bez provokacie... zeny za volantom...

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
kuro
toyoťák
Príspevky: 712
Dátum registrácie: Piatok, 27. Januára 2006, 16:12
Bydlisko: Íst Slovakia
Kontaktovať používateľa:

bez provokacie... zeny za volantom...

Príspevok od používateľa kuro » Štvrtok, 5. Februára 2009, 11:27

Obrázok
LEXUS IS200
"ex cariňák:-)"
join the 5th celica drivers group on fasbuk

Používateľov profilový obrázok
mimo
Mimo prevádzky
Príspevky: 948
Dátum registrácie: Utorok, 28. Júna 2005, 21:00
Bydlisko: Bratislava a okolie :-)
Kontaktovať používateľa:

Re: bez provokacie... zeny za volantom...

Príspevok od používateľa mimo » Štvrtok, 5. Februára 2009, 11:57

:lol: :lol:
Toyota RAV 4 2,0 VVT-i (112 kW) Obrázok
Toyota Yaris 1.0 VVT-i (48 kW) Obrázok
ex:
Toyota Carina E 1.8 SW Obrázok
Corolla E10 1.4 XLi combi
Corolla E9 1.6 GTi

yayo
začiatočník
Príspevky: 297
Dátum registrácie: Nedeľa, 16. Marca 2008, 20:47
Bydlisko: Zilina

Re: bez provokacie... zeny za volantom...

Príspevok od používateľa yayo » Štvrtok, 5. Februára 2009, 19:02

Vinikajuceeee :D :D :D
Daewoo :/
Ex:Corolka ae82 GT 4age 1588cc 16v 89kw :D
Ex:Skoda 100 no GT 978cc 8v 35,2kw :)

Používateľov profilový obrázok
patrix
začiatočník
Príspevky: 255
Dátum registrácie: Utorok, 27. Mája 2008, 17:01
Bydlisko: Hliník nad Hronom
Kontaktovať používateľa:

Re: bez provokacie... zeny za volantom...

Príspevok od používateľa patrix » Sobota, 7. Februára 2009, 13:55

Uz som sa fakt davno tak dobre nezabavil. :D :D :D

Používateľov profilový obrázok
Sokol
Toyota guru
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Utorok, 18. Októbra 2005, 00:39
Bydlisko: Košice
Kontaktovať používateľa:

Re: bez provokacie... zeny za volantom...

Príspevok od používateľa Sokol » Nedeľa, 8. Februára 2009, 09:05

Vyborny zostrih :D
Toyota RAV4 2,0,1AZ-FE,112kW,r.v.07 AT
ex:Toyota Avensis Liftback 3S-FE,2.0,16V,94kW,r.v.98
ex:Toyota Corolla 5D,4E-FE,1,3,16V,55kW,r.v.96

Používateľov profilový obrázok
mayko
panic
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Piatok, 24. Októbra 2008, 19:04
Bydlisko: Villa Nova

Re: bez provokacie... zeny za volantom...

Príspevok od používateľa mayko » Pondelok, 9. Februára 2009, 20:28

skoda ze som nekameroval moju susedu pravnicku ked sa 15 minut pokusala zaparkovat polsku fiatku pozdlzne medzi dve auta kde by v pohode vosli aj dva hummery :D uz ked uplne vysilena nevladala tocit ani volantom tak to vzdala :shock:

dalsie suseda ked prichadzala domov tak nechala auto stat na ceste a isla po svojho otca aby zaparkoval, ked odchadzala tak fotrik vysiel na cestu postavil auto do priameho smeru a dcerenka mohla nastupit a ist :D :D :D ked fotrik nebol doma tak dievca chodilo peso :D

ale mam kamosa ktory ma vodicak uz 10r, za ten cas 3 krat siel na aute a 3 krat skoncil mimo cesty....raz na strechce :lol: ale berie to s humorom hehe

Používateľov profilový obrázok
Stano_NO
panic
Príspevky: 43
Dátum registrácie: Pondelok, 24. Septembra 2007, 11:32
Bydlisko: Hruštín, okr. Námestovo

Re: bez provokacie... zeny za volantom...

Príspevok od používateľa Stano_NO » Pondelok, 9. Februára 2009, 22:50

No ale aby nás tie ženušky toľko doma nebili tak aspoň aká taká náplasť na tieto naše reči v podobe článku na http://www.auto.sk.

http://www.auto.sk/spravy/?clanok=10013

Radšej to vyriešime aspoň takto ako potom náplasťou na oko :D .


...držte sa
Toyota Corolla E11 - sedan, 1332 cm3, 63 kW

Používateľov profilový obrázok
liguere
toyoťák
Príspevky: 814
Dátum registrácie: Pondelok, 30. Júla 2007, 22:54
Bydlisko: presov
Kontaktovať používateľa:

Re: bez provokacie... zeny za volantom...

Príspevok od používateľa liguere » Streda, 11. Februára 2009, 07:58

no tak to s tatikom, co chodil parkovat, mi pripomina zazitky mojej babky. je (teda bola :cry: ) povodom z moravy. casto tam chodili aj s mojim tatom a jeho bratom na prazdniny. ked sa sli kupat na rybnik, nejak sa dala ukecat a zobrala auto. smerom dopredu jej to slo,ku rybinku dosli, zaparkovala na kraji cesty (vtedy to este bolo vpohode). no ale ako sa dostat domov...na tej uzkej ceste ona predsa neotoci,neprichadza do uvahy,aby tam ona cuvala niekde smerom k priekope...tak sa doviezli smerom dopredu do najblizsej dediny,kde byval nejaky jej kamarat (asi byvaly spoluziak), zastala mu pred domom, zabuchala, ze prosim ta otoc mi to. a veselo sa cestovalo nazad.

este ked som nemal vodicak, jedna znama si pozicala od nasich auto, lebo sme mali tazne a potrebovala cosi na voziku odviezt. boli prazdniny, mal som cas, tak idem sa povozit a dozriem co ta zenska bude s nasim autom a vozikom svarat po meste. zatiahla aj do takej uzkej ulicky,slepej samozrejme. az mi nedalo a hovorim ze to som zvedavy ako sa odtialto dostanes von....a ona s kludom anglicana hovori. v pohode, sak ty vycuvas, ne ja :lol:

v autoskole moje spoluziacky na skuskach: robili to u nas tak,ze sme isli vzdy 3 adepti na vodicak,policajt a instruktor. v jednej varke isli 3 baby....no co vam poviem,ani jedna nespravila jazdu. prva v uzkej ulici strngla spatne zrkadlo zapakovanemu autu, druha uz neviem co sa stalo a ta tretia pri odbocovani do takej ulice medzi domy vybehla na obrubnik a rozrazila pneu. instruktor s policajtom potom menili koleso. no prdel...

ale su aj zeny,co soferuju velmi dobre. zase nebudme taky na nich.je ich po menej,ale su. poznam zopar
terazky avensis combi t25 1.8vvti
ex: RIP avensis combi t22 1.8vvti Obrázok
ex: e11 1.3 G6, UK = s vyrobnou chybou, volant na blbej strane

Používateľov profilový obrázok
patrix
začiatočník
Príspevky: 255
Dátum registrácie: Utorok, 27. Mája 2008, 17:01
Bydlisko: Hliník nad Hronom
Kontaktovať používateľa:

Re: bez provokacie... zeny za volantom...

Príspevok od používateľa patrix » Streda, 11. Februára 2009, 21:51

Ked spominas tu autoskolu. Kamarat (instruktor autoskoly) mi spominal ako na skusky prisla bloncka. Bola vsak velmi "mudra". Ked ju opravoval vsetko vedela, vsade bola, vsetko videla. Tak ako ona tak aj kamos zacal zartovat. Ked sa jej pytal na jazde na povinnu vybavu tak bez zavahania vymenovala vsetky veci co maju byt. No kamarat znamy to vtipkar ju opravil a povedal a na to najdolezitejsie si zabudla -> "vankus".
Preslo par hodin a bloncka mu prisla na jazdu opat. Zabudla si dat pas a kamos ju upozornil. "Co mas spravit prve po nastartovani auta?" Bloncka si pohotovo zapla pasy. Instruktor humorista ju zglbal a posmesne povedal ze PRVA VEC PO NASTARTOVANI JE ZAPNUT RADIO.
Prisiel cas skusok -:arrow:
1. teoria -> co cert nechcel bloncka si vytiahla povinnu vybavu a zacala menovat: poistky, žiarovky, zdvihák, kľúč, ...... no a samozrejme NEZABUDLA ANI NA VANKUS. :D

2. jazda -> nasadli do auta a policajt jej urcil miesto kam sa ma previest. Slecna sa pohla a policajt hovori, "nezabla ste na nieco?" No a hadajte co spravila ... ZAPLA RADIO :D .

To len moj priklad. Netvrdim ze zeny nevedia soferovat, je velmi mnoho zien ktore vedie jazdi lepsie ako kopec znas tu na nete, len z mojho pohladu su niekedy viac vyplasene.

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných