Petičná akcia...

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

Re: Petičná akcia...

Príspevok od používateľa liguere » Streda, 13. Januára 2010, 15:10

ked uz sa tu riesilo ze dan z PHM, nas benziniakov zase asi od..ebu.....lebo im slubili zniznit dan len na naftu.
ze ma system nejake detske choroby - to je jasne, moze mat. (ako napr. ked skasiroval v KE auto ktore opravuje elektrickovu trat, lebo islo po elektrickovej trati popri spoplatnenom useku. ianc dobry for)
co sa mi nepaci je napr. ze "nasa" jednotka je velka asi ako krabica na topanky. na jej miesto si moze kamionista nalepit 3 rakuske.
dalej ze myto uz malo byt vlastne pred rokom,ale asi ho nevyhrala firma s dostatocnym poctom niekoho kamaratov na vyplatnej listine, tak sa musleo odlozit. zaroven sme zaplatili niekomu x milionov aby vymyslel teplu vodu - mytny system predsa uz funguje v z krajinach sveta, aj nasich susedov (napr. CZ,A) ale nie oni ho maju asi chujovy my budeme mat iny..... samozrejme drahsi,lebo sa na tom musi nabalit vela nenazrancov. co stoji nasa jednotka? 50E? a kolko stoji rakuska? 5 ci 10? apod.
3 ci kolko rokov to pripravovali a useky su podelene tak bohovsky, ze uz ich idu prehodnocovat. a tiez sa mi zda max. trapne aby ta blba cierna skrina visela v autobuse ci trolejbuse MHD. hlavne ak autobus vybehne do nejakej dediny na okraji mesta, tam sa otoci a ide nazad, prejde po spoplatnenom useku 2+2 km a zarata sa mu cely usek, a tusim ze 2x. v nejakom inom zakone je napisane, ze takato mestska verejna doprava je oslobodena od poplatkov. ale mytny zakon je asi od nejakeho vyssieho boha, lebo sa ho to samozrejme netyka.
proste bananistanske kocurkovo. uz dost staci
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných