minecraft

Fórum o všetkom a o ničom
mison
začiatočník
Príspevky: 432
Dátum registrácie: Piatok, 24. Marca 2006, 12:10
Bydlisko: BA

minecraft

Príspevok od používateľa mison » Piatok, 15. Apríla 2011, 14:07

caute.. nehrava niekto multiplayer? mame server a hladame rozumnych ludi..ale nie decka.

mison
začiatočník
Príspevky: 432
Dátum registrácie: Piatok, 24. Marca 2006, 12:10
Bydlisko: BA

Re: minecraft

Príspevok od používateľa mison » Streda, 27. Apríla 2011, 13:21


Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: minecraft

Príspevok od používateľa stenky » Streda, 27. Apríla 2011, 13:57

akurat dnes som sa s kolegom o tom bavil. pribliz troska co to je :D o co tam ide, ja som to zatial nepochopil :D
Obrázok

mison
začiatočník
Príspevky: 432
Dátum registrácie: Piatok, 24. Marca 2006, 12:10
Bydlisko: BA

Re: minecraft

Príspevok od používateľa mison » Streda, 27. Apríla 2011, 15:58

co to je? proste take lego kde si nakopes rozne suroviny, vyrobis naradie a stavas co ta napadne. v noci po tebe idu rozne prisery, cize si musis zbastlit nejaky ukryt kde mozes prespat. potom sa mozes prekopat do roznych jaskyn kde nachadzas zlato a ine vzacnosti z ktorych potom mozes spravit zrychlovac alebo senzor na vozne pre zeleznicu. v galerii najdes nejake obrazky a v odkazoch su vidiet nejake veci ktore sa na mape postavili. na youtube najdes videa, takze to nema zmysel opisovat.

Používateľov profilový obrázok
Goldak
začiatočník
Príspevky: 377
Dátum registrácie: Štvrtok, 6. Januára 2011, 18:06
Bydlisko: Poprad

Re: minecraft

Príspevok od používateľa Goldak » Streda, 27. Apríla 2011, 22:06

edit teda som sa regol ... ale ňák som tej hre nepochopil :mrgreen:

Thanks
BLACK Yaris 70kw 217nm Little TDI killer
ex.RED Celica ST182

mison
začiatočník
Príspevky: 432
Dátum registrácie: Piatok, 24. Marca 2006, 12:10
Bydlisko: BA

Re: minecraft

Príspevok od používateľa mison » Štvrtok, 28. Apríla 2011, 10:13

regol znamena co? zaregistroval na stranku, alebo kupil hru? Ono je to hra, cize bud to niekoho bavi alebo nie.. je to taky sandbox kde si moze clovek nieco postavit a vytesovat sa z toho. ja mam napriklad rad chodenie po podzemnych jaskyniach, lebo to je pre mna normalne adrenalin. Nieje vela hier kde by som sa realne strhaval od strachu pri hrani.. a pritom je to taka debilina. Len ten pocit ze ked niekde pod zemou zgegnes a pravdepodobne prides o natazene diamanty a nemozes dat load, je proste super. Inak alfa vezria hry je tam tusim zadarmo. Hra je stale vo vyvoji, tazke sa tam pridavaju nove veci.. naposledy pocasie..a pod. Proste nieje to akcna strilacka, aj ked su tam priserky, je to skor take lego kde si mozes z kociek 1x1m postavit vsetko co sa z kociek postavit da.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní