Predsa je to už "dáma" v rokoch, ale napriek tomu je podľa mňa vždy krásna. Až sa mi tisnú slzy keď si spomeniem na našu "holčičku" bielu, prvá Toyota v rodine, neskutočná, proste vždy šla
Ako som už nedávno spomínal, rád by som si zadovážil ďalšie vozítko do rodiny a samozrejme že Toyotu
Mal som viac vyhliadnutých od "šporťákov" po off-road
Natrafil som na jednu na bazoši, je dosť ďaleko od RV a ísť tam a späť na prázdno sa mi nechce aj keď sa rád len tak prevážam
Hodím sem link, niekto kto ju má v okolí a mal by čas tak by som bol rád keby na ňu hodil oko
Jo a odmyslite si ten FOFR pruh na kapote a tie debilné nápisy na kufri
LINK
Jednu krásku som našiel aj v HU iba tak na foto a je fest pekná
Ilustračné foto:

Na záver by som dodal, že budem rád ak sa pridáte do "kecania" a nahodíte pár info.
P.S. Ospravedlňujem sa za dlhý a nudný topic, ale keď sa rozpíšem tak neviem prestať
Vďaka
