Nafotene toyotky pri konci žitia svojho :-)
Napísané: Streda, 14. Januára 2009, 21:19
Kto kedy rozbil nejaku toyotku a pofotil to tak nech to ukaze az mozeme pospominat na ne s uctou k pravej Japonskej produkcii.

Ja skusim zacat
http://fotoalbumy.azet.sk/yayo2/moja-co ... 819d85aa25
Zbohom

Ja skusim zacat
http://fotoalbumy.azet.sk/yayo2/moja-co ... 819d85aa25
Zbohom