http://zabrzdeni.zoznam.sk/detail.php?id=121
parkujuci magor :)
Kto je prítomný
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných
Príspevok od používateľa ilines » Utorok, 31. Marca 2009, 16:35
Návrat na "Off - topic (pivné reči ...)"
Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 6 neregistrovaných