistou vodu. Doporučoval bych pivo - vosy ho mají strašně rády... :lol:
škoda piva na tých dementov :lol:
Lexus RX 400h,2008
Ex:RAV 4 II (XA2) 2.0 VVTi 4WD,r.v.2004
Ex:Celica AT200,r.v.96
1.8,85kw
Ex:Celica AT180,r.v.92
1.6Sti,74kw

Používateľov profilový obrázok
kici
toyoťák
Príspevky: 530
Dátum registrácie: Štvrtok, 16. Marca 2006, 10:15
Bydlisko: Prešov

Príspevok od používateľa kici » Štvrtok, 7. Septembra 2006, 08:33

Ja som momentalne totalne nasraty na svoje auto. Netusim ako, kde a preco, sa mi oskrutkovalo viecko na nalievanie oleja a niekde sa pobralo do teplych krajin. Podotykam, ze ho dotahujem uplne na fest, ze niekedy mam problem ho odkrutit. Takze som spravil netusim kolko kilakov bez neho a vsimol som si to, az ked som nasiel olejovu skvrnu pod autom. Tak teraz mam totalne, ale totalne cely motorovy priestor zasrati od oleja, taky jemny filtrik vsade, vysriekalo sa tak asi pol litra. Preco sa taketo paranormalne javy stavaju na mojich autach :cry:
PS: nemate niekto zvysny?
Lexus IS 200 1G-FE
Toyota Corolla E12 1,4 vvti
Yamaha XTZ 660 TENERE
EX - Toyota Starlet EP82 JednacelatriXLi

gmork
panic
Príspevky: 109
Dátum registrácie: Utorok, 21. Septembra 2004, 16:27

Príspevok od používateľa gmork » Štvrtok, 7. Septembra 2006, 19:58

to by som nebol povedal ze sa ostrekovacmi na svetlach da polievat okoloiduca chamrad. :lol: si budem musiet tiez take zohnat :)

btw na ukrajine o 22 som bol jedine osvetlene auto ja :D
a ktovie ako sa robia na UA cesty?
prve auto leje asfalt, druhe sype strk a auta to valcuju :lol: - to vie potesit.
Ford Focus 1.8 '99
ex.: Toyota Carina II 1.6 XLi 16V '89

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných