Montazna jama, zdvihak v okoli BA
Napísané: Štvrtok, 16. Októbra 2008, 23:05
Rad by som poprosil niekoho ochotneho, kto by strpel moju kratku navstevu za ucelom vymeny palivoveho filtra a silentblokov zadneho stabilizatora, aby sa mi ozval. Nemam s tym chut otravovat Vlasta a do Spisskej sa k jame tak skoro nedostanem. Veci mam a uz som nervozny, aby som to cim skor vymenil 
-
Dakujeeem vopred za ochotu.
-
Dakujeeem vopred za ochotu.