Pruzkum prodeje Toyota Celica - sprostosti

Fórum o všetkom a o ničom
TOYOOOO
panic
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Streda, 14. Januára 2009, 20:17

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica

Príspevok od používateľa TOYOOOO » Piatok, 1. Mája 2009, 07:57

NO CUDOVALA BY SI SA ALE O TOYOTACH VIEM VIAC AKO VY SECI DOKOPY SOM TOTIZ ZAVYSLI NA TYCH AUTACH,NASE PRVE AUTO BOLA TOYOTA CAMRY 1987 ROCNIK MALI SME HO 20 ROKOV NA TOM AUTE SA NEPOKAZILO NIC KED HOVORIM NIC TAK MYSLIM NIC!!! MALA NATOCENYCH 350 000KM NO A PREDALI SME JU ZA 40 000SK PRED 2 ROKMI A TO JE UPLNE JEDNO CI DO AUTA DAS AJ 200 000 KED JE PROSTE STARE KUPUJUCEHO NEZAUJMA KOLKO SI DONHO DALA CHAPESS A V DNESNEJ DOBE FAK NIKTO NEPREDA ZIADNU 15-20 ROCNU CELICU SU TO UZ NEPREDAJNE AUTA POCHOPTE TO!!!

CO SA TYKA ZRAZU MOZNO BY SOM AJ DOSIEL MOZME POROZPRAVAT V POHODE TERAZ MAM TOYOTU AVENSIS 2004 V NAJVYSEJ VYBAVE AUTOMAT,MIMOCHODOM MAM NA NEJ NAJAZDENYCH 300 000KM JE TO JEDINY AVENSIS MYSLIM ZTYCH NOVYCH TYPOV CO MA TAKY POCET KILOMETROV NIKDE SOM NENASIEL VIAC AKO 260 000KM,TO AUTO MI IDE STALE ROVNAKO AKO KED MALO 0 KM-PODOTYKAM PO 300 000KM NIESU ESTE MENENE ZIADNE CAPY NIC-BOL MENENY LEN XENON,CELNE SKLO A KOTUCE-NIKTO TOMU NEVERI-ALE TO AUTO PO 300 000KM LISUJE NEROVNOSTI AKO ZEHLICKA A NESKUTOCNE DRZI PARADA TAKZE JA NA TOYOTU NEDAM DOPUSTIT ALE TIEZ KEBY JU CHCEM PREDAT NEPREDAJNEE MA VELA KM TAK POCHOPTE REALITU TROCHUU

saboter
začiatočník
Príspevky: 348
Dátum registrácie: Pondelok, 19. Januára 2009, 21:33
Bydlisko: TT

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica

Príspevok od používateľa saboter » Piatok, 1. Mája 2009, 09:37

TOYOOOO napísal:NO CUDOVALA BY SI SA ALE O TOYOTACH VIEM VIAC AKO VY SECI DOKOPY SOM TOTIZ ZAVYSLI NA TYCH AUTACH
Takže na základe toho že si sa 20 rokov motal okolo Camry a teraz máš Avensisa vieš všetko o Celicach ? Či čo je vlastne podstatou tvojej argumentácie ?
ex: Corolla LB E11 Terra (vykuchaná), 1.4 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
Leňulka
toyoťák
Príspevky: 828
Dátum registrácie: Štvrtok, 17. Marca 2005, 18:31
Bydlisko: Březová
Kontaktovať používateľa:

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica

Príspevok od používateľa Leňulka » Piatok, 1. Mája 2009, 09:40

ty porad nechapes ale podstatu veci, tak se ti to pokusim trochu vysvetlit, kdyz nekdo chce auto, jde do bazaru a koupi si neco aby mel s cim jezdit do prace, kdyz chce nekdo veterana, projezdi pul republiky a sveho milacka najde, a kdo chce Celicu, koupi si Celicu, a ten co kupuje Celicu vetsinou vi do ceho jde, ze to neni auto na uplne bezne jezdeni, ze musi pocitat s tim ze si to i neco vezme. Jak si psal ze tve auto je jeste serive, hochu, me auto je rok 1989 a mam jeste puvodni spojku, na motoru se krom pistnich krouzku a gufer na hlave nic nemenilo, dokonce neni jeste delany zadny vybrus a ten motor ma tlaky lepsi jak novy. Aby si byl uplne happy, tak ti napisu jednu vetu, ano za tak stare auto je to hodne penez, ale neni to pro nejakeho strejdu z pepikova, takze pokud to nekdo ma koupit tak jedine ten co chce Celicu a oceni ze do vetsiny veci nebude muset dlouhou dobu sahnout a o to jde ;-) uz na to kasli, tobe ji neprodavam, tak se uklidni a nekomentuj to nebo necham kazdy tvuj prispevek mazat, zacinas me nudit a stvat, pac me tady svym zpusobem oznacujes za nejakou podvodnici :!:
Toyota Celica 2.0 Turbo All-Track 1991
Toyota 4Runner 2,4i 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1989
Ex: Toyota 4Runner 3.0 V6 1989
Ex: Toyota Celica 2.0 Turbo 4WD 1988
Ex: Toyota Celica 2.0GTi 16V 1989
N.M.T. Engineering

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica

Príspevok od používateľa Rasťo » Piatok, 1. Mája 2009, 10:06

TOYOOOO napísal:NO CUDOVALA BY SI SA ALE O TOYOTACH VIEM VIAC AKO VY SECI DOKOPY SOM TOTIZ ZAVYSLI NA TYCH AUTACH
Ta šme še pobavili... :lol: - bez urážky, ale pár ľudí tu na toykách nie len nabrúsilo stovky tisíc km, ale si aj vlastné Toyky od základu postavili...viem o pár ľuďoch čo vedia bez problémov identifikovať voľne pohodené súčiastky z Toyot, porozoberali, opravili a poskladali väčinu do EU dovážaných modelov (od najstarších KE Corolliek, až po tie nové Ave), vedia aké záludnosti majú ktoré motory a pár z nich už mali aj rozobratých, zložili ich a tie motory napodiv fungovali - nehovoriac o tom, že fungovali podstatne lepšie ako pred opravou... ;-)
Tvoje tvrdenie potom mne a pár ľuďom čo si Tvoj príspevok prečítajú príde značne humorný, lebo ako hovorí klasik - na každého frajera sa nájde ešte väčší frajer... ;-)
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica

Príspevok od používateľa fajry » Piatok, 1. Mája 2009, 10:43

TOYOOO prosím Ťa netrep. Ak tvrdíš, že o celicách vieš viac, tak nám sem napíš koľko si ich vlastnil, koľko si ich opravoval, reparoval, vylepšoval, čo všetko si na nich menil, ako si bol spokojný, ... Byť teoretikom je fajn, ale ďakujem neprosím. Takých máme plný parlament a ako to vyzerá? Že ideme do sračiek.

Ak niekto chce celicu ako svoje prvé, resp. jediné auto a nemá dosť peňazí, tak bude hľadať niečo dobré a hlavne lacné. Určite nevysolí toľko, čo chce Lenulka. Aj keď ho to v konečnom dôsledku môže, no nemusí stáť viac. Ak však niekto má auto na bežné jazdenie, má peniaze a proste chce celicu, tak do tejto od Lenulky zainvestuje! To je ako z veteránom - kupujú sa preto, že to niekto chce a túži po tom. Tam sa nehľadí na cenu.

Ak toto nepochopíš, tak sa tu budete len hádať a ja to tým pádom budem musieť zmazať, alebo presunúť do offtopic. Táto téma je totiž inzerát na predaj auta.
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica

Príspevok od používateľa chmelo » Piatok, 1. Mája 2009, 20:06

Milý Toyooo, napadlo mi hafo vecí, ktoré by som ti chcel povedať, ale nechám to radšej tak, zbytočne by som sa v tom hrabal jak patykom v hovne ;-)

Zoberiem to radšej tvojou filozofiou, lebo sa mi proste páči a mám tým pádom pre teba fantastickú ponuku....SKORO SOM SI ZABOU ZAPNÚŤ CAPSLOCK :oops: ...

TAKŽE EŠTE RAZ A PO PORIADKU...MÁM PRE TEBA STOBOHOVÚ PONUKU ;-) PREDAJ MI SVOJE AVE, ALE ÚPLNE SERIÓZNE...POZERAL SOM MOBILE.DE A TAM SÚ AVE 2004 AJ POD 5000 EUR A KEĎŽE SI URČITE FASA CHALAN A EŠTE K TOMU AJ DOBRÝ BIZNISMAN, KTORÝ SA V TOM VYZNÁ, TAK BY ŤA STOPRO URAZILO, KEBY SME NEZJEDNÁVALI...OK, OK, KILOMETRE SÚ VRAVÍŠ CEZ 300 TISÍC, TEDA ZAČAŤ MôŽEME NA 4500, KEĎŽE JE TO TROŠKU VIAC AKO PRIEMER...DOBRE, DOBRE, NECH NEŽEREM, TAK 4200...BERIEŠ? ŽE SA VôBEC PÝTAM, ČO? TAKÉTO PONUKY SA PREDSA NEODMIETAJÚ ;-)
CEZ VÍKEND HO PROSÍM POVYSÁVAJ A UMY, V PONDELOK SPRAVÍME PREPIS A HOTOVO...ČO TY NA TO???

PS. SERVISNÚ KNIŽKU BERIEM AKO SAMOZREJMOSŤ ;-)
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

TOYOOOO
panic
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Streda, 14. Januára 2009, 20:17

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica

Príspevok od používateľa TOYOOOO » Piatok, 1. Mája 2009, 22:20

TO ZE MAM SERVISNU KNIZKU JE SAMOZREJMOST!!!! NO POZERAL SOM AKO SI VRAVEL NA MOBILE DE ANO MAS PRAVDU SU TAM AVENSISI 2004 ZA 4500 EUR ALE JE MI LUTO ZE MAS KRATKE VIDENIE MAJU TAM NAPISANE RECHTS LENKER-PRAVOSTRANNE RIADENIE,TAKZE DAJ SI PEKNE DO VYHLADAVANIA 2004 COMBI EXECUTIV XENON+NAVI TO JE NAJVYSIA VYBAVA JE TO TAM NO A TIE ZACINAJU NA 7800 EUR TAKZE JE MI LUTO,SKUS ESTE POHLADAT MOZNO NAJDES LEPSIE JA SOM LEPSIE NENASIEL FAKT PRISAHAM CAKAM NA TO A OBCHOD UZAVRIEME ZA NAJNIZSU CENU FAKT!!!

Používateľov profilový obrázok
Gabriel Nagy
Vševed
Príspevky: 7554
Dátum registrácie: Streda, 8. Novembra 2006, 17:05
Bydlisko: Želovce

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica

Príspevok od používateľa Gabriel Nagy » Piatok, 1. Mája 2009, 22:32

xenon, navi... a vzakrute ta spapam ako nato treba.. :-D a mam 92ku (kupil som ju za 1500€):-D bez xenon a navi... dobre, to bol OT...

riesime tu celicu, ktora dufam ostane v spravnych rukach, alebo si najde noveho spravneho majitela.. :-D ale spravneho!!! cena je okej.. nebat sa toho, ze unas vo VK stym ramom neprejdem.. hm...
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 90
ex: Toyota Celica 2.0 Gti 92
ex: 6gen 3s-ge 3gen :-)
IS300 2JZ-GE dream car
swap to 1JZ-GTE? :-D

Používateľov profilový obrázok
wakkee
Toyota guru
Príspevky: 1312
Dátum registrácie: Streda, 1. Júna 2005, 09:42
Bydlisko: BA
Kontaktovať používateľa:

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica

Príspevok od používateľa wakkee » Piatok, 1. Mája 2009, 22:34

pani ste trochu OT, tento thread je zalozeny za ucelom predaja Celica. Taketo natahovanie sa kto ma dlhsiu cikulu nikam nevedie a tak sa prosim presunte do SS alebo offtopicu.
Today, Tomorrow, To ..... to co je? (R)
Speed's just a question of money. How fast can you go?

Opat Toyota
Obrázok

Používateľov profilový obrázok
fajry
administrátor
Príspevky: 3427
Dátum registrácie: Pondelok, 26. Júla 2004, 13:45
Bydlisko: Bratislava/Nove Zamky
Kontaktovať používateľa:

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica - sprostosti

Príspevok od používateľa fajry » Sobota, 2. Mája 2009, 00:31

sprostosti presunuté do offtopicu
Subaru Forester (IV/SJ) 2.0 CVT
Toyota RAV4 II 2.0 D-4D
ex: Subaru Forester (III/SH) 2.0D
ex: Avensis T22 sedan 2.0 D4D
ex: Toyota Corolla 1.6 E11
ex: Toyota Celica st165 turbo 4x4
ex: Toyota Celica st162 2.0
ex: Toyota Corolla 1.6GTi E9 liftback

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica - sprostosti

Príspevok od používateľa chmelo » Sobota, 2. Mája 2009, 01:06

Fajry: súhlas...zbytočne zasierame Leňulkin normálny topic krčmovým tlachaním ;-)

Toyoo: napodiv čítať viem a moju narážku si nepochopil, ale ani sa tomu moc nečudujem. Tak ako je možné kúpiť AVE od 5 litrov, tak je možné kúpiť aj 15 ročnú Celdu za 10, je to len otázka dopytu a ponuky, kvality jednotlivých áut atď...toť vše.
Nepoznáš Leňulku ani jej auto, tak načo sa púšťaš do debaty o veciach, o ktorých vieš prd a hlavne, prečo to robíš štýlom prezidenta galaxie?
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

TOYOOOO
panic
Príspevky: 62
Dátum registrácie: Streda, 14. Januára 2009, 20:17

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica - sprostosti

Príspevok od používateľa TOYOOOO » Sobota, 2. Mája 2009, 08:34

JA CAKAM ZE MI POSLEL LINK NA AVENSIS ZA 5000 EUR 2004 COMBI V NAJVYSEJ VYBAVE ALE NIE ANGLICAN CAKAMM TERAZ SA UKAZZZZZZZ CI UZ SI NESTOJIS ZA SVOJIM??

A ESTE TOMU CO PISAL ZE MA SEJME ZO SVOJOU STAROU 20 ROCNOU CELICOU V ZAKRUTE TOMU FAKT NEVER AVENSIS MA TAKE STABILIZATORY ZE JA MOZEM IST FAKT DO ZAKRUTY 150 KDE BEZNE AUTA IDU 90 A NIC AUTO SA UPLNE VOBEC NENAKLANA TAZKE NEVER TOMU ZE BY SI MA OBEHOL ZO STAROU SUNECKOU

Používateľov profilový obrázok
Rasťo
Vševed
Príspevky: 3806
Dátum registrácie: Streda, 7. Marca 2007, 17:45
Bydlisko: Ružomberok
Kontaktovať používateľa:

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica - sprostosti

Príspevok od používateľa Rasťo » Sobota, 2. Mája 2009, 09:01

TOYOOOO teším sa na to, aby Ti spadne sánka na zraze na jazdách zručnosti (ak naň prídeš).
K lenulkinej Celice - jej podvozok je isto v lepšom stave ako bol Tvoj sériový keď vyšlo auto z továrne... ;-)
Fakt nepodceňuj staré Toyky.
TOYOOOO napísal:OKI SVOJE VYPLODY BUDEM DAVAT TAM,AKO JA NIC PROTI TEJ CELICE NEMAM JE FAKT KRASNE NA SVOJE ROKY RAKETA SAK CARLOS SAINC NA NEJ VYHRAL KLOBUK DOLE
Čítaš sa aký nezmysel si napísal? - Carlos Sainz jazdil na úplne, ale úplne inom aute - navonok síce vypadalo trochu podobne, ale s Lenulkiným autom malo málo spoločné...
Na čase nezáleží...záleží pouze na životě

Lexus RX400h, ´08, 1MZ-FE
Toyota MR-2 W3, ´00, 1ZZ-FE
Toyota Corolla AE92, ´88, 4A-GE 16V
Ex : Toyota Yaris XP10, ´01-´05, 1SZ-FE
Ex : Toyota Celica RA61. ´85, 21R-C
Ex : Toyota Corolla E11, ´98, 4E-FE

Používateľov profilový obrázok
chmelo
Toyota guru
Príspevky: 2360
Dátum registrácie: Streda, 24. Januára 2007, 09:29
Bydlisko: Žilina/Kysucké Nové Mesto

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica - sprostosti

Príspevok od používateľa chmelo » Sobota, 2. Mája 2009, 10:04

TOYOOOO napísal:JA CAKAM ZE MI POSLEL LINK NA AVENSIS ZA 5000 EUR 2004 COMBI V NAJVYSEJ VYBAVE ALE NIE ANGLICAN CAKAMM TERAZ SA UKAZZZZZZZ CI UZ SI NESTOJIS ZA SVOJIM??
:mrgreen: Laik sa diví, odborník žasne...nechaj to prosím radšej tak, keďže si vôbec nepochopil pointu. Tak ako si sa do krvi sekal v iných topicoch - svetlá z angličana a pod., tak sa sekáš aj tu, aj keď sám vieš, že v tomto niesi moc silný v kramflekoch...zhasla fajka, kašli na to, OK?
Palculienka - Sienna, 3,5L 2GR-FE
Reiner - 4Runner, 2,4L 22R-E - v opatere:)
Anička Dušička - Honda CX500C

Používateľov profilový obrázok
miguellito
začiatočník
Príspevky: 470
Dátum registrácie: Nedeľa, 6. Júla 2008, 13:59

Re: Pruzkum prodeje Toyota Celica - sprostosti

Príspevok od používateľa miguellito » Sobota, 2. Mája 2009, 11:01

boha dobryyy kill offff topič,ked uz je tu kazdy off topic-tak sa cem spytat-je nejaka ľegal cesta ze by presla u nas s tym ochrannym ramom? ale vazne sa pytam......
Mi Angelita CeliCa GTi 2.0 16 V-oltov:-), Morning Lemon Zltunka Designed by the Wind
Hlavne netreba stat vedla auta ktore je od vas 1,5metra a ide rychlostou 170km/h
mam fakt DAMNED car
yellow mambaaa

Zamknuté

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných