Strana 1 z 1

travnikar :)

Napísané: Pondelok, 11. Mája 2009, 21:16
od používateľa ilines

Re: travnikar :)

Napísané: Utorok, 12. Mája 2009, 17:38
od používateľa Mysiak
Ešťeže si to nerozdal s tým stromom,nie je trávnikár ako trávnikár. :lol: