Strana 1 z 1

Montazna jama, zdvihak v okoli BA

Napísané: Štvrtok, 16. Októbra 2008, 23:05
od používateľa C3rn0
Rad by som poprosil niekoho ochotneho, kto by strpel moju kratku navstevu za ucelom vymeny palivoveho filtra a silentblokov zadneho stabilizatora, aby sa mi ozval. Nemam s tym chut otravovat Vlasta a do Spisskej sa k jame tak skoro nedostanem. Veci mam a uz som nervozny, aby som to cim skor vymenil :)
-
Dakujeeem vopred za ochotu.

Re: Montazna jama, zdvihak v okoli BA

Napísané: Piatok, 17. Októbra 2008, 08:36
od používateľa Gabriel Nagy
crno, ja som od Velkeho Krtisa, jamu mam volnu :-)

Re: Montazna jama, zdvihak v okoli BA

Napísané: Piatok, 17. Októbra 2008, 10:34
od používateľa C3rn0
Tak pol-cesta na vychod by bola. Este zrubat tak dalsich 200km smerom na zapad, a bude to v pohode :).

Re: Montazna jama, zdvihak v okoli BA

Napísané: Piatok, 17. Októbra 2008, 10:43
od používateľa Gabriel Nagy
;-)