trefna poznamka! Dolly, my sme obcas zvykli chodit s chalanmi do Lavosu v Raci, mozno poznas.. konkurencny BK, ale samozrejme, ze nejsme clenmi, len tak - amatersky 2-3x do roka
Príspevokod používateľa Dolly » Sobota, 9. Júla 2011, 12:26
Do Lavosu som chodil na nedelne turnaje nez som sa ozenil Teraz tam chodim len obcas ked proti nim hrame ligu Biliard je super, clovek v nom moze vyhravat aj ked je stary a nemotorny...tak som nan presedlal z tenisu