onbux a ine ptc stranky

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: onbux a ine ptc stranky

Príspevok od používateľa spider207 » Štvrtok, 14. Apríla 2011, 13:09

Tak tie tescoclub-karty, billakarty, jednotakarty a neviem čo ešte môžu mať opodstatnenie, ak to berieš z toho pohľadu, že tam bežne nakupuješ a takto ti príde aspoň nejaký bod.. niečo ako keď ideš na čerpačku a načapuješ lebo chceš/potrebuješ a dostaneš nejaké omv/slovnaft/shell/oral body. Proste berieš to ako bonus, či ho využiješ abo ee je na Tebe.
Ale tým klikacím stránkam nerozumiem, teda v súčasnosti ee, za 2-3 doláče mesačne vzhľadom na zabitý čas je to podľa mňa úplne non-sense. Ešte tak pred 12-15 rokmi áno, to sme kedysi aj s fotríkom klikali a dalo sa za mesiac "naklikať" kľudne cez 100 dolárov, rekord mal tuším jeden jeho kolega čo mal za mesiac okolo 400 USD.. ale bola to haluz, oco ako spávny ITčkar spravil program, aby to klikalo za neho :D Ale najväčšia haluz bola, keď na to prišli a potom nič neposlali.. teda ocovi neposlali, ale na kolegu neprišli :D Njn, to boli časy, keď nám ešte rástli vlasy (okolo klobásy)...

Používateľov profilový obrázok
sonnicek
Toyota guru
Príspevky: 1073
Dátum registrácie: Utorok, 9. Novembra 2010, 19:51
Bydlisko: Bratislava - Nove Mesto

Re: onbux a ine ptc stranky

Príspevok od používateľa sonnicek » Štvrtok, 14. Apríla 2011, 13:51

skor take peniazky na ulicy vyzobrem alebo najdem ako keby som ich mal naklikat :D
Corolla 1.4 VVT-i, 71 kW, r.v. 2003, update 1.2.2012 priemerka na palubnom uz neukazuje nic :)

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: onbux a ine ptc stranky

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 15. Apríla 2011, 16:31

tak je to kazdeho vec a aj nazor...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
wolf14sk
panic
Príspevky: 77
Dátum registrácie: Streda, 14. Júla 2010, 19:04
Bydlisko: Kežmarok
Kontaktovať používateľa:

Re: onbux a ine ptc stranky

Príspevok od používateľa wolf14sk » Utorok, 17. Mája 2011, 13:14

uff klikačky.. to bolo... asi pred 2ma r. som klikal.. vtedy som sa s tym dosť hral.. na všetkých to šlo pomaly, až potom prišiel nejaký madar, GaborBux :D tam sa mi podarilo za mesiac naklikať spolu asi 350 dolarov (nakupil som si tam veľa referalov, keby som nekupoval ale prenajimal mohol som mať viac, aj tak kupovanie bolo zbytočné keď rýchloskončil) :D tie mi aj vyplatil ale potom po 2 tyzdnoch asi skončil... celkovo som na klikačkách bol v pluse ale aj to len vďaka gaborovi :D Potom som sa na to vysral nemalo to zmysel, každý chcel len odrbávať...
Toyota Supra MK3 89 7M-GTE
frontera 3.2

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných