TDC automobilove preteky amaterov

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: TDC automobilove preteky amaterov

Príspevok od používateľa stefan-celica » Sobota, 17. Septembra 2011, 22:14

video z trate v Banskej Stiavnici, velmi pekna zaroven nebezpecna trat.

http://www.youtube.com/watch?v=cPMtD6juXqA
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Používateľov profilový obrázok
stefan-celica
Toyota guru
Príspevky: 1669
Dátum registrácie: Štvrtok, 25. Septembra 2008, 20:07
Bydlisko: Slovensko

Re: TDC automobilove preteky amaterov

Príspevok od používateľa stefan-celica » Štvrtok, 13. Októbra 2011, 10:42

je po prvej sezone v TDC Celica je cela, spokojnost ;-) umietnenia tiez podla ocakavani a hlavne dobry pocit so skvelych vykonov na seriovom aute :) este ked si zoberiem ze som urcite ako jediny vzdy jazdil s komplet povinnou vybavou polovicou nadrze este par inymi vecami ak som isiel cez polku slovenska a seriovymi pneu takmer kazdy mal minimalne semislick mozem byt len spokojny a uz teraz viem ze chcem pokracovat dalej ale uz s ovela vyssimi abmbiciami. Najviac ma tesi prve podiove umiestnenie 2 miesto v mojej kategorii na vode Ostra Luka je najkrajsia trat ktoru som tento rok jazdil prial som si viac mokrych pretekov ale pocasie nepocuvalo urcite by som tam ziskal mne je jedno ci je voda sneh lad cim horsia adhezia tym vacsia radost :D videa s pretekov nemam ziadne kedze som bol na kazdom poreteku sam a tie co su dostupne na you tube su z nudnych zakrut kde sa nic podstatne nedialo a hlavne kazdy kameroval svojich znamych. Na poslednom preteku som uz bol aj mimo trate ked som potreboval dohnat 2desatiny sekundy nakoniec som 3 sekundy stratil svojou nerozvaznostou a prisiel o 2 miesto. Ked som pozeral fotky a par videi a videl ako sa Celica naklana
http://www.flickr.com/photos/peetdesign ... 870059292/ na seriovom podvozku az som prekvapeny ake casy som dokazal zajazdit. Viem co treba urobit ak chcem dosiahnut lepsie vysledky vsetko zmenit :D

Prva moznost je dat do druhej nahradnej prevodovky na Celicu skrateny prevod urcite sa to da otazne je kolko by to stalo ideal by bolo mat maximalku 180-200 a samosvor + podvozok uz len pruziny ostatne mam zkratenim prevodou by som v podstate zvisil vykon a bolo by to uplne ine auto otazne je co na to povie motor po 256 000km a mojich z vacsej casti vytacaniach po obmedzovac.

Druha moznost ST185 priorita je ST205 :D tam by sa dalo relativne lahko dostat na 300PS a po odlahceni by to bol velmi slusne naradie ale toto prichadza do uvahy az na sezonu 2013- ak by neislo vsetko ako planujem 2014 ale s tym ze budem jazdit PAV
Toyota Celica T20 ST202 129kw 3SGE McPherson :) 376 916km, Evans Coolants, K&N, PUR 80Sh
Renault Trafic 2.0dci M9R L2H1 toto auto my bol čert dlžný
Subaru Legacy AWD 2.0 boxer EJ20 318 000km

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: TDC automobilove preteky amaterov

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Nedeľa, 6. Mája 2012, 11:03

tdc ide dolu vodou...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných