Ludia povedzte čo sú to za ludia

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
Samuel
začiatočník
Príspevky: 459
Dátum registrácie: Utorok, 20. Mája 2008, 18:30
Bydlisko: Nitra
Kontaktovať používateľa:

Re: Ludia povedzte čo sú to za ludia

Príspevok od používateľa Samuel » Sobota, 28. Marca 2009, 12:16

Vies nevadi mi to lebo to je uz starsie auto, a nie je to tolko vidiet a aj tak pojde do hajzlu ;) Ale stat sa mi to na novom tak by som vyhlasil mega patranie :D Ide o to ze mohol mat charakter a pockat tam, ved oprava by nevysla na viac ako 200 Eur a aj tak by to islo od neho z poistky....Ale tak to sa pockam tak v 1/10 pripadov :?
Toyota Auris 1,6 Valvematic: 1ZR-FAE 6 M/T Navi Exclusive
Hyundai Accent 97 1,5 12V HB

Používateľov profilový obrázok
patrix
začiatočník
Príspevky: 255
Dátum registrácie: Utorok, 27. Mája 2008, 17:01
Bydlisko: Hliník nad Hronom
Kontaktovať používateľa:

Re: Ludia povedzte čo sú to za ludia

Príspevok od používateľa patrix » Sobota, 28. Marca 2009, 13:20

Samuel napísal:Vies nevadi mi to lebo to je uz starsie auto, a nie je to tolko vidiet a aj tak pojde do hajzlu ;) Ale stat sa mi to na novom tak by som vyhlasil mega patranie :D Ide o to ze mohol mat charakter a pockat tam, ved oprava by nevysla na viac ako 200 Eur a aj tak by to islo od neho z poistky....Ale tak to sa pockam tak v 1/10 pripadov :?
Tu ale nejde o to ci ide o nove alebo stare auto. Keby mi to spravil na novom alebo na starom rovnako ma to serie. Kretenov je plne slovensko.

Napr minule som pocul ze vraj chodim rychlo cez obec - nejake tetky klebetili. Mam na Celde sport vyfuk. Ja za to nemozem ze si babky demokratky myslia ze ked to "huci" tak to ide rychlo.

Používateľov profilový obrázok
AndyGTP
Vševed
Príspevky: 4415
Dátum registrácie: Pondelok, 18. Apríla 2005, 07:53
Bydlisko: Bratislava

Re: Ludia povedzte čo sú to za ludia

Príspevok od používateľa AndyGTP » Sobota, 28. Marca 2009, 21:55

no milan...uprimnu sustrast. to auto si uz uzilo svoje a napriek tomu to stale niekomu kole oci... porozmyslaj, ci to nebol niekto, koho dobre poznas... nejak ho uz len vypatrame.

JCE10L (2JZGE) // GSU35L (2GRFE) // EE111 (4EFE) // AE86L (4AGELK) // AE82L (4AGE) // AE92L (4AGE) // SXA11L (3SFE)

Používateľov profilový obrázok
guard
panic
Príspevky: 22
Dátum registrácie: Sobota, 15. Novembra 2008, 00:58

Re: Ludia povedzte čo sú to za ludia

Príspevok od používateľa guard » Nedeľa, 29. Marca 2009, 18:34

Ja som len zato, aby sa to rozkrýklo a možno sa niekto preriekne ak to bol teda niekto známy. ale tá ulica je dost frekventovaná, čiže to može byt aj hocijaký blbec ožralý. Uvidíme v budúcnosti.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných