Čo vás vie najviac naštvat ????

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Bebo » Piatok, 4. Mája 2012, 23:07

Max11: A to pred par dnami zverejnili volaku anglicku studiu, podla ktorej vraj zeny parkuju lepsie ako chlapi. To by som chcel vediet, ako na takuto blbost prisli. Proti zenskym za volantom nemam nic (a vela z nich jazdi lepsie ako muzi), ale ked vidim, ze niekto nevie zaparkovat, tak takmer vzdy je to nejaka zenska. To, ze na velkych parkoviskach pred obchodakmi parkuju cez ciary a zaberu tak 2 miesta uz ani neriesim. Niekedy na jesen som vsak pred Kauflandom v MT videl zaparkovaneho Tuarega tak, ze zaberal hned 4 :shock: parkovacie miesta. Cakal som tam na kamosa a dufal, ze sa medzitym objavi aj majitel tej nemeckej haraburdy - bol som hovadsky zvedavy, co za dementneho idiota je niecoho takeho schopny. A dockal som sa: samozrejme blondava truba na polmetrovych opatkoch.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Max11
toyoťák
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Novembra 2010, 23:59
Bydlisko: Žilina

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Max11 » Sobota, 5. Mája 2012, 09:32

@Spider - Vysedavat musim momentalne bo drtim na statnice :D A jaksi mesiac pred nimi som sa dozvedel, ze mam polo retardovanych kolegovcov, ktori nevedia gramaticky, stylisticky ani informativne spravne spracovat pomaly ani jednu statnicovu otazku(nehovorim o tych, ktori sa vykaslali na vypracovanie uplne). Takze musim makat den/noc aby som si ich vypracoval a zaroven sa naucil 90 otazok ;) Smutne je ze 65 studentov nevie vypracovat 90 otazok a potom to ostane na mne.

@Drgi - Krasne napisane, s chuti som sa zasmial na tvojich vetach :D

@Bebo - Mas recht. Mam podobne skusenosti kazdy tyzden :lol: A presne som si vsimol to co aj ty... napriklad: zenska zaparkuje tak ze blokuje vyjazd hasicskej zbrojnice, stryco hasic na nu krici, ze tak nesmie parkovat a ona ze "len na chvilu" ze si ide cosi kupit do obchodu :lol: A taketo "vsak len na chvilu" som uz pocul vela krat. Aj ked som siel do nemocnice a truba sa zaparkovala na vjazde do takeho maleho parkoviska. Ja vravim, ze ako dlho bude, lebo ze za parkovanie v areali nemocnice sa plati za cas a ze ja idem len vyslovene cosi vybavit a idem prec. Ze len "na chvilu" ... hej ... pridem o 20 minut a auto tam stale stoji ... tak som to strihol cez travnik ale prial som si aby som mal poriadny terenak s velkym kovovym naraznikom vpredu aby som si prerazil cestu z parkoviska :twisted:

A preto nechapem aky je problem zaparkovat ako normalny clovek aj ked idem kdesi "len na chvilu". Ja sa teda nepovazujem za nejakeho bohoveho vodica ale zvycajne viem pekne zaparkovat aj ked idem kamsi vyslovene na 3 minuty. Okrem ineho - "auparkove stetky" ako ich trefne nazval Drgi maju na tych svojich megalomanskych karach 300 snimacov a kamier, tak musia byt ozaj vytrete aby nevedeli normalne zaparkovat.
Toyota Corolla E12, 4ZZ-FE

3,5 l/100km (Najnovší rekord na trase Zilina - Terchova s palivom Shell FuelSave)
6-7 l/100km (Pri bežnom jazdení)

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa moschino » Sobota, 5. Mája 2012, 10:33

Su vytrete!? myslim ze su najma arogantne.... Kazdy kreten dokaze zaparkovat najma ked ma milion snimacov na aute... Minule nam pred firmou zaparkovala p.ca s Maserati cez stiry boxy..... A to nieje ze nevie, ale ze musi ukazat ze na to ,,ma,, a pri tom ta jej kacacia huba vravi za vsetko....
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa sonnicek » Sobota, 5. Mája 2012, 16:41

Tak pekne vonku teplo vikend a kdo nam vysiel na ulicu? samozrejme zelene zabky a uz som lahsi o 20 eur :mrgreen: doklady mam vsetky vporiadku (co si odo mna ani poistenie a stk-cku nepytala a samozrejme bez pasu to ju netankovalo) skoda ze som akurat viezol mamu mi to pokazila, odbocil som na racku kde je prikazany smer a dalej sa ide na vazovovu, sak vikend ziadne auta stocim to pohodka nebudem sa tam do prdele cez vazovovu lopotit, samozrejme ma zastavila zacala doklady, vsetko odkontrolovala a viete co ste spravil? ano viem som si vedomi vypistemi pokutovy blocek a ja sa odvolam pretoze ich svedectvo voci mojmu neobstoji (mohol som povedat ze som isiel z hora zo sancovej a ostal som stat na semafore druhom smerom na legionarsku a mate tvrdenie proti tvrdenie a tam je dokazovanie tazke a nikto vas nebude tahat pre 30 eur po sudoch vykaslu sa na nich, vravim vporiadku spiste odvolam sa a pokial vam funguje kamerovi system na racku a bol som zaznamenany ste kryti a vyhrali ste (policajtka na mna pozera, kolega sa ani neodvazil pristupit k autu radsej pocuval vysielacku ked videl ako jej nakladam) na moje pocudovanie mi chcela zobrat vodicak! za odbocenie na prikazanom smere, na to sa chytila mamka a jak slepa hus vytiahla 50 eur a hovori ze to zatiahne, vtedy do mna tisic certov voslo a vsetko mi dojebala svojim strachovim konanim lebo uz som ju mal na tanieri presvedcenu ze to so mnou nestoji za tych 30 eur a pustia ma a este mi zazela aj pekny den 8) no nestalo sa tak a ako pani policajtka uvidela peniaze schmatla 50 eur a hovori ze vam to dam za 20, a este som ju zacal podpichovat vsak je pevny sadzobnik ako to mozte spravit? uz som vedel ze tie peniazky im idu do vacku, tak najprv som sprdol mamu a potom som rychlo vyskocil z auta a zacal som hustit do nich aby mi vydali pokutove blocky a to uz som videl inu neochotu, tak som si este pichol ze ci je to ich stanovisko a kde su cez tyzden ked sa tocim cez vazovovu a odbocuje tam tolko aut ze blokuju priebezny co ide dalej smerom od racka, ona kontruje ze je to ich stanovisko stoja tam pravidelne a robia si svoju robotu na to ja si idem svoje a vravim jej ze 2 mesiace som ich tam nevidel a to bolo este pekne pre nich vonku, slniecko aj tienik tu mate kde ste cez tyzden, na to kolega uz zacina overovat moju totoznost cez vysielacku lebo mu to neda ale nedokaze sa zapojit do rozhovoru, takto pokracujeme este 3 minuty ale policajtka mi nevie dat ani jeden dobry argument na moje zmysluplne otazky a ja si z usmevom beriem doklady od kolegu (som cisty ako lalia ziadne zatykace :mrgreen: ) a zelam im nicim neruseny prijemny den plny represie svatiacnym vodicom (sobotnajsia spicka v plnom prude) chapem aj postoj policajtov ktory to nemaju z vlastnej hlavy ale pokial sa mi nepozdava to co vykonavam bud to nerobim alebo mozem stale napomenut, a to ako uplny chrapun nevyzeram a nemam ani 3 milionove auto
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
teer7
začiatočník
Príspevky: 438
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Apríla 2008, 21:12
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa teer7 » Pondelok, 14. Mája 2012, 13:25

kua, ideme vyvencit decka do oravskej lesnej na zeleznicku, po hodine sa vratime k autu a na zadnych vyklopnych dverach tesne pod oknom prevaleny plech a na nom stopy po nejakom dreve. to akeho curaka moze toto ukajat? :evil: ani som blbo neparkovat, na obrovskom placi 3 auta, vsetko moji znami, ktori boli s nami...
a odideny displej na nokii ma tiez vie nastvat, ked nemozem precitat ani napisat sms a nevidim, kto mi vola... ale aspon to urychli nakup noveho telefonu, iPhone uz je pripraveny u predajcu...
Lexus RX400h (2008)
Toyota Corolla Verso 1.6 VVTi (2003)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1997)
ex: Toyota Previa 2.4 GL (1995)

Používateľov profilový obrázok
Goldak
začiatočník
Príspevky: 377
Dátum registrácie: Štvrtok, 6. Januára 2011, 18:06
Bydlisko: Poprad

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Goldak » Pondelok, 14. Mája 2012, 21:15

Snáď 100ročná p*ča ktorá by si mala nacvičovať skoky do truhly a nie liezť za volant. Stojím na semafóre zelená 1 idem zrazu oproti červená 206tka s blinkrom to strhla priamo proti mne plné brzdy ona skončilo to "pusou" vyskočené "lizatko" a škrabnuty naraznik.. Však čo stáva sa ... Ale keď ta p*ča o 2 roky mladšia jak hnedé uhlie začala vyskakovať že ona mala zelenu že ja som isto na červenu išiel / pričom mi mala dať prednosť/ že ako taký sopľak mohol dostať vodičák tak do mňa 100jedov použil som snáď aj také nadávky čo nepoznám nebyť kolegu tak jej tam natiahnem. Najlepšie na tom že tý zelený bu*eranti buzerovat a mlatiť stáli 5m dalej na parkovisku s otvoreným okienkom a čumely....

Čím dalej prichádzam na to že sa vykašlem na "lasku" celicu a kúpim 80tku landa a navarím miesto náraznikou koľajnice...
BLACK Yaris 70kw 217nm Little TDI killer
ex.RED Celica ST182

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa moschino » Pondelok, 14. Mája 2012, 22:29

aj mne vcera p.covala ropucha... Idem si v robote po smetiak pritiahnut blizsie a ako slusne na nu pani neparkujte tam.... Ona ze len minutku pustam stopky...minuta prec....beriem poltonovy paletak cely z ocely a postavim ho par cm pred jej predny naraznik....tolko nadavok sam nepoznam.... :mrgreen:

No teraz pridem pod dom....nic nemam proti mimomestkym....ale co ma dokaze fakt nasrat tak to je to ze cely tyzden stoja fakt na miestach priamo pod domom....a ja co k.rva platim dane Bratislave stojim volakde v p.ci kde chodia pochybne skupiny..... Az sa mi fakt otvara nozik vo vacku....mier s vami
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
Goldak
začiatočník
Príspevky: 377
Dátum registrácie: Štvrtok, 6. Januára 2011, 18:06
Bydlisko: Poprad

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Goldak » Pondelok, 14. Mája 2012, 22:46

No mňa takéto banalitky prestali srať keďže mám ako tak dobré vzťahy z mestkými ... Koľko krát som sa samonasieral keď som videl ako skvelý susedia parkujú a koľko miesta musia mať kolo seba 1m30 na jednu stranu 1m30 na druhú a ďalší si ešte nechá pre istotu 30čísel aby si neobil svoj 20ročny hyundai a ty medzi nich akurát zaparkuješ len ? neotvoríš dvere ... Teraz automatika hneď do zákazu a mám v P môžu zalamovať rukami koľko chcú
BLACK Yaris 70kw 217nm Little TDI killer
ex.RED Celica ST182

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa moschino » Pondelok, 14. Mája 2012, 23:01

To jo no.... A ja sa nerozculujem len p...m ako chora vrana :D......mi rozpraval kolega co byva v petrzalke ako sa tam parkuje....auta kolmo vedla seba a....auta pred nimi, chces vist? Odtlacis auto co je pred tebou-nechavaju netural..... Ze fakt.....sa mi uz rozum zastavuje...:-)
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 15. Mája 2012, 01:41

moschino napísal:To jo no.... A ja sa nerozculujem len p...m ako chora vrana :D......mi rozpraval kolega co byva v petrzalke ako sa tam parkuje....auta kolmo vedla seba a....auta pred nimi, chces vist? Odtlacis auto co je pred tebou-nechavaju netural..... Ze fakt.....sa mi uz rozum zastavuje...:-)
toto sa tu robi odkedy pamatam :D zvykol by si si :D
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
moschino
lexusák
Príspevky: 728
Dátum registrácie: Nedeľa, 7. Júna 2009, 23:00
Bydlisko: BA

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa moschino » Utorok, 15. Mája 2012, 10:39

stenky napísal:
moschino napísal:To jo no.... A ja sa nerozculujem len p...m ako chora vrana :D......mi rozpraval kolega co byva v petrzalke ako sa tam parkuje....auta kolmo vedla seba a....auta pred nimi, chces vist? Odtlacis auto co je pred tebou-nechavaju netural..... Ze fakt.....sa mi uz rozum zastavuje...:-)
toto sa tu robi odkedy pamatam :D zvykol by si si :D
jj situacia cloveka prinuti :mrgreen:
EX: TOYOTA Corolla E11

ist das auto und LEXUS!

Používateľov profilový obrázok
Bebo
Toyota guru
Príspevky: 1015
Dátum registrácie: Streda, 1. Júla 2009, 14:36
Bydlisko: MT

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Bebo » Streda, 16. Mája 2012, 12:02

Dost ma vie nasrat, ked zastavim na priechode, pustam chodcov a nejaky chuj vo vedlajsom pruhu ma totalne na salame. Napr. dnes som v MT pri hoteli Turiec pustal starsiu pani. Bol som, tak ako vsetci za mnou (4 – 5 aut) v lavom pruhu, lebo v pravom je autobusova zastavka. V tom sa v pravom velkou rychlostou prirutil Golf (SPZ BL96xBI) a tu pani takmer sundal. Pani odskocila smerom dozadu a Golf zaflekoval predkom na urovni priechodu, takze sa nakoniec nastastie nic nestalo. Za volantom Golfu asi 20 rocna prije*ana blondava pi*a v slnecnych okuliaroch. Vrchol drzosti bol, ze ta pi*a na tu pani este trubila. Co si krava myslela, ze vsetci tam stojime lebo sa nam chce, alebo tam mame piknik alebo co? Ked ta pani presla na druhu stranu, pi*a vystartovala ako Vettel z pole position, plny kotol a asi po 50 metroch fleky a prudka odbocka doprava medzi domy. Ak takto jazdi stale (a hlavne v meste), je asi len otazka casu, kedy niekoho trafi.

Nevravim, ze pustim vzdy vsetkych chodcov co vidim (niekedy sa to fakt neda), ale snazim sa (a vzdy sa kuknem do spataku ci za mnou nejde nejaky ch*j co by sa mi nasackoval do kufra). Dost vela jazdim v zahranici a moja skusenost je, ze len co sa chodec priblizi k priechodu, uz vsetky auta stoja a pustaju ho. Ak vsak chce chodec prejst mimo priechodu, casto ho vytrubia (hlavne v Belgicku a Holandsku). Vsetci su v tomto smere disciplinovani – ako soferi, tak aj chodci. Len u nas to nejako nejde, vela ludi jazdi ako hovada a chodci prebehuju cez cestu ako ovce.
Toyota RAV4 Hybrid AWD Selection
Toyota Previa 2,4 XL

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 16. Mája 2012, 13:18

a nechapem, kto jej dal vodicak pixi... ved to je v paragrafe
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa spider207 » Streda, 16. Mája 2012, 15:24

Toto vie nastvat aj mna, podobne sa mi stalo asi 2 tyzdne dozadu akurat s tym rozdielom, ze cesta mala 2 pruhy a obojsmernu premavku. Ja som zastavil chodcovi, auta za mnou tiez v pohode, ale auta oproti ani nahodou. Po nejakom 5tom aute uz zacali byt nervozny nielen soferi za mnou ale aj ludia co sa tomuto len prizerali a zacali davat najavo oproti iducim vozidlam, ze by aj niekto mohol tomu cloveku zastavit. Asi nejake az 7me ci 8me auto zastavilo a cloviecik mohol v klude prejst. Je to sila, normalne aby isiel clovek bud na drzovku a riskoval, ze ho mozno niekto prejde, alebo si pocka na prechode aj par minut. Dost casu som stravil v Brne a tam su ceski obcania trosku inak vychovani. No a potom som napr po mesiaci prisiel zase do SR a na prvom prechode ma skoro preslo auto :D

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 16. Mája 2012, 15:36

no presne takto to robia v Lucenci, skacu do cesty.... dost jazdim Slovensko, ale nikde niesu chodci jak v Lucenci... to az prehanaju :-D kym im po patach neprejdem raz :-D
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 34 neregistrovaných