Čo vás vie najviac naštvat ????

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa drgi » Sobota, 17. Novembra 2007, 17:39

academic: ty si zrely na doktora. a doktor prav to nebude...
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
kici
toyoťák
Príspevky: 530
Dátum registrácie: Štvrtok, 16. Marca 2006, 10:15
Bydlisko: Prešov

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa kici » Nedeľa, 18. Novembra 2007, 01:46

jeden madar na 206 v madarsku v noci jazdiaci tak, ze idu auta oproti, pribrzdi na 60, potom plny na 100, tak zase 60 a zase 100 a niekolko kilometrov dookola a ani za rit obehnut. A ked sa uz konecne dalo, auta vedla seba, tak do 130 ma nepustil, oproti kamion, ledva som ho stihol predbehnut, ani neviem v akej rychlosti a potom debil, zabrzdil zase na svoje tempo a uz som ho nevidel.
Tak mu prajem, aby raz natrafil na hlavohrud a mu spravil to iste a viackrat to uz nezopakuje.
Lexus IS 200 1G-FE
Toyota Corolla E12 1,4 vvti
Yamaha XTZ 660 TENERE
EX - Toyota Starlet EP82 JednacelatriXLi

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa drgi » Nedeľa, 25. Novembra 2007, 22:45

kici: tiez som mal tu cest, tento vikend 2x.

vcera:
isiel som chvilu za nejakou novou oktavkou, motorizaciu som si nevsimol, ale ziadne TFSI to nebolo. isiel o kusocek pomalsie ako som ja chcel, ale nedalo sa ho obehnut. az na jednej dlhej rovinke, ktora koncila dedinou, kludne zrychlujem na 5tke, a analfabet zacal pridavat. podradil som do trojky a pri 150-160 kusok pred nim som hodil pravy blinker a dokoncil obiehanie podla pravidla 15 sekund a dost (predbiehanie trva 15 sekund, potom sa treba zaradit naspat do praveho pruhu). nejak ho to rozhodilo, kedze asi 10 kilometrov potom na mna svietil dialkovymi :| a kedze rovinka sa koncilia a dedina sa blizila, jemne som zacal brzdit, aby som v dedine isiel 60 (nie, nechyba mi tam jednotka ;) ) on asi skocil na brzdu prudsie, kedze este pred dedinou sa medzi nami vytvoril slusny odstup.

dnes:
zase sa nasiel jeden majster sveta, ktory nevedel rozdychat ze ide 110 a chcem ho obehnut, zacal pridavat, tak klasika - za 3, plyn na podlahu, a uspesne ukoncenie predbiehania v 160tke. urobil som si odstup a spomalil na 130. samozrejme ze mu preplo v bedni, a dole kopcom ma musel obehnut, a o par kilometrov neskor ist ostentativne 90-100.

co ti ludia z toho maju? :roll:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa AndyGTP » Nedeľa, 25. Novembra 2007, 23:24

rodicia na nich hasili cigarety za mladi, vzdy ich bili v skole, kradli im desiatu, vsade znamenali uplne nic a bohuzial tieto hniloby krasnych slovenskych rodin sa potom vynaraju v podobe liecenia si komplexov a dokazovanim si toho, ze ich falus je lepsi.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa wakkee » Pondelok, 26. Novembra 2007, 06:37

milujem xenonistov na serbloch.
Cakal som na drahu pred jednym cinskym fastfoodom, zastavil som pri krajnici nedaleko vchodu a prepol na parkovacky aby som bol videny. Oproti mne stala stara felicia pickup s "origo ksenooonami" a chalan zastavi a veselo mi svieti do xichtu, lebo ich nastvavoval by odhad. Tak som mu blikol ze sa uvedomi a da parkovacky a on nic, zvysil som casovy interval a on mi zacal svietit parkovackami, ktore paradoxne svietili nizsie ako superturboksenoooon takze efekt sa nedostavil,kedze som uz bol oslepeny. Vystupim z auta a zakricim nanho aby si to vypol, fesak nic. Tak idem s nim diskutovat blizsie, kedze ocividne je chlapec postihnuty a nepocuje. Ako mu cica nesie meal tak pudovo zaregistruje pritomnost stravy a otvara dvere, tu je moja sanca a vravim mu, ze oslnuje nech si zapne parkovacky a v tom ma chalan uplne zabil, ze parkovacky to auto nema a ze sa mu automaticky zapinaju superfiberksenony pri nastarovani a nastartovane ma lebo mu je zima. Mat pri sebe tlakomer tak asi praskne, nastastie sa uz vracala draha z FF a tak som len s krutiacou hlavou odisiel. A dodnes nechapem aky to ma vyznam mat ksenooon a nic nevidiet a snazit sa o to iste aj pre protiiduce auta. Urcite to predpolicajtom ukeca, ze to je original namontovane, vsak v '95 ich mala kazda filcka.
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
GunslingerPK
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Utorok, 11. Apríla 2006, 21:34

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa GunslingerPK » Pondelok, 26. Novembra 2007, 14:20

Mno, ja som sa na cestach za poslednych x rokov tak ozajstne nastval len raz, na dialnici v smere od TN som obiehal dva kamiony, a nalepil sa na mna nejaky typek (tusim to bol tmavy Fiat Brava, TN znacka, niekde mam odlozenu aj fotku z mobilu ;-) div mi nevyliezol na naraznik a zacal na mna blikat a trubit. Isiel som cca 140kmh, to obiehanie mi trvalo len chvilku, a hned potom som sa uhol a zaradil pred tie kamiony, kedze podla toho extremneho blikania a trubenia som usudzoval ze v tom aute za mnou sa niekto zenie minimalne na pohotovost alebo do porodnice... Ukazalo sa ale ze to bol nejaky mlady %$#@*&, ktory navyse hned ako sa dotiahol na moju uroven ukazal mi strednik a pokracoval v lavom pruhu aj ked cesta pred nim bola uplne prazdna... Zjavne mal dojem ze velky offroad (pokial to nie je Cayenne alebo X5ka) sa s nim nahanat nebude, ale to sa chlapec prepocital. Zvycajne autam co sa ponahlaju po dialnici este viac nez ja kludne uhnem (pokial nie je v lavom pruhu cela kolona aut - nechapem ludi co sa v kolone iducej 130kmh vyblikavanim snazia posunut o 10 metrov dopredu - vid napr. D1 smerom z BA kazdy piatok poobede, atd. :-), a nervakov na dialnici beriem s rezervou, ale toto bola vylozene provokacia a urazka.

Bol som sam v aute, ponahlal som sa, cesta bola prazdna a chip som mal zapnuty, takze za chvilu uz som mu dychal na chrbat... Videl ze je zle, plynovy pedal mal zjavne na podlahe, ale ta jeho Brava (neviem ci to bola 1.2, 1.4 alebo 1.6ka) viac ako tachometrickych 180 nerozdychala a pri tych zakrutach na dialnici (pri Beckove) mu v tej rychlosti asi nebolo vsetko jedno... Ja mam na LC120 s chipom maximalku len cca 185-190 tachometrickych, ale na toho fiata to stacilo az az, a kedze som bol na neho ozaj nalepeny a v spatnom uz videl len velky naraznik, rychlo usudil ze rozumnejsie bude sa uhnut do praveho pruhu, spomalit a tvarit sa ze to cele bol jeden velky omyl a nedorozumenie :lol:

Ja som zostal v lavom pruhu ale spomaloval zaroven s nim, takze ked sa nase okienka ocitli na rovnakej urovni a pozrel som sa na neho :twisted: teraz uz sedel skrceny za volantom tak, ze sa na cestu pozeral len sparou medzi volanom a vrchom palubnej dosky a tvaril sa ze je neviditelny a vobec tam nie je... :lol: :lol: :lol:

Pri pohlade nanho som dostal taky zachvat smiechu, ze ma vsetok ten hnev a zurivost presla, a namiesto chuti vyvliect ho z auta a 'podebatovat' s nim o MPR na dialnici a vseobecnej slusnosti som sa uz len rehotal a kedze on uz spomalil na cca 100kmh a coraz viac zaostaval a mne sa blizil zjazd z dialnice, mavol som nad tym rukou.

Teraz uz vacsinou po okoli jazdim na ciernom, a musim si zaklopat (klop klop klop :-) ale v nom som zatial zazil len slusnost a nadmernu ohladuplnost vsetkych ostatnych ucastnikov cestnej premavky (pri pohlade do spatneho na ten ARB naraznik ma zvycajne slusne pustia dopredu, ja im slusne podakujem, a aj pri davani prednosti a pod. sa mi uz viackrat stalo ze dokonca aj na krizovatkach kde to nie je uplne jasne mi davaju prednost aj ked som na vedlajsej :D :roll: :lol:
GunslingerPK
LC120
LC80
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa wakkee » Pondelok, 26. Novembra 2007, 15:35

Peto tu krasne vidno ako niektori malomestiaci rozlisuju medzi mafianskymi znackami (VW, Audi, BMW) na ktore sa nesmie trubit a na zvysok, ktoremu mozu aj skakat po hlave.
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
GunslingerPK
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Utorok, 11. Apríla 2006, 21:34

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa GunslingerPK » Pondelok, 26. Novembra 2007, 18:08

wakkee: Mhm, presne ako vravis. Inak, podobne som sa nechal 'vystengrovat' len raz davnejsie, uz je to par rokov, ale rad na to spominam :-) Vtedy som este sedlal audinu (S4ku, ktorou som velmi nerozumne nahradil moju staru dobru celicu GT4ku), bol som asi v polovici motorickych uprav a mal som tam odhadom 300hp, a na dialnici za Trnavou ma podobne vyblikaval a vytruboval nejaky mlady cavo v novucickom vyblyskanom SLKcku. Uhol som sa mu, ale chvilu potom som ho opat obehol (zacal telefonovat a spomalil). Zjavne ho ale trochu vytocilo ze ho obehla stara audina, opat sa ma pustil obiehat a pri tom na mna s usmevom zamaval a tocil prstom ze nech to roztocim aj ja... 8) Bolo tusim streda poobede a dialnica na BA bola relativne prazdna, a zabudol som na rozum a rozvahu a povedal som si preco nie ? :twisted: Tak sme sa chvilu takto obiehali, najprv pri cca 180kmh, potom okolo 220kmh, a nakoniec to skoncilo tak, ze som ho obehol pri cca 265kmh tachometrickych, a ten pohlad na neho ako drzi plyn pribity na zemi a obmedzovac na 250kmh na tom jeho vyblyskanom mnohomilionovom tatosovi ho nepusti dalej a 'prehra' s 15 rokou starou audinou bol na nezaplatenie... :lol:

Ktovie ci to jeho ego rozdychalo :razz: aj ked ked som potom neskor siel upgradovat brzdy a zistil som v akom stave boli moje hadicky, nebolo mi vsetko jedno :shock: :roll: :D
GunslingerPK
LC120
LC80
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa drgi » Pondelok, 26. Novembra 2007, 18:24

no to je bordel, to bude fajry pindat...v teme 'co vas vie najviac nastvat' sa bavit o tom, co vas potesilo... :mrgreen:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa AndyGTP » Pondelok, 26. Novembra 2007, 20:51

:mrgreen: Gunslinger pekne pribehy, ty prispies raz za sto rokov ale dobre sa to cita hehe

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa grexos » Utorok, 27. Novembra 2007, 08:04

Seru ma kreteni pri vyjazde z vajnor na staru senecku. da sa tam totiz odbocit na vyjadz na dialnicu. ale len z opacneho smeru tj. st. senecka->vajnory. v opacnom smere je tam zakaz odbocenia a aj tvar krizovatky je jasne dany tak ze by sa nemalo. blbe vsak na tom je ze vacsina kretenov tam odbocuje. coby ma mozno ani tak nesralo ako to, ze pri tom odbocovani musia obcas pockat na ostatne auta z protismeru. cim zdrzuju tych za nim. co by mozno tiez nebolo az take zle ale ked ku* je za nimi zeleznicne priecestie a koli nejakemu drbnutemu pakovi musim zostat na priecesti stat tak ma to vobec netesi. samozrejme ze situacia sa nikdy neda odhadnut dobre ked clovek vchadza na to priecesie takze vlastne nikdy neviete ci tam skoncite stat alebo nie (vzhladom na zakaz by clovek typol ze plynule prejdete a budete pokracovat). A ked uz tam clovek stoji tak samozrejme nikdy nie sam takze nemoze ani dobredu ani dozadu.
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
johnC
toyoťák
Príspevky: 583
Dátum registrácie: Pondelok, 20. Februára 2006, 19:12
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa johnC » Piatok, 28. Decembra 2007, 14:49

zeny ktore nevedia ze auto, ktore riadia neni len vpredu a v zadu ale aj napravo od vodica...vcera jedna takto na parkovisku odsunula so svojou peknou T22 susedne Polo az takmer k dalsiemu autu :)
Toyota Corolla E11/Scott Reflex 10/noKia/Lunex DCM-fz7/Logitech-mouse/Verbatim FDD/Adibas/Mentos/Primeros
.... ideal for mňa !

Používateľov profilový obrázok
drgi
Vševed
Príspevky: 2734
Dátum registrácie: Štvrtok, 10. Februára 2005, 21:50
Bydlisko: doma.
Kontaktovať používateľa:

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa drgi » Sobota, 29. Decembra 2007, 23:52

tak si idem hore Soroskou, pekelnych 60km/h vo svojom pruhu, prechadzam 180° zakrutkou, ked tu zrazu vidim nadhernu modru RAV4 oproti mne ist. v polovici mojho pruhu. :roll:
no jo, zmestil som sa. povedzte mi cim to je, ked idem Corollou, tak klud, vsetci su ticho. ked idem tym istym stylom oktavkou, tak ma idu zabit. :evil:
'miatka' : Mazda MX-5 Sportive, 2001 (NBFL), 1.8, 128 000 km

ToyoCarE

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa ToyoCarE » Nedeľa, 30. Decembra 2007, 09:26

konecne si na to dosiel,,, ochcafku nikto nema rad

Používateľov profilový obrázok
AlfGordon
začiatočník
Príspevky: 346
Dátum registrácie: Pondelok, 21. Novembra 2005, 16:31

Re: Čo vás vie najviac naštvat ????

Príspevok od používateľa AlfGordon » Pondelok, 31. Decembra 2007, 08:32

drgi napísal:tak si idem hore Soroskou, pekelnych 60km/h vo svojom pruhu, prechadzam 180° zakrutkou, ked tu zrazu vidim nadhernu modru RAV4 oproti mne ist. v polovici mojho pruhu. :roll:
no jo, zmestil som sa. povedzte mi cim to je, ked idem Corollou, tak klud, vsetci su ticho. ked idem tym istym stylom oktavkou, tak ma idu zabit. :evil:
Mal Ta sejmut, oktavkara akehosi :-) Je tam 40tka! ;-) To si bral zakrutu na rucnej? :-)
Corolla kombi 1,4 D-4D, 66kW
Auris 1,33 Dual VVT-i, 74 kW
Avensis T27

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných