vyber TV

Fórum o všetkom a o ničom

LCD? LED LCD? PLAZMA?

LCD TV
5
25%
LCD LED TV
10
50%
PLAZMA TV
5
25%
 
Celkom hlasov: 20

Používateľov profilový obrázok
Pavo.B.
panic
Príspevky: 96
Dátum registrácie: Piatok, 5. Februára 2010, 14:57
Bydlisko: Veselí nad Lužnicí ( CZE )
Kontaktovať používateľa:

Re: vyber TV

Príspevok od používateľa Pavo.B. » Pondelok, 21. Júna 2010, 20:31

bratranec na vanoce koupil plazmu panasonic za 40tis. Kc , ale je fakt ze kdyz do toho nejde poradnej signal stoji to za nic , dela to neprijemne kostky a neni to ono samozrejme , jinak 95% spokojenost ( 5% chybi kvuli nepritomnosti USB na pripojeni disku ) , barvy paradni

ale za posledni dobu jsem moc jinych nevidel, takze samozrejme tezko soudit , ale bral bych bud panasonic nebo toshibu , nektery model sony mozna

Používateľov profilový obrázok
MIREKK
začiatočník
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Nedeľa, 2. Apríla 2006, 11:07
Bydlisko: SN
Kontaktovať používateľa:

Re: vyber TV

Príspevok od používateľa MIREKK » Pondelok, 21. Júna 2010, 21:51

Magio sat aj magio iptv je digitalny prijem signalu do tv. Bohuzial nie vsetko digitalne je aj kvalitne takou najznamejsou je asi digi tv kde je fakt otrasny obraz na akejkolvek plochej obrazovke. Magio sat ma v ponuke aj HD balik stoji 3,95 eur ale su tam len 3 stanice a to History HD, Eurosport HD a National Geographic HD. To posledne ani nejde v cestine a dokonca to nema ani titulky. A hlavne to prepojit HDMI kablom. Skusenosti s SD magiom nemam takze nemozem poradit. Odskusany mam len Skylink HD balik a tiez HBO HD co ponukaju a tam je obraz vyborny.
http://www.4age.net
ex car:Toyota Corolla E9 Gti 3D Hatchback, engine:4AGE 20 valve

Používateľov profilový obrázok
stenky
Toyota guru
Príspevky: 1852
Dátum registrácie: Piatok, 13. Marca 2009, 16:08
Bydlisko: Bratislava -=}Petrzalka{=-

Re: vyber TV

Príspevok od používateľa stenky » Utorok, 22. Júna 2010, 03:53

treba pockat do 2012 kedy maju prejst vsetky stanice na digitalne vysielanie potom by to mohlo byt OK :)
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
spider207
Vševed
Príspevky: 2868
Dátum registrácie: Nedeľa, 10. Mája 2009, 15:57
Bydlisko: Zvolen

Re: vyber TV

Príspevok od používateľa spider207 » Utorok, 22. Júna 2010, 09:36

noo.. otazka je co na tom chces pozerat a z akeho zdroja :) mali sme doma 82cm LCD HD ťamťung a nebolo to zle, teraz mame 102cm LCD ťamťung fullHD a ked to nakrmis spravnym zdrojom tak je to super :) aj ked pustim 720p film a potom ten isty v 1080p tak je tam rozdiel.. inak na obycajne pozeranie TV je samo fullHD zbytocnost, slovensko je v tomto 100 rokov za opicami.. osobne v telke pozeram tak max nejaky sport ako Formula 1 alebo ked su nejake MS, inak ma TV absolutne netankuje a radsej si tam pustim nejaky film v HDcku alebo FullHD.. k TV mam cez HDMI pripojenu "krabicku" WD HDTV, kde pichnem usb kluc alebo ext 1TB HDD a mozem pozerat fullHD filmy aj celu noc :) krabicka stala asi 100€ a mam porieseny multimedialny prehravac (a za tretinovu cenu ako nejaky popcorn prip dvd recorder, blu-ray prehravac atd).. kamos ma LEDkovu 107ku ťamťung a to je ina supa, ale tiez to stalo tusim cosi okolo 1300€.. nasa 102ka LCD asi 800€ pred cca pol rokom.. na tej LEDke je super ta spotreba a tie farby su tiez velmi dobre.. plazma tiez fajn, len neviem ako to je momentalne s tymi vypalenymi pixelmi, ci to stale plazmy robia abo ee (ked mas staticky obraz - napr vyuzivas plazmu ako monitor), vraj su teraz na to nejake ochrany od vyrobcov, ale fakt to nesledujem nejako detailne.. subjektivne sa mi zda, ze plazma ma najlepsi obraz (lepsi aj ako LED).. osobne keby som na to mal tak idem do LEDky bo ta spotreba je krasna, otazne je ci sa oplati ist az tak vysoko a radsej neusetrit nejakych 300, 400, 500€ aj za cenu vyssej spotreby.. treba si uvedomit, ze dnes sa robia veci na kvantitu a nie kvalitu a technologia ide strasne dopredu.. za 3 roky bude tvoja TV uz technologicky zastarala a ktovie ci vydrzi (fyzicky) viac ako 5 rokov.. ruku do ohna by som za to nedal :)

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: vyber TV

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Streda, 7. Júla 2010, 19:43

ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: vyber TV

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Pondelok, 12. Júla 2010, 18:10

takze dnes naobed dorazila LED TV... :-) prepojil som magiosatelit cez HDMI kabel (kupovany zvlast-v baleni tebolo) a obraz je celkom fajn cez magio.. cez analog antenu nic moc, ale to som aj odpojil, vsetko ide cez HDMI a ostali este 3vstupy :-D neviem, co tam postrkam...
uvidime, aky bude obraz v tme, ale teraz je paradny :-)
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
grexos
Toyota guru
Príspevky: 2461
Dátum registrácie: Štvrtok, 8. Marca 2007, 10:27
Bydlisko: Gbely
Kontaktovať používateľa:

Re: vyber TV

Príspevok od používateľa grexos » Utorok, 13. Júla 2010, 08:08

gabo gratulujem :) ja mam vsetky monitory a tv samsung a max spokojnost :)
Corolla TE71 GT 2T-G
Previa TCR1 2TZ-FE
Yaris 2 1.3
Mazda 5 2i
Ex: Ford Cortina MK3, AE111L, H Stream 2.0, AE92L GTi

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: vyber TV

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Utorok, 13. Júla 2010, 12:18

a je to made in Slovakia, tak som aspon podporil :-)
...aj vecerny film bol krasny.. super farby :-D
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných