Upozornenie pre mesto Kosice.

Fórum o všetkom a o ničom
Používateľov profilový obrázok
zebo
panic
Príspevky: 69
Dátum registrácie: Utorok, 11. Septembra 2007, 10:39
Bydlisko: KE

Upozornenie pre mesto Kosice.

Príspevok od používateľa zebo » Nedeľa, 13. Júla 2008, 20:39

A nielen pre Kosicanov a okolie ale pre kazdeho,kto prechadza cez KE, konkretne okolo znameho Lunika IX.
Dnes som si to tahal smerom na Krasnu,okolo uz zmieneho sidliska, je tam povolena 80 km/h a v mieste kde sa odbocuje ku vysokoskolskym internatom,stal na pravej strane romsky chlapec, tak asi 8 rokov.
V momente ked som bol v bezprostrednej blizkosti sa chlapcisko napriahlo a prask pekne VEKY SUTER SMARIL ROVNO DO PREDNEHO OKNA !!!
No ja som myslel ze sa mi sniva, pozeram okno cele,asi zazrak (skuste si predstavit ako v osemdesiatke trafite muchu a vymente ju za suter velky ako mala päsť)
Tak rucna, otocka a davaj naspat,chlapcisko zdrhlo smerom do getha,este bol taky drzy ze na polceste sa zastavil a pozeral ci za nim bezim, kurna ze som zo sebou nemal svoje "géčko", kludne by som tam vbehol.

TAKZE VSETCI BACHA !!! AK IDETE OKOLO LUNIKA IX TAK POZOR NA LIETAJUCE KAMENE Z RUK ROMSKYCH DETI !!!

Co sa tyka narazu,stali pri mne vsetci svaty,schytala to guma a ackovy stlpik, skoda cca 5-15 litrov, podla toho co treba menit,bud tesnenie alebo cely stlpik.

P.S.
na buduce,ked si umyjem auto tak s nim nejdem nikam,pekne do garaze,lebo pritahuje kadeco... :)
Toyota Corolla 5D LB /4E-FE/1,3/16V/55kW/r.v.96

Napísať odpoveď

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 14 neregistrovaných